25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 14.02.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Yeni Adana Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Abdullah Bora Özkara - Mehmet Kısal - Kadir Sağlam VAR

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13097 defa] 25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%61.5]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
4 [%30.8]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı worns

larin ise istekli olmasına rağmen bu oyunun gerektirdiği sol kanat oyuncusu değil. ama nkodou piyasada olmadığından elimizde çok süratli kenar alternatifi imkanı da yok.

Çevrimiçi levitate

vida bu sene sıvaya sıvaya bir hal oldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Savunmada herkes pimi cekilmis bomba gibi, her an bireysel bir hatadan golu yeme oranimiz oldukca yuksek.

Çevrimdışı worns

bence önceki maçlara göre daha iyi bir hücum görüntüsü var. savunma iyi gözükmüyor. işlerin hücumda bir tık düzelmesinin nedeni tam olarak rolüne oturmayan bir ya da iki merkez oyuncusuyla oynamak yerine daha geleneksel ama oyunculara uygun bir rol dağılımının olması. orta sahalar için konuşuyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

welinton ne kadar rahat çalım yiyo ya

aha yedi çalımı yedirdi golü pü
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı AigleBordeaux

Vargas Welintonun üzerine biraz giderse kırmızı yer
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Vargas Welintonun üzerine biraz giderse kırmızı yer
bence de, balotelli'nin golden önce bileğine yine daldı ama sıyrıldı bu sefer

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi Talisca1903

vargas keremide paspas etti serdar stopere wel, sağbeke

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı worns

azıcık akıllı bir takım balotelli'yi üç dakikada attırır. ama geçtiğimiz maçlarda bu anlamda yaptıklarımıza bakınca ben bizimkilerden korkuyorum :)

Çevrimiçi levitate

ads çok gerildi kafayı kullansak on kişi bırakırız

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kerem fizik olarak çok zayıf kaldı. Tam tabiriyle çocuğun içinden geçip duruyorlar.
Oraya bir müdahale gerekiyor.

Çevrimdışı levent14

azıcık akıllı bir takım balotelli'yi üç dakikada attırır. ama geçtiğimiz maçlarda bu anlamda yaptıklarımıza bakınca ben bizimkilerden korkuyorum :)

Bence welintonun atılma ihtimali daha fazla 😁

Çevrimiçi levitate

gökhan inler maşallah 1000 yaşında taş gibi :D

bizdeyken severdim keşke kalsaydı

Etiketler: