26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 1-0 Göztepe Tarih : 16.03.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Serkan ÇINAR (Y) Ceyhun SESİGÜZEL (Y) Kerem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe  [Okunma sayısı 27029 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Çevrimdışı cursedofdragon

burdayım :D

kazanan kadroyu bozmaz dedim ama söz konusu lens olunca hoca vida'yı bile kanat oynatır :D

q7 hariç ii kadro, bu maçta pasif kalacak zaten ljalic burak falan pas atmıyorlar

ayak uyduracaktır Quaresma pas oyununa 2015'te de uydurdu ayak.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Quaresma ve takım oyunu yan yana çok absürd duruyor.
Takım zaten gereken cezayı kesiyor, o yüzden rahatım.

Çevrimdışı yaço58

merak ediyorum bu quaresma aşkını artık sıktı grçekten her oyuncu kesilebilirken adam ne olursa olsun kesilmiyor çokmu iyi oynuyor hayır 3maç 90dk  maçta olcak kimsenin göremeyip hocanın gördüğü ne bu arkadaşta koysa altyapıdan bi adam gene gram ses etmem 35 yyaşındaki bi adamdan bize daha ne gibi bir katkı bekliyor hoca

Çevrimdışı ferdi1903

Kurejma halen 11 de saka gibi ya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kurejma halen 11 de saka gibi ya

hoca milli takıma alamadığı için emin ol üzgündür.

Çevrimdışı ferdi1903

hoca milli takıma alamadığı için emin ol üzgündür.
Kesinlikle, imkan olsa alir kadroya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

merak ediyorum bu quaresma aşkını artık sıktı grçekten her oyuncu kesilebilirken adam ne olursa olsun kesilmiyor çokmu iyi oynuyor hayır 3maç 90dk  maçta olcak kimsenin göremeyip hocanın gördüğü ne bu arkadaşta koysa altyapıdan bi adam gene gram ses etmem 35 yyaşındaki bi adamdan bize daha ne gibi bir katkı bekliyor hoca

Hocanın yapamadığını takım yapıyor.

Çevrimdışı Culpable

nasil bir inat var .. su ilk 11 deki kadroya q7 yazmak yerine alt yapidan oyuncu koysan daha cok faydasi olur

Çevrimdışı levitate

o zamanlar gomez ve sosa gibi baskın oyuncular vardı mecburdu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

oha maç öncesi lose yourself çaldı :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kartal190321

hocanın q7 aşkı varsa  yönetiminde vardır, herkes görüyor q7 yaptıklarını, demek yönetim görmüyor  görseydi hocaya sormadan kadro dışı bırakırdı, kaleci tolgayı kadro dışı bırakan yönetim neden  q7  bırakamıyor, kadro dışı bırakırasa hoca oynatamaz değil mi :)
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi sEuL

Allah kahretsin ya, oynaytmaycaksan eger Ridvan'i neden kadroya aliyorsun arkadas?

Nedir bu Necip sevdasi anlayamiyorum.

Çevrimdışı Orhan_

Goygoycular başladı yine kartal gol gol gole. Hiç alakaları yok maçla.

Çevrimdışı levitate

Goygoycular başladı yine kartal gol gol gole. Hiç alakaları yok maçla.

azalarak bitmeleri dileğiyle

Çevrimdışı levitate

hoca sağ kanatta quaresma'ya top gelmeyince tüm takımı teker teker uyardı. top gelmemeye devam edince sol kanata çekti, bu sefer takım sol tarafa top atmıyor hahahaha

Çevrimdışı mayguntr

Allah kahretsin ya, oynaytmaycaksan eger Ridvan'i neden kadroya aliyorsun arkadas?

Nedir bu Necip sevdasi anlayamiyorum.
Maksat bir kisi otursun kulubede. Su an Medel sakatlansa, rocoyu falan alir oyuna necibi sol beke ceker, olmadi lensi alir sag bek yapar gg sol bek oynar. 10.ihtimalde falan ridvan oynar su anda senol hocanin kafasinda.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

şu takım kendi sahasında Rıdvan'ı idare edemiyorsa yazıklar olsun!

Çevrimdışı Orhan_

Göztepe direniyor ama doğru bir pres ile yapıyorlar bu işi. Oyunu kilitlediler. Bizim ise Adem ve Kagawa gibi adamlarımız olmasına rağmen topu en çok kendi bölgemizde kullanmamız bu işin acayipliği.

Necip ıslıklanıyor. Taraftarların bir kısmı hiç taraftar olmasalar daha iyiymiş.

Çevrimdışı ferdi1903

Top falanda oynamadik su dakikaya kadar

Çevrimdışı Ömer Kaan

Takım berbat, Şenol Güneş muhtemelen Arnavutluk ve Moldova maçlarına hazırlanmış. Leicester Burnley maçına geçtim.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

maçın özeti saçma bir uğultu altında uyuşuk oyun.

Çevrimdışı levitate

maçı istanbul'da mı oynuyoruz izmir'de mi belli değil

Çevrimiçi sEuL

Takim butun hafta cok iyi calismis.

Organize ataklar, sistemli pres, takim halinde savunmaya cekilip ayni sekilde ataga cikmalar falan.

Vay be...

Çevrimdışı Orhan_

2 tane yarım pozisyona girdik, ikisinin sonucu kalemizde gol tehlikesi.

Çevrimdışı mayguntr

Kagawa, Ljajic varken sahada duran topu q7 beyfendi kullaniyor.

Etiketler: