Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Samet Ç, eryigitcaner, Sinan66 ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1726393 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi mellfred

hakemler bu ligin tek muktediri ve elimizden hiçbir şey gelmiyor

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ts'nin son golü nedir ya???
Allah belasını versin su ülkede herşey siyasetin elinde oyuncak oldu.

Çevrimdışı caner.eryigit

Ts son golü artık eşeğin şeyine su kaçırdı.
Ne güzel İstanbul ya organize çete ya bunlar

Çevrimdışı DieForYou1903

hakemler bu ligin tek muktediri ve elimizden hiçbir şey gelmiyor

Hakemler birer piyon.Neyse çok konuşup silivriye gitmeyelim 2023 sonrasını bekliyorum.Siyasi takımların saltanatı bitecek inşallah.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Adamların rakipleri 5. Dakikada ne güzel hatalar yapıyor. Bizde olsa tam tersi.

Çevrimdışı Egos

Adamların rakipleri 5. Dakikada ne güzel hatalar yapıyor. Bizde olsa tam tersi.

farklı takım sevicilerin yanında bunu söylersen bizim çift vuruştan tek dokunuşla gol attığımızı falan iddia edebilirler.

Çevrimiçi Mehmet57

Efkan guzel futbolcu. Top ayagina yakisiyor, zeki.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Alanya bu sezon çok kötü. Bizim maç da muhtemelen böyle bir skorla biterdi Yasin Kol faciası olmasaydı.

Fener önde baskıyı iyi yapıyor ama hakemler de bu baskıyı yapmalarına izin veriyor. Biz yaptığımızda ise sürekli düdük çalarak tempoyu öldürüyorlar.

Fenerbahçe'nin oyunu bizim Schuster dönemini anımsatıyor. Hücumda iyi ama defans arkasına atılan her top gol pozisyonu.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı bjkozy

Valla Luxemburg’danda gol yemek ayri bir basari

Çevrimdışı Egos

millî takıma üç yerli kuralı getirilmesi gerekiyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kaan'mış falanmış neyse.
Allah korumuş.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha aynen  :tabe:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adamlar resmen play station golü attı. Tolga Ciğerci'de çok güzel izledi hakkını verelim.

Çevrimiçi levitate

yusuf demir yerli sayılacak mı peki
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Ismail cok iyi oyuncu. Fenerin her macinda cok begendim, yalan yok

Çevrimdışı bjkozy

Yok arkadaslar. Biz B ligine cikmayalim. Luxemburg gibi takimdan 3 gol yersen, B ligi bizim harcimiz degil. Yaziklar olsun milli takimi daha ne kadar dive vuracak. 80li 90li yillara donuyoruz

Çevrimdışı aunt minnie

Milli takım değil TFFSPOR bu.İsrail-Yunanistan karması çıksa yine desteklemem bu takımı.Alsınlar Fenerin,Gs’nin çöplerini bi taraflarına monte etsinler.

Çevrimiçi sEuL

Milli takım değil TFFSPOR bu.İsrail-Yunanistan karması çıksa yine desteklemem bu takımı.Alsınlar Fenerin,Gs’nin çöplerini bi taraflarına monte etsinler.

Dun dikkatimi cekti - Turkiye U19 takimininda maci vardi. Kadroya baktim bizden bir oyuncu alinmis mi diye ama her zaman ki gibi bir tane oyuncumuz yoktu kadroda. A milli takimdan ziyade alt kategorilerde ki oyuncularimizin haklari cok yeniyor bence - milli takim degilde menajer takimlari olduklari cok belli. Kac senedir alt liglerde sampiyon olan oyuncularimiz milli takima alinmiyor - dunku kadroyuda gozden gecirdik ozellikle gecen sene U17'de sampiyon olan takimimizdan bir yada iki oyuncu alinmis mi diye ama yok tabi.

Çevrimdışı bjkozy

Bravo, elin faroe adalarinada puan verin

Çevrimdışı aunt minnie

Kuzeyin çocukları  renkli TFFspor’a döşüyor

Çevrimdışı tolga1903

Kuzeyin çocukları  renkli TFFspor’a döşüyor

Nedense gram üzülmüyorum ama yalnız değilim sanırım bu konuda. Milli takımı seçerken bile kulüp gözetip ülkenin en büyük camialarından birinden ne alt yaş gruplarina ne üst seviyeye hak eden hiçbir futbolcuyu almıyorsan onun taraftarından da destek bekleme. Şu berkan denen yetenek fukarasını önce rıdvan yerine alıp oynattı şimdi salih yerine. Herif kendi takımının 6ncı seçeneği falan sakatlık ceza sınır olmasa senede 5 maç oynayamaz utanmaz herif bir de 11 başlatıyor. Daha beter olsunlar düşündükçe nefret ediyorum bu insanlardan.

Çevrimdışı aunt minnie

Nedense gram üzülmüyorum ama yalnız değilim sanırım bu konuda. Milli takımı seçerken bile kulüp gözetip ülkenin en büyük camialarından birinden ne alt yaş gruplarina ne üst seviyeye hak eden hiçbir futbolcuyu almıyorsan onun taraftarından da destek bekleme. Şu berkan denen yetenek fukarasını önce rıdvan yerine alıp oynattı şimdi salih yerine. Herif kendi takımının 6ncı seçeneği falan sakatlık ceza sınır olmasa senede 5 maç oynayamaz utanmaz herif bir de 11 başlatıyor. Daha beter olsunlar düşündükçe nefret ediyorum bu insanlardan.
Hiç derdimiz yok Milli Takıma mı üzüleceğiz.Ben 10 yıldır eğleniyorum bunlar kaybettikçe.TFFspor diye boşuna demiyorum.Değişik bir örgüt bunlar

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Stefan Kuntz'a da helal olsun gerçekten. Bir insan bu kadar kısa sürede bir ülkeye bu kadar mı uyum sağlar. Bravo.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi mellfred

milli takımla duygudaşlık kurmayalı seneler oldu bizim çocuklar oynarsa izliyorum
son iki maçı da izlemedim ancak kuntz ne kadro seçiminde ne de skorlarda asli sorumlu değil
kadroları belirleyenler her zamanki üst akıl lüxemburg ve fareo’ya yenilenler de kuntz değil
takımın başında td olmasa da yenilecek takımlar bunlar
11 milli adında 11  e..k tir bence bu skorların sorumlusu
fareo önüne eyüpsporu çıkarsan 4 atar
td falan geçelim

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kuntz' ta g..tü kurtaracam diye ne ağladı be...
Gerçi suç sende değil, senin ağa babalarında ama sende maşa olmayacaktın.