26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor
26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor

Beşiktaş Forum|26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor Skor : Beşiktaş 1-0 Antalyaspor Tarih : 19.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor  [Okunma sayısı 113526 defa] 26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2016, 21:33:40
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@Çağrı

Güntekin senin dediğin pozisyonu diyor Cenk'in.

Büyük amatörlük yaptı gol yiyorduk neredeyse.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı berkotistis

Lig tv de maraton u izliyorum şuan.  Ulan başka maç mı izledim diye düşündüm. Beşiktaş şöyle kötü oynadı böyle kötü oynadı,  hücum anlamında çok eksikti diyorlar hep bir ağızdan.  Lan takım 12 korner kullandı  2 penaltısı verilmedi hiç mi dile getirmez insan ?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Lig tv de maraton u izliyorum şuan.  Ulan başka maç mı izledim diye düşündüm. Beşiktaş şöyle kötü oynadı böyle kötü oynadı,  hücum anlamında çok eksikti diyorlar hep bir ağızdan.  Lan takım 12 korner kullandı  2 penaltısı verilmedi hiç mi dile getirmez insan ?

Ohooo sen gitmiş MHK'nın TFF'nin kankilerini izliyosun boşver onları :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Simdi pozisyonlari izliyorum bastan. Necipin pozisyonu penalti degilmis ama verse varya huseyin o pozisyonu kimse itiraz etmez ayrica pozisyonun basinda topu kaptiran ismail.
Son pozisyon ofsayt degil antalyanin ofsayti bozan ismail.
O siyahi oyuncu var mottanin ortasina dokundu hatali ismail orda.

Ayrica son pozisyonda ofsayt ceken kel yardimci hakem acayip hatalar yapiyor orkun mu neyse adi.

Obur taraftaki yardimci bir ofsayt cekti ismaile evlere senlik 5-6m ofsayt degil.

Bugun eski besiktas olsa puan kaybederdik, sansimiz mi dondu nedir. Tipik besiktas maci, aslinda bastir bastir atama, hakem berbat bir pis gol gitti 2 puan.

Sampiyonlar ligi icin cok onemli gs gibi balli bir kura cekelim

Çevrimdışı Ogün

Mac icin eve gecerken su kadarini soyleyecegim: İsmailden anca 2. ligde sol acik olur. Boyle bek oynanmaz. Allahtan Marcelo dikkatliydi.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Turgay, Hırvat hakem konusunda Fenere iyi giydirdi. Helal olsun.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi

Çevrimdışı kyiv

Ben maç falan yorumlamam bu saatten sonra.Kazanıyorsak ne futbolculara ne de Şenol Güneşe en ufak eleştirim olmaz. Artık keyif değil skorborddaki 3 puan önemli.

Ancak saha içini yorumlamazken saha dışını yorumlamak lazım.Hüseyin Kadıköyde olsa 2 penaltıyı da çalardı.

Fikret Orman yendik diye susmasın.Son haftalarda hakemler sürekli aleyhimize çalıyor.İş işten geçtikten sonra bağırsakta fayda etmeyecek.

Son sözümde Bünyamine...Beşiktaş'ın arkasından iş çevirdiğin için Allah senin belanı versin.

Bu hakemler sistemli olarak Fenerin lehine bizim aleyhimize daha ne kadar çalacak?

Çevrimdışı mylife1903

Ben maç falan yorumlamam bu saatten sonra.Kazanıyorsak ne futbolculara ne de Şenol Güneşe en ufak eleştirim olmaz. Artık keyif değil skorborddaki 3 puan önemli.

Ancak saha içini yorumlamazken saha dışını yorumlamak lazım.Hüseyin Kadıköyde olsa 2 penaltıyı da çalardı.

Fikret Orman yendik diye susmasın.Son haftalarda hakemler sürekli aleyhimize çalıyor.İş işten geçtikten sonra bağırsakta fayda etmeyecek.

Son sözümde Bünyamine...Beşiktaş'ın arkasından iş çevirdiğin için Allah senin belanı versin.

Bu hakemler sistemli olarak Fenerin lehine bizim aleyhimize daha ne kadar çalacak?

Cok dogru tespit, bir allahin enayisi bizmiyiz her mac hakemle bogusalim.

Inonude bir ankaragucu maci hakem dogruyor, dogruyor, kesiyor, biciyor cildirdim bir gol attik kazandik. Mac sonrasi numarali tribunun oradan geciyorum rahmetli kazim kanati gordum, roportaj veriyor, bekledim. Kazim abi, dedim bak bu hakemler basimiza bela oluyor, yakacaklar besiktasi, sahip cikin, onlem alin, dedim. Kazim abi, hadi hadi takmayin hakemlere, takim iyi 10'puan basariz hakemlere, dedi yil 2003tu sonrasi malum.

