29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK
29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK Skor : Beşiktaş - Gaziantep FK Tarih : 06.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Kemal Yılmaz - Samet Çiçek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 24116 defa] 29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%81.3]
1 puan
1 [%6.3]
0 puan
2 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı Erman1903

N'Koudou bence Ljajic yerine girse fena bir hamle olmaz. Hoca denemez herhalde ama Ghezzal ortaya geçebilir. Rıdvan da zorlanıyor, tekrar bir sakatlık falan olursa hoş olmaz, daha fazla üstüne gitmeden N'Sakala'yı da atabiliriz sahaya.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ben olsam Mensahı atarım oyuna, antebi yormamız lazım. Dirençleri kırılmazsa sıkıntılı maç.
Ben mensahin ljajic kadar top kaybi sonrasi prese katılacağını düşünmüyorum. Rakip geride olmasina ragmen savunma yapmaya devam ediyor. Oyun açık alana donduğu zaman bu degisiklik daha iyi olabilir gibi. Bence oyun bir süre daha dengeli oynanacak gibi.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ayrıca mac sonu gol öncesi faul algısı olusturulacak. Halbuki hakem avantaj oynatti kaybettiler sonra gol oldu. Bein ise avantaji oynatmadan sanki direk orada top bize geçmiş gibi tekrarını gösterdi.

Burada iletişim ekibine gorev düşüyor artık. Malum bu lig böyle.
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2021, 20:05:39 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı ferdi1903

Ikiyi bulmaliyiz, yoksa bir kaza golüyle yikiliriz

Çevrimiçi sEuL

Ersin’in pas ve degajlari facia

Çevrimdışı AigleBordeaux

Meteye bak sariyi hemeń verdi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ya bi şut cekin be şut, zemin zaten islak, bu havada cekmiceksinde ne zaman cekeceksin
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı MUSTAFA_

Mete FT'ye gösteremediği kartları Sergen'e gösteriyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ridvan 2. yarıya iyi başladı.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

umarim sıkıntı yasamayiz geri kalan dakikalarda, pek gol atacak gibi durmuyoruz

Çevrimiçi levitate

welinton-vida bugün bayağı iyi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Atiba öldü artık, değiştirmek lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Larin de ortaliklarda yok pek bugün.

Çevrimiçi levitate

atibaba'nın ayağı kötüleşmiş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Şu pozisyonlarda hep atibaya denk geliyor, bude lajice denk gelse ya

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Neden 65. dakikaya kadar oyuncu değişikliği yapmıyoruz? Anlam veremiyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Su larin ve ljajic'i oyunda tutup ghezzal abubakar çıkarıyor her maç adamlar trip atmakta haklı abi. Larin yemin ederim ikinci yarının başından beri bir tane olumlu hareketi yok bir tane

Çevrimiçi sEuL

Ljajic’i cikarip onun yerine Ghezzal’i bi denesek orta sahada keske

Çevrimdışı kahyaoglueren

Şu pozisyonlarda hep atibaya denk geliyor, bude lajice denk gelse ya
Bence denk gelmeden ziyade atibanin pozisyon bilgisiyle alakali. Dogru noktalarda oluyor ama sutu yok iste.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bu gidis  gidisat  degil neredeys e gol yemek uzereyiz acil 2  lazim, topa basmak ve dogru  pas zamanlamasiyla oynamamiz lazim ..
Yorgo

Çevrimiçi sEuL

Keske baska birsey isteseymisim

Çevrimiçi levitate

Ljajic’i cikarip onun yerine Ghezzal’i bi denesek orta sahada keske

hadi yine iyisin :D

Çevrimdışı Liquidator

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...