Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1756557 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Ç

bize ne samet 😂
Haklısın ama gslilerin bugünkü yorumlarına bakıyorum hepsi mutlu 5-6 hafta sonraki yorumlarını okumak epey keyifli olacak.:D

Çevrimiçi Mehmet57

Rashica-Mata-Yusuf cok iyi hucum hatti olusturur Icardi’nin arkasinda. Adamlar bir anda cok ciddi sampiyonluk adayi oldular, dogruya dogru.

Raschica cok iyi kanat oyuncusu, Yusuf da cok yetenekli. Kerem-Yunus’a bakarak level atlarlar ama yabanci siniri ile ne yapacaklar cok merak ediyorum. Kalede Muslera varken Turk oynatamazsin. PVA-Kazimcan arasinda secmek zorunda kalirlar, Kazimcan ile olmaz. Orta sahada Torreira, Midtsjo, Oliveira varken Berkan oynamaz.
[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2022, 02:14:14 Mehmet57 ]

Çevrimdışı KadirA

Rashica-Mata-Yusuf cok iyi hucum hatti olusturur Icardi’nin arkasinda. Adamlar bir anda cok ciddi sampiyonluk adayi oldular, dogruya dogru.

Raschica cok iyi kanat oyuncusu, Yusuf da cok yetenekli. Kerem-Yunus’a bakarak level atlarlar ama yabanci siniri ile ne yapacaklar cok merak ediyorum.

Problem kadro dengesi, yıldız fazlalığı, yüksek maliyetler. Ve başlarında Okan olması. Alınan oyuncularım hepsi 11 oyuncusu, kadroları 31 32 kişilik oldu, ee geçen seneden zaten tüm transferleri zarar, o romenler, berkanlar taylanlar. Çöpe giden o ladar oyuncuları oldu ki. Gittikleri yol, yol değil. Bizim iki katımız kadar maaş ödüyorlar toplamda, belki daha fazla. Sadece İcardi, Mertens, Seferovic, maaş toplamı bizim kadronun toplam maaşının yarısı kadar. Ee oynanan topa bakıyosun, o da ışık vermiyor. Ne yıldızlarla ne takımlar kuruldu, 10 yıldır FB o kafayla ŞL göremedi.

Çevrimiçi Samet Ç

Raschica cok iyi kanat oyuncusu, Yusuf da cok yetenekli. Kerem-Yunus’a bakarak level atlarlar ama yabanci siniri ile ne yapacaklar cok merak ediyorum. Kalede Muslera varken Turk oynatamazsin. PVA-Kazimcan arasinda secmek zorunda kalirlar, Kazimcan ile olmaz. Orta sahada Torreira, Midtsjo, Oliveira varken Berkan oynamaz.
İlk 3'e giremez gs bu sene yaptıkları tek iyi transfer Rashica birde oynamaya gelmişse Icardi Yusuf falan kafa olarak Kerem'den bile kötü oyuncu.

Çevrimiçi underworld

Karşılama görüntüleri resmen ortadoğudan kareler.
Khk ile yasaklasınlar şu rezillikler
[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2022, 09:39:50 underworld ]

Çevrimdışı COB

Rashica bizim milli takımda bal yapamayan arı gibi. Dribling ve teknik seviyesi yüksek ama karar verme mekanizması ve son vuruşlarda sıkıntısı var. Kendi kariyeri açısından iyi transfer yaptı.

Gs çok fazla oyuncu alıp iyice çorba oldu. Bence bu kadro hiç uyumlu bir kadro değil. Forvet hattında çok lükse kaçtılar ve bu durum başlarını ağırtacak.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Gs taraftarı neyin bu kadar yaygarasını yaptı anlamadım. Transferin son günü 5 tane yabancı getirmişler, 4 tanesi zaten direk kulübeye, diğerinin de hazır olması en erken 1-1.5 ay.

Sahada olacaklar yine Abdülkadir, Kerem, Yunus. Yeni alınan yabancılardan birini oynatayım desen Kazımcan, Berkan'ı falan sahaya sürmeleri gerekecek. 2.3 milyon Euro maaş, 1 milyon Euro kiralama ücreti verdikleri forvet patates çıkınca mevkisinde 3. alternatif oldu. Muhteşem planlama.  :D
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi Samet Demir

Gs taraftarı neyin bu kadar yaygarasını yaptı anlamadım. Transferin son günü 5 tane yabancı getirmişler, 4 tanesi zaten direk kulübeye, diğerinin de hazır olması en erken 1-1.5 ay.

Sahada olacaklar yine Abdülkadir, Kerem, Yunus. Yeni alınan yabancılardan birini oynatayım desen Kazımcan, Berkan'ı falan sahaya sürmeleri gerekecek. 2.3 milyon Euro maaş, 1 milyon Euro kiralama ücreti verdikleri forvet patates çıkınca mevkisinde 3. alternatif oldu. Muhteşem planlama.  :D
Aynı transferleri biz yapsak buralar epey karışırdı. Şuan tek eksik bölgemiz sağ stoper kaldı.