Kazaninca konusacaksin arkadas, bakin yonetim buyuk hata yapiyor, lucescu'yu bazi satilmis insanlar yalniz birakti adam tek basina mucadele edemedi, senol gunesi de yalniz birakiyorlar. Bir yerde patlar bu, sonra gec olur, toparlayamayiz, istedigin kadar bagir cagir, kimse hatirlamaz yapilanlari 10'sene sonra.

Zaman geciyor 15 sene onceki sampiyonluk sayilarina bakin, zaman geciyor, taraftarimiz azaliyor, biz neden hakemler ile de mucadele edelim, yazik degil mi bize.

Yonetim uyumasin, buradan ulasabilen arkadaslar ulassin yonetime ben uzagim bu yenileri bilmiyorum, tanimiyorum onlem alinsin uc hafta sonra buraya yazdiklarimizi cikarttirmasinlar bize, hersey meydanda.

Ya vallahi ayip billahi ayip, romantizm bir yere kadar, her mac facia. Puan kaybettigimiz ibb macina bak. Adam atilmasi lazim, gidip gol atiyor 2 puan, fb macinda duzgun hakem olsa mac braga maci gibi olacak 3 puan. Fbnin aldiklarini konusmuyorum bak!

Psikolojimiz bozukdu yarin militan besiktasli bir arkadasimiz gidip cuney cakirin hayalarini kesse, yazik degil mi, degil tabii eden bulur dunyasi o militan kardesimize yazik.

Yonetim susmasin, korkmasinlar belli ki is hayatlarinin etkilenmesinden korkuyorlar, yapmasinlar bu isi. 20milyon besiktaslinin kaderiyle oynamaya kimsenin hakki yok!

Çevrimdışı Kemal

Gomez in kaçırdığı pozisyonu tekrar tekrar izliyorum ve hayret ediyorum , kale önünde ve hala top çekmeye çalışıyorsun . Golu atsan son dk larda kriz gecirmeyecez

Cenk defansa atıp bize yedirecegin golden daha vahim bir durum var , niye oyuna girdiginin farkında deilsin ; dk 89 90 bizimkiler top ceviriyorlar Cenk sürekli Eli havada önüme at kaleye gidip şut atayım gol atayım derdinde olmayacak pozisyonlarda , güzel kardeşim bir frene bas az sakin ol .

Necip içim Ali Ece en güzelini dedi , iyi müdahalesi var ama yerinde müdahalesi yok 2 sini harmanlamali dedi .

Boyko , sürekli forma şansı bulsa kaleyi bırakmaz boyko , Tolga bugün geri paslarda canımızı yakabilirdi

Olcaya kiziyorsunuz ama girdikten sonra pas akışı akmaya başladı .

Çevrimdışı kyiv

Sanal alem, görsel medya, yazılı medya...Beşiktaş üzerinden ekmek parası kazananlar, muhabirler yazarlar.

Beşiktaş'ın elinden hakettiği şampiyonluğu almak için Federasyon, hakemler, aziz el birliği etmiş...

Sürekli hakem hataları neden sadece Beşiktaşa oluyor?

BEŞİKTAŞA NEDEN PENALTI VERİLMİYOR?

Yazıklar olsun bunu gündeme taşımayanlara.

Rasim Ozan Kütahyalı ve Hıncal Uluç kadar olamıyorsunuz. Bugüne kadar kızdığımız küfür ettiğimiz adamlar Beşiktaşı Beşiktaşlılardan daha çok savunuyor olacak iş değil.

Çevrimdışı worns

Kötü oynadığımızı düşünmüyorum. Hücumda üretken değildik ama bunu defanstaki dikkat ve sahaya doğru yayılımla kapatmayı bildik. Antalya'nın tek pozisyonu yok tehlikeli denebilecek ve bu şekilde maç kazanabilmek de son bölüm için umut verici.

Atiba-Oğuzhan-Sosa çok iyiydi. Oğuzhan'daki çıkış son bölüm öncesi olumlu. Tolgay girdikten sonra yerini dolduramadı. Hala fizik ve özgüven sorunu yaşıyor ki bu olağan. Milli maç arası sonrası daha iyi duruma gelecektir.

