Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1756522 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı DieForYou1903

bizim liderlik gidecek herhalde Gs 10 kişi kaldı.  :ebebe:
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi sEuL

Emrecan sacma sapan saridan kirmizi yiyince sarisinlar aaaa bu dogru karar diye yazip duruyorlardi. O dogruysa buda dogru ama hepsi nasil agliyor. Beter olun

Çevrimiçi Talisca1903

bizim liderlik gidecek herhalde Gs 10 kişi kaldı.  :ebebe:
gitsin gitsin  :tabe: :tabe:

Çevrimdışı goktasoktay

Emrecan sacma sapan saridan kirmizi yiyince sarisinlar aaaa bu dogru karar diye yazip duruyorlardi. O dogruysa buda dogru ama hepsi nasil agliyor. Beter olun
Aynen öyle, şimdi ağlasınlar bakalım. Adalet herkes için gereklidir. Başkasının canı yanınca karşısına geçip güler, destek vermezsen gün gelir seni de böyle yerler işte..

Çevrimiçi sEuL

Iyi oldu Antep’e, utanmasalar topu kose bayragin oraya goturup zaman gecirecekler. Rakip 10 kisi kalmis zaten neden vakit gecirmeye calisiyorsun, boyle 90’da golu yersin iste. Simdi vakit gecirin

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi sEuL

böyle bir şans yok
Sansla hic alakasi yok bence, rakip 10 kisi Antep’in tek yaptigi sey kendi ceza sahasi icerisinde sacma paslarla vakit gecirmesi oldu. Gs 10 kisi olmasina ragmen daha iyi oynadi, daha istekliydi ve bence haketti maci.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bir yol olmaz bunlardan.
Antep mallıgına yansın.

Çevrimdışı COB

Erol Bulut cidden loser. Gs açısından iyi oldu, bu galibiyet onların bu rezalet futbolunu bir iki hafta oyalar. Oynayacakları hiçbir deplasman maçına favori çıkamazlar.

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu yenilgi karbonat Erol'a yazar.

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Talisca1903

golden 1 dk önce antepli 4 -1 pozisyonu harcadı resmen döndü gol oldu

Çevrimdışı Nazım Ar

Antepin yenilmesi iyi oldu gs bira dahha defolarını örttü bu skorla. Cacık olmaz.

Çevrimiçi levitate

antep inanılmaz kaşındı, gram üzülmedim

10 kişi gs'ye ezildi büyük başarı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sassuolo  acayip (...)₅ geçmiş gese ile .

4'e anlaşmışlar sonra 6 istemişler . Alacak adamda kalmadı  :kop:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Eintacht frankfurt - sporting macini izleyen varsa görmüstür, bana göre avrupanin en iyi tribünüdür frankfurt tribünü, yaptiklari koreografilerle mac öncesinden 52 bin kisinin sinkrone söyledikleri marslar. Renkleri siyah beyaz, simgeleri kartal,  ayni bizim gibi, ama adamlar bunu öyle güzel pazarliyorlarki, tribünü siyah beyaza anca bukadar güzel boyarsin. Türkiyede tribüncülük falan hikaye bagrip cagirmak dan baska bisey yok
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hakem ilk önce penalti caldi sonra vara gitti ve penaltiyi iptal etti. Bunu tümü 45 saniye sürdü. Bizde olsa en az 5 dk dan az sürmezdi
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Gs çok kötü kadro kurdu bence şimdide Juan Mata'yı almışlar.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Allah aşkına bu kırmızı kız kardeş ne yapıyor?

Boş, yaşlı ne kadar adam varsa topladılar ve deli gibi seviniyorlar

Çevrimdışı caner.eryigit

Bütün tuşlara basıyorlar

Çevrimdışı Doğukan E.

Gs çok kötü kadro kurdu bence şimdide Juan Mata'yı almışlar.
Birde o kadroyu yönetebilecek hocaları yok bence Okan buruk altında kalıcak gibi duruyor

Çevrimdışı Sezgin1903

Ya arkadaş aldıkları oyuncular iyi çıksın isterim giden paralar ülkemizin paraları ama arkadaş hiç mi akillanilmaz plan yok stareteji yok gomis yanına seferovic aldın şimdi icardi ben şahsen başkanımıza ve yöneticilere güveniyorum istenilen yerlere istenilen kişiler uygun maliyet ile transfer edildi genç lerimiz parlıyor akıllı işler yapılıyor sahada mücadele düzgün olduğu sürece Beşiktaş herzaman şampiyon olur.🦅

Çevrimdışı Sezgin1903

Adamlar seferovic i 3 üncü santrafor olarak belirledi ulen yolda at değiştiren takım icardi sakatlandığın da yine seferovic e binersiniz.

Dorukhan içinde övdü ler Beşiktaş elinde tutamadı diye yerdiler dedimki adam yurtdışına gidicen dedi sonra Asena gibi döndü adam değil benim gözümde futbolcu ama sporcu ahlakı yok neyse gelecek sezon sahalara döner belki.

Çevrimiçi Samet Ç

Birde o kadroyu yönetebilecek hocaları yok bence Okan buruk altında kalıcak gibi duruyor
Fiziksel olarak çok kötüler Mata, Torreira, Mertens, Kerem, Yunus, Yusuf, Midtsjö, Van Aanholt, Dubois, Boey bunların hepsi 1.80'in altında hadi onu geçtim stoperleri bile 1.85 adamların acayip saçmaladılar bence duran top savunmasında ne yapacaklar çok merak ediyorum açıkçası mesela şu kadro normal şartlarda %70'in altında topla oynadığı her maçta puan kaybeder.
[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2022, 00:24:23 Samet Ç ]

Çevrimiçi Necmi

Allah aşkına bu kırmızı kız kardeş ne yapıyor?

Boş, yaşlı ne kadar adam varsa topladılar ve deli gibi seviniyorlar
EYT lileri topluyorlar napsınlar aç mı bıraksınlar kamu hizmeti yapıyorlar

Çevrimiçi Necmi

Fiziksel olarak çok kötüler Mata, Torreira, Mertens, Kerem, Yunus, Yusuf, Midtsjö, Van Aanholt, Dubois, Boey bunların hepsi 1.80'in altında hadi onu geçtim stoperleri bile 1.85 adamların acayip saçmaladılar bence duran top savunmasında ne yapacaklar çok merak ediyorum açıkçası mesela şu kadro normal şartlarda %70'in altında topla oynadığı her maçta puan kaybeder.
bize ne samet 😂