Onun harici temmuz ayında falan yönetimi çok eleştirdik fakat an itibariyle yönetim iyi iş çıkardı. Alkışı hak etti.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi ferdi1903

Batshuayi kurtardi fenevi

Çevrimiçi Mehmet57

Hunter’in lisansi iptal edilmeli. Ulke puanina sirf zarar.

Çevrimiçi Samet Demir

Hunter’in lisansi iptal edilmeli. Ulke puanina sirf zarar.
Adam ülke puanını düşürmek için teknik direktör olmuş.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Batshuayi kurtardi fenevi
15-20 cm geriden vursa direğe nişanlıyordu yine 😂 çok çabaladı ama fizik kuralları izin vermedi 😂
Kiev çok kan kaybetmiş zayıf bir takım ama zor yendiler fenerin durumu pek parlak görünmüyor hakem iteklemesi olmazsa yarışın içinde olabileceğini sanmam başak sıkıntı bu hafta yenmemiz lazımki uzaklaştıralım kendimizden gol ve mağlubiyet kapısını açalım böyle zaman geçtikçe dirençleri artar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ulan Cedi resmen biten oyunun içine ettin.
Bizim bütün NBA oyuncularının performansı maç içinde çok dalgalı.

10 üzerinden 9 luk bir hareketten hemen sonra 10 üzerinden 2 lik aptalca hata yapmayı çok rahat beceriyorlar.

Bir cümle de hocaya; bir tane set hücumumuz yok. kendi takımında Larkin-Micic'in sırtına binip gidebilirsin ama milli takımda öyle bir ikili yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Kasımpaşa berbat ötesi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kasımpaşanın 3. TR statüsündeki oyuncusu kim?

Çevrimdışı goktasoktay

Söz konusu renkli cami olunca bak buz gibi ofsayt nasıl da gol verildi. O çizgiyi nasıl da ayarlamışlar. Bize olsa oyuncunun biyeri mutlaka önde çıkardı. Olmadı ayağını uzatırlardı.
Hoş bu kasımpaşa o kadar rezalet ki illa ki yenilirler.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Söz konusu renkli cami olunca bak buz gibi ofsayt nasıl da gol verildi. O çizgiyi nasıl da ayarlamışlar. Bize olsa oyuncunun biyeri mutlaka önde çıkardı. Olmadı ayağını uzatırlardı.
Hoş bu kasımpaşa o kadar rezalet ki illa ki yenilirler.
Gol temiz, net topun gerisinde gomis. Asil olay kasimpasa yönetimi kale arkasini komple gs taraftarina ayirmis (hayirdir), biz istesek de vereceklermi acaba? Bide kasimpasa bize karsi asla böyle berbat ve isteksiz oynamaz, bu futbolu bize karsi oynasinlar buldozer gibi üstlerinden geceriz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı tolga1903

Ya bu takımı allah kahretsin.her sene fb gs'ye 6şar puan bu çöp takımdan ligde her takımı izliyoruz bu lanet takım kadar kötü takım var mı? Ulan düşmüyor da bi defolup gitse yeter vallahi görünce midem bulanıyor şu takımdan

Çevrimdışı aunt minnie

Bu sene kasımpaşa ve ankaragücü kesin düşer.Kimse kurtaramaz bunları çok kötü takımlar.

Çevrimdışı tolga1903

75 dakika 1000 kişilik gs taraftarını dinliyor herkes. Abi ne futbolcusu futbolcu ne hocası hoca ne taraftarı taraftar 2023'de siz de defolup gideceksiniz rezil camia.

Çevrimdışı aunt minnie

Gs hücumda Kerem ve Yunus Akgüne mahkum.Yerli oyuncuları yok bizim gibi.Bu çocukların günlük performansına bakıyor alacakları skor.Birini kesseler defansta Abdülkerim-Emin yapacaklar veya takımın en iyisi Boey’i kesecekler veya Toreira’yı kesip Berkan’ı koyacaklar.Kısacası nanayı yemişler farkında değiller

Çevrimiçi Talisca1903

Gs hücumda Kerem ve Yunus Akgüne mahkum.Yerli oyuncuları yok bizim gibi.Bu çocukların günlük performansına bakıyor alacakları skor.Birini kesseler defansta Abdülkerim-Emin yapacaklar veya takımın en iyisi Boey’i kesecekler veya Toreira’yı kesip Berkan’ı koyacaklar.Kısacası nanayı yemişler farkında değiller
gel görki yine 3puan aldı iblis

Çevrimdışı aunt minnie

gel görki yine 3puan aldı iblis
Okan Buruk hoca falan değil,junior Abdullah Avcı kendisi.

Ayrıca ne kadar geç kovulursa o kadar iyi.Kasımpaşa’ya puan verse milli ara öncesi kovarlardı bu adamı.Deli gibi transfer yaptılar bu kadar dar yerli rotasyonuyla ne yapacaklar merak ediyorum.4 büyükler arasında işi en zor GS

Çevrimiçi Talisca1903

ts nin yediği golü neden iptal etti hakem ben anlamadım

Çevrimiçi levitate

şu an ts maçını izliyorum, ts'nin oynadığı kadar berbat oynasaydık stadı hocanın başına yıkarlardı herhalde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!