35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş
35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş Tarih : 01.05.2022 Saat : 16:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Erkan Özdamar - Samet Çiçek - Murat Engin Gözütok - Oğuzhan Aksu VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9346 defa] 35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%50]
1 puan
0 [%0]
0 puan
4 [%50]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimdışı tolga1903

Şu yetenek fakiri futbol iqsundan yoksun larini hiç yüzü kizarmadan nasıl 2.5 isteyebiliyor lan

Çevrimiçi Talisca1903

berbat oynuyoruz tüm Anadolu takımlarının iştahı kabarıyor yazık oluyor

Çevrimiçi Samet Ç

Welinton kırmızı görür bugün

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Koskoca Besiktas, gecen senenin sampiyonu Besiktas anadolu takimi oldu resmen buyuk takimin oyunculari boyle olmaz buyik takim boyle futbol oynamaz. (...)
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sezon sonu gel artık. Şu seçimde de güçlü başka aday çıksa da köy takımına dönmesek  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün 4-5 tane yeriz. Sisteminiz batsın diyorum şu anda. Eldeki malzeme üçlüye uygun değil. Artık anlayın bir zahmet  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

yahu bu stoperlerle  üçlü oynayacam diye tutturmanın manası ne oyuncak mı koca klüp şuna bak yahu kim Beşiktaş kim Kayseri belli değil orta sahada Atiba heryere basacamdiye helak oldu çıkar welintonu dön lüye oyun aksın biraz bırak yandan alkışlamayı üç

Çevrimiçi kahyaoglueren

Serdar hadi abicim. Menejerinle triplere devam. Vurduğun top 3 metre gitmiyor. Bir tane isabetli pasın yok.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Serdar (...) Hangi yeteneginle Besiktasin ilk 11inde oynicaksin?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Talisca1903

ilerdeki tek forvete  uzun oynyıp duruyoruz uzun oynama bile değil şişiriyoruz topu Bats ne yapacak ne sistem sevdasıymış be kardeşim koca klüp bu kadar rezil oynatılırmı

Çevrimiçi sEuL

Sergen ve Onder hoca ile 4’lu oynarken ligin icinden geciyorduk zaten simdi sorunu bulmusuz ama.  3’lu savunma

Çevrimiçi Talisca1903

Sergen ve Onder hoca ile 4’lu oynarken ligin icinden geciyorduk zaten simdi sorunu bulmusuz ama.  3’lu savunma
böyle de rezil olmuyorduk bu ne şimdi

Çevrimiçi levitate

böyle rezil olmuyor muyduk? sıfır çektik giresundan 4 yedik 12 maç 2 galibiyet?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Açık soyluyorum bu hoca kovulur abicim çok uzun ömrü yok bu hocanın tamam iğrenç bir oyuncu grubu var bir çoğu yeteneksiz vs ama sen hala şu stoperlerle 3lu oynamaya çalışıp stopere orta kestiriyorsun daha defanstan topla çıkamıyo bu adamlar hücum aksiyonu bekliyorsun skriniar bastoni var sanki adamın elinde saçma sapan inatçı bir adam bu hiç gereksiz yere önümüzdeki seneyi de yaklamayalım

Çevrimiçi kahyaoglueren

Oyuncuların çoğu öylesine sahada. Rosier Larin Serdar dolanmaya çıkmışlar sadece.

Çevrimiçi Talisca1903

Açık soyluyorum bu hoca kovulur abicim çok uzun ömrü yok bu hocanın tamam iğrenç bir oyuncu grubu var bir çoğu yeteneksiz vs ama sen hala şu stoperlerle 3lu oynamaya çalışıp stopere orta kestiriyorsun daha defanstan topla çıkamıyo bu adamlar hücum aksiyonu bekliyorsun skriniar bastoni var sanki adamın elinde saçma sapan inatçı bir adam bu hiç gereksiz yere önümüzdeki seneyi de yaklamayalım
yok yahu olur mu  3 lü mükemmel yahu iyi bile ola bunu oynamaya  3 yeni stoper gerek daha defansta parayı bitirirsek golcü kanat işleri nasıl olacak başımıza belayı sarmak üzereyiz ve taraftara da maalesef bunu kabul ettircekler gbi duruyor

Çevrimiçi mayguntr

Atibali orta saha ile 3'lu oynamak intihardan baska bir sey degil. Ama seneye oynayacagim oyun bu kadroda kalanlar alissin diye dusunuyo olabilir hoca bu sezonu zaten kaybettim diye dusunerek.

Çevrimdışı sefaköykartali

Bizimkileri izlemeyi bıraktım, zaten bir halt becerdikleri yok mert çetini izliyorum. Şimdiye kadar baya iyi.

Çevrimiçi sEuL

Oyuncuların çoğu öylesine sahada. Rosier Larin Serdar dolanmaya çıkmışlar sadece.
Aynen, cogu oyuncu ligi kafada bitirmis.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş 2000li yıllarda hiçbir zaman bu kadar hedefsiz kalmamıştı. Kötüydük falan ama hedefsiz ve sahada ruh gibi gezen topçulara sahip değildik.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Verdiği faule bak kafayı yersin.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ligin en az gol atan giresundan kendi evimizde 4 yedik, en rezil oyunu sergen ve önder oynatti, kendinizi kandirmaya calisiyosunuz anca
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Talisca1903

her hafta yeni bir kahraman yaratıyoruz geçen hafta muleka bu hafta thiam

Çevrimiçi Talisca1903

Ligin en az gol atan giresundan kendi evimizde 4 yedik, en rezil oyunu sergen ve önder oynatti, kendinizi kandirmaya calisiyosunuz anca
Bu oyun daha iyi diyorsun beğendin yani peki

monteroyla oyun kur Bats tek başına aribayla  ortasahada her yere basmaya çalış sistem bu yani en yilerini koysan ne olacak bats yerine sorloth 3 yeni stoper en azından 2 de iyi ortasaha daha lazım josef ve gedsono ek olarak kendini kim kandıırıyor acaba ben ilk yarıda başı kesilmiş tavuk gibi dolanan futbolculardan balka bir şey görmedim
[ Son Düzenleme: 01 Mayıs 2022, 16:54:52 Talisca1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu yönetimin hala başarılıyız naraları atması kadar komik bir şey yok. Şu aleyhimize çalınan düdüklere baksak yeterli hiç bir şey yapamadıkları.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: