25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 14.02.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Yeni Adana Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Abdullah Bora Özkara - Mehmet Kısal - Kadir Sağlam VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13103 defa] 25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%61.5]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
4 [%30.8]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 14.02.2022
Saat : 20:00
Stadyum : Yeni Adana Stadyumu
Hakemler : Ali Şansalan - Abdullah Bora Özkara - Mehmet Kısal - Kadir Sağlam
VAR : Sarper Barış - Tarık Ongun - Onur Öztoprak
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimiçi sEuL

Ileri ucta biraz daha dengeli ve son vuruslari bir tik daha iyi olan bir forvetimiz olsaydi rahat kazanacagimizi dusundugum bir mac olurdu. Yinede cogunlugun aksine zorlansakta bu maci kazanacagimizi dusunuyorum.

Bir roportajinda kendisini 6 numarada daha iyi hissettigini acikladiktan sonra tatli dilli Onder bey Pjanic'i verimli olamadigi o 6 pozisyonunda oynatmaya basladi. Pjanic'in cezali olmasi ile Josef'i tekrardan en verimli oldugu 6 pozisyonunda izleyecegiz. Yaninda iyi bir Atiba olursa orta sahada Inler - Stambouli'ye karsi ustunlugu alabiliriz. Haftalardir oynadigi maclarda varlik gosteremeyen ve fizik kalitesi yeterli duzeyde olmayan Alex yerinede Guven ile baslarsak hucumda daha etkili bir Besiktas izleyebiliriz. Sahaya cikacak ilk 11'i merakla bekliyorum bu mac icin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adana hücum hattı ile canımızı yakma potansiyeli yüksek olan bir takım. Son donemde gol de atamadığımız için puan almamızın kolay olmadığını düşünüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Hücumda reziliz savunmada aciziz adana çok rahat bir galibiyet alır maalesef.Josef yok,Pjanic cezalı(işimize gelir),39 luk atibam tek başına orta sahada yaşam mücadelesi verecek.

Çevrimiçi Talisca1903

Ersin

Rosier Vida Montero Rıdvan

Josef Ozzy

Ghezzal Güven Larin

Bats

Benim kadrom olsa böyle yaparım Ozzy 8 de Güven Forvet arkası Bats vs Güven beraber oldukça faydalı oluyorlar

Siz ne dersiniz?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ortadaki ikili belli; Atiba ve Necip diğeri de muhtemelen Ozzie olur düşük ihtimal ise Emirhan.
Yazarken içim karardı.

Çevrimiçi bjkozy

Su sezon bir an once bitse de kurtulsak. Her hafta sonu stress ve korkuyla mac izliyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Josef de yok

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

sekiz yabancı var kadroda altısı forma giyer herhalde o kadar yabancı aldık nerde bunlar 🤔

Çevrimiçi Talisca1903

Yeni kadro

Ersin
Weli. Vida. Montero Rıdvan

Ghezzal Atiba Nejip Larin

Bats Güven

Hadi hayırlısı

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Adana'nın hocasının bizim başımızdaki romantik sevicilerin beden hocasına vereceği ders olur.

Çevrimiçi Talisca1903

Adana'nın hocasının bizim başımızdaki romantik sevicilerin beden hocasına vereceği ders olur.
Belli olmaz o işler çok sakat ve cezalımız var kadromuz daraldı Beşiktaş zorları sever takar geçeriz

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Belli olmaz o işler çok sakat ve cezalımız var kadromuz daraldı Beşiktaş zorları sever takar geçeriz

Abi yensek nolacak ki takımda umut ışığı mı var sanki??? takım baştan aşağı bir yıkıntı. ne bir sistem ne bir şey her şey günlük.

Çevrimiçi Talisca1903

Abi yensek nolacak ki takımda umut ışığı mı var sanki??? takım baştan aşağı bir yıkıntı. ne bir sistem ne bir şey her şey günlük.
en azından bir hafta huzurlu uyuruz😁😁

Çevrimiçi Necmi

ne umudu bekliyorsun bu saatten sonra şampiyonmu olacağız eğer kupayı almazsak avrupa bile zor üç galibiyet alalımda şu düşme barajının dışına çıkalım sonrada ne kadar gücümüz varsa avrupa için harcayalım lig artık umursayacağımız birşey değil

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Adana hızlı oyunu, geçiş oyununu iyi oynuyor... Savunmada dikkatli durmak lazım. Son maçta çok bedava top kaptırdık.

Gol atabilir miyiz, kim atabilir, düşünüyorum, şu adam atar diyemiyorum. Son 390 dakikada 2 gol atmışız.

Çevrimiçi Talisca1903

Adana hızlı oyunu, geçiş oyununu iyi oynuyor... Savunmada dikkatli durmak lazım. Son maçta çok bedava top kaptırdık.

Gol atabilir miyiz, kim atabilir, düşünüyorum, şu adam atar diyemiyorum. Son 390 dakikada 2 gol atmışız.
Ben nedense bugün aşırı iyimserim normalde maç günleri aşırı stresli ve gergin olurum ama rahat kazanacakmışız gibi geliyor

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi bjkozy

3-1 yeniliriz
Golu anca penaltidan atariz. Kalenin nerde oldugunu ununuttuk. Bizim icin en iyi sonuc 0-0 olur bu form ve gidisle

Çevrimdışı Nartallo

Ben nedense bugün aşırı iyimserim normalde maç günleri aşırı stresli ve gergin olurum ama rahat kazanacakmışız gibi geliyor

Pek ümidim yok maça dair... Oynadığımız top güven vermiyor, bir de ekstra katkı yapan topçumuz da yok...

Alex'i, Ghezzal'ı, Batshuayi'si, Pjanic'i birer maça damga vuramadılar koca sezonda... Bırak damga vurmayı iz bıraktıkları maç yok...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Orta saha Atiba-Necip-Emirhan.

Çok üretemeyiz ama çok gol yemeyiz gibi geliyor.
Öyle ya da böyle atabilirsek 1 farklı kazanırız, atamazsak 1 farklı yeniliriz.

Etiketler: