23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Skor : Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Tarih : 22.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Fırat Aydınus - Aleks Taşcıoğlu - Erdem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 59148 defa] 23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%45.7]
1 puan
3 [%8.6]
0 puan
16 [%45.7]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı MUSTAFA_

Rahat galibiyet bekliyorum
Ben zor maç bekliyorum. Skor konusunda bir tahminim yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Sergen Hoca, Caner ve Burak’ın takımı sabote ettiğini farketmiştir umarım.

Bu papazları defetmeden Beşiktaş futbol takımı huzur bulamaz, ekip olamaz.

Çevrimdışı tolga1903

Umuyorum sol açık pozisyonunda caner'i oynatmak fikri tarih olmuştur abdullah avcı ile birlikte son bulmuştur. Hatta caner'i herhangi bir mevkide oynatma olayı ortadan kalsa hiç fena olmayacak. Burak hadi neyse yedeği ondan iyi değil ama rebocho gayet kotarır caner'in mevkisini.

Çevrimdışı Nartallo

Kafası çalışır dediğimiz Sergen Yalçın’a bak, önünü göremiyor.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Caner sol bek yine.
Maç başlamadan bitti gibi.
O kanattan bir gol yedik kesin.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sturidge durdu durdu bizim maç oynuyor.

Caner ve Burak oynadığı için galibiyet şansımız %40

Çevrimiçi sEuL

Cok guzel hocam aynen devam, kendi ayagina sikmaya devam et sende. Caner'e 2 yillik yeni bir sozlesmede yapalim onumuzdeki 2 sezondada sampiyonluk hayallerini cope simdiden atalim.

Bu maci taraftar gazi ile alsan ne olacak? Bu kafayla onumuzdeki hafta zaten kaybedersin.

Anlayamiyorum agabey, an-la-ya-mi-yo-rum. Nedir bu Caner sevgisi, adamin yedek kalmasi icin daha ne yapmamasi gerekiyor? Yazik

Çevrimdışı mrred

Strudige karşısında lens oynuyor . Lensten bu maç patlama bekliyorum. Orta sahada da üstünüz. Çok rahat kazanırız.
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2020, 19:59:18 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Strudige karşısında lens oynuyor . Lensten bu maç patlama bekliyorum. Orta sahada ne üstünüz. Çok rahat kazanırız.
ayy hadi inş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Doğan Ndiaye Sosa Orta sahası Boateng elneny ve atiba orta sahasına üstünlük kuramaz.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Orta sahasında doğanın oynadığı takımıda yenelim artık

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

karius bildiğimiz gibi

ve faul var orada
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kaleci değişmeden maç izlemeyeceğim. Herkese iyi seyirler...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Valla şaka gibi faulu vermedi karius seni de allah bildiği gibi yapsın

Çevrimdışı ferdi1903

Hahaha harika bir kalecimiz var abi sinirden gülüyorum

Çevrimdışı mylife1903

Hasirt diye soktu herif
Kale bos olunca tutan giriyor tabi
Gomezin vardi benzer bi golu

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yaço58

Pozisyon öncesi faulde o dar açıdan da yeme golü be kardeşim valla şu devre arası kaleci diye dedik bariz belliydi gelen ilk top gol olunca takımın modunda düşüyor
 Fırat bize faul vermemeye yeminli çıkmış

Çevrimdışı yaço58

?s=1
Yazıklar olsun

Çevrimiçi Sinan66

su dklarda gol gelmesi lazim artik

Çevrimiçi levitate

burak öldürecek güzelim frikiki