37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş
37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş Tarih : 15.05.2022 Saat : 16:00 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Ümit Öztürk - Mehmet Emin Tuğral - Hakan Karabalcık - Murat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8344 defa] 37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%87.5]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Firatcığım ayrıca seviliyorsun.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Şu pozisyonlara bizim rakiplere verilmeyen en az 5 6 kart vardır bu sezon.

Çevrimiçi sEuL

Şu pozisyonlara bizim rakiplere verilmeyen en az 5 6 kart vardır bu sezon.
Yonetim sagolsun, Ts sampiyonlugu kovalayacak diye butun sezon takimi sahipsiz biraktilar

Çevrimdışı Talisca1903

Yoldaydım maçı açtığımda Josef kırmızı gördü Rosier atılmış 2 -0 olmuş ne çok şey kaçırmışım

Çevrimdışı levitate

Yoldaydım maçı açtığımda Josef kırmızı gördü Rosier atılmış 2 -0 olmuş ne çok şey kaçırmışım
takım çok iştahlıydı iyi oynuyorduk sağolsunlar içine ettiler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu arada Josef ve Rosier son güne kadar antremana çıkmalı. Erkenden bırakıp tatile çıkmamalılar.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

2 maçın galibiyet primi 6 milyon TL. 5. ile 6. Arasinda ise 7 milyon TL fark var diye hatırlıyorum. Neredeyse 1 milyon euro.

maç başı galibiyet 2 milyon 700 bin tl. 5.Takım 8 milyon tl 6. takım 6 milyon tl alıyor.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı kahyaoglueren

maç başı galibiyet 2 milyon 700 bin tl. 5.Takım 8 milyon tl 6. takım 6 milyon tl alıyor.
Bu yıl galibiyet 2.97 milyon TL diye okumuştum.5 ile 6 arasında 4 milyon TL fark varmış. Biri 9 milyon TL diğeri 5 milyon TL alıyormuş.

Çevrimdışı levitate

Bu arada Josef ve Rosier son güne kadar antremana çıkmalı. Erkenden bırakıp tatile çıkmamalılar.
+1903
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kirmizi???  Direkt sakatlamaya yönelik.

Çevrimiçi sEuL

Kirmizi???  Direkt sakatlamaya yönelik.
O kural sadece Besiktas aleyhine isliyor.

Çevrimdışı levitate

göztepeye kırmızı vermemek için yırtıyor kendini

Çevrimiçi sEuL

Ayni pozisyonda Babel Besiktas formasi giyerken kirmizi gormustu

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı levitate

sonunda verdi kırmızıyı verirken de yüzü nasıl ekşidi :D

Çevrimdışı 38life

Rosier'in ikinci sarıyı gördüğü pozisyonda faul olup olmadığı bile şüpheli. Burada Necipe sakatlamaya değil direkt öldürmeye yönelik mudahele yapılıyor 50 kere seyredip karar veremiyor var başında. Ne denir ki başka...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kahyaoglueren

2 kırmızıdan birini verdi.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bir kulübünüz amatöre düştü. Isim değiştirdiniz. Bu da amatore kadar gider umarım Aliağaspor.

Çevrimdışı levitate

kuduz gibi saldırıyorlar

umarım amatöre kadar düşerler

Çevrimiçi Necmi

Ersinden yüz gömlek daha iyi kaleci

Çevrimdışı 38life

Göztepe neden Süper Ligi hak etmediğini göstermiş oldu bu maçta. 😂 Futbolla alakalari yok. Hiçbir zaman süper ligde tutunamazlar.

Çevrimdışı 38life

Kenan ben senin yapacağın işin...

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı 38life

Müthişsin Emre. Altyapıya nazar boncuğu...

Etiketler: