26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş
26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş Skor : Galatasaray 0-0 Beşiktaş Tarih : 15.03.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Abdulkadi̇r Bi̇ti̇gen - Volkan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 64212 defa] 26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
18 [%58.1]
1 puan
2 [%6.5]
0 puan
11 [%35.5]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimiçi levitate

Arap erken uyandirdi
Ben kirmizi bekliyordum ondan
Bunlara guven olmuyor
kırmızı yemezdi ama eksik oynatıyordu

pas tercihleri berbattı kesin geriye döneyim derken yedirirdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Sergen Yalçın: "Mutlu muyuz dersen, mutlu değiliz. Mutsuz da değiliz. Ne olduğunu biz de bilmiyoruz."

Arap erken uyandirdi
Ben kirmizi bekliyordum ondan
Bunlara guven olmuyor
kim gösterecek ona kırmızıyı gs'li oyuncular istedikerini yaparlar rkırmızı görmezler bu kitapçıkta yazıyor.

Çevrimdışı mylife1903

Sergen Yalçın: "Mutlu muyuz dersen, mutlu değiliz. Mutsuz da değiliz. Ne olduğunu biz de bilmiyoruz."
Bilmemesi guzel
Guti de bize geldiginde uefa ligi bilmedigimbi organizasyon falan demsiti

Çevrimdışı ferdi1903

Hahaha tam sergenlik cevap

Sergen Yalçın: "Dengeli bir maç oldu. Seyir zevki olmayan bir maçtı. İki takım da iyi önlemler almış. İnsanları tatmin edecek bir oyun yoktu. İki taraf oyuncularını da etkileyen salgın konusu var."
.
Sergen Yalçın: "Futbolcularımız Perşembe günü virüs konusuyla ilgili bir toplantı yaptı. Ülkelerine gitmektense burada daha güvenli olduklarını düşündüler. Doktorumuz da bu konuyu onlara anlatmaya çalıştı. Yabancı oyuncular daha tedirgin."
.
Sergen Yalçın: "Gökhan Gönül ve Boateng sakatlanınca istediğimiz hamleleri yapamadık zorunlu değişiklikler oldu. Bir şeyleri değiştirmek istiyorduk ama sakatlıklar engelledi."

Çevrimdışı Alper1903

Sergen Yalçın: "Dengeli bir maç oldu. Seyir zevki olmayan bir maçtı. İki takım da iyi önlemler almış. İnsanları tatmin edecek bir oyun yoktu. İki taraf oyuncularını da etkileyen salgın konusu var."
.
Sergen Yalçın: "Futbolcularımız Perşembe günü virüs konusuyla ilgili bir toplantı yaptı. Ülkelerine gitmektense burada daha güvenli olduklarını düşündüler. Doktorumuz da bu konuyu onlara anlatmaya çalıştı. Yabancı oyuncular daha tedirgin."
.
Sergen Yalçın: "Gökhan Gönül ve Boateng sakatlanınca istediğimiz hamleleri yapamadık zorunlu değişiklikler oldu. Bir şeyleri değiştirmek istiyorduk ama sakatlıklar engelledi."

Onyekuru'nun karşısına Lens koyduk. Harakiri yapmış gibi olduk ama o konuda şanslıydık. Boyd defansif anlamda iyi yardım etti.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herkes GS'nin amacını biliyor. Kazansa seslerinin çıkmayacağını da biliyor. Bilmeleri bir şey değiştirmiyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Herkes GS'nin amacını biliyor. Kazansa seslerinin çıkmayacağını da biliyor. Bilmeleri bir şey değiştirmiyor.

inşallah bu olusumdan kurtuldugumuz günleri de göreceğiz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İnsanlar sadece konuşuyorlar. Çözüm üreten, harekete geçen yok...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

İnsanlar sadece konuşuyorlar. Çözüm üreten, harekete geçen yok...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Radikal kararlar alınıp bu gs denen olusumun fisi cekilmesi gerekiyor artık parazit gibiler sonsuza kadar böyle mi gidecek!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kümede kalmaya çalışmıyoruz bu nasıl bir açıklama ne demek mutsuz değiliz ????
Rakibe zaten 1 puan yetene maçta ekmeğine yağ sürdün kendini de iyice yarış dışına attın.
Hemde bütün maç defans yaptık, şaka gibi golü düşündüğümüz 10 dk bile yok.
Açıklamayı görmemiştim, açıklama oyundan da rezalet.
Sergenin ilk geldiğinde söylediği gibi nereye geldiğimizi taraftar geldiğinde anlamıştık gibi bir şey demişti ya
Anlamamış daha belli ki, o bile etkili olmamış.