Gomez istekli olmasına karşın bitiricilik anlamında kötü bir dönemde. Atlatacağını düşünüyorum. Quaresma ve Kerim gerçekten çok kötüydü. Olcay'da vasatı aşamadı. Quaresma'nın durumu daha çok hafta arasını boş geçirmekle ilgili. Vücut gitmeyince daha da gerildi. Oyundan alınması doğru karar. Kerim ise neden ilk 11 oyuncusu olamayacağını bir kez daha gösterdi. Kasımpaşa maçında Gökhan'a ihtiyacımız var.

Marcelo-Necip ikilisini ben beğendim. Beck standardını bozmadı. İsmail'de defansif açıdan ciddi sıkıntı var. Rize maçından beri kanadından çok açık vermeye başladı. Stoperlerin dikkati ve Atiba'nın yardımı bunların pozisyona dönüşmesini engelledi. Önde olduğumuz bölümlerde Tosic daha faydalı olabilir. Necip gibi onu da hazır oyuncular arasına sokmak gerek tekrar.

Boyko'yu yorumlayacak pozisyon yoktu. İki kez doğru çıkış yaptı. Ayağı ise hakikaten çok kötüymüş, Tolga'dan bile kötü.

Hakem net penaltıları görse hücumdaki durgunluğa karşın daha farklı kazanabilirdik. Defansif gelişim ve maç sonu sakinliği olumlu. Hücumda daha fazlasının gelmesi kolay o anlamda çok endişelenmemek gerekiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Bizim yazarlarin cogu besikasli gecinen ve besiktastan gecinen insanlar. Spor yazarimiz besiktasli olmali, ayrica besiktastan da gecinmemeli.

Kaya cilingirogluna bakin mesela, adami hic sevmem ama kimseye eyvallahi yok.

Diger yazarlar nasil, aman aziz kizmasin, aman gs baskani kizmasin aman fikret ormani karsima almayim, isimi kaybederim falan filan fiso faso

Çevrimiçi murat baltacı

Yönetim uyuma artık iki haftadır hakemleride yeniyoruz bu böyle gitmez stresli haftalar başladı takım yorgun her maç üç beş pozisyon bulamayız böyle art niyetli penaltıları vermeyen hakemlerle bu iş yürümez testi kırılırsa bu taraftar sizi affetmez geçen sene sustunuz şampiyonluk gitti bu sene susmayın (Hakaret Yasak)₅ aziz 70 milyon harcadı diye bu rezillikleri izlemek zorundamıyız fener gibi kollamasınlar hakkımız olanı çalsınlar.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi mellfred

Gomez in kaçırdığı pozisyonu tekrar tekrar izliyorum ve hayret ediyorum , kale önünde ve hala top çekmeye çalışıyorsun . Golu atsan son dk larda kriz gecirmeyecez

Cenk defansa atıp bize yedirecegin golden daha vahim bir durum var , niye oyuna girdiginin farkında deilsin ; dk 89 90 bizimkiler top ceviriyorlar Cenk sürekli Eli havada önüme at kaleye gidip şut atayım gol atayım derdinde olmayacak pozisyonlarda , güzel kardeşim bir frene bas az sakin ol .

Necip içim Ali Ece en güzelini dedi , iyi müdahalesi var ama yerinde müdahalesi yok 2 sini harmanlamali dedi .

Boyko , sürekli forma şansı bulsa kaleyi bırakmaz boyko , Tolga bugün geri paslarda canımızı yakabilirdi

Olcaya kiziyorsunuz ama girdikten sonra pas akışı akmaya başladı .
cenk kısmına %100 katılıyorum

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Daha önce de yazdım yine tekrarlıyorum her maç hakemleri yenemezsin. Son 2 haftadır hakemleri de kaleye sokuyoruz ama bu her zaman böyle gitmez. Senin takımın ligin 2. yarısının başından itibaren sistematik olarak hakemler tarafından katlediliyorken Tff ve Mhk'ya neden gıkın çıkmıyor. Metin Albayrak dün tek kelime etmedi hakem hakkında yav kimden niçin korkuyorsunuz. Sezon başında 2 penaltı kazandık yeri göğü inlettiler Beşiktaş'ı şampiyon yapacaklar diye (bu arada Kasımpaşa ve Sivas maçlarında kazandığımız penaltılar doğru) penaltı kazandığımız son maç Sivas maçı ve aradan 14 hafta geçmiş.

*Osmanlı maçında çizgi hakeminin gözleri önünde rakip oyuncu elle oynuyor penaltı yok.

*İçerideki G.Antep maçında Habibu'nun vurduğu Tolga'nın son anda çıkardığı bir top var, pozisyon 1.5 metre ofsayt, gol olsa ne olacak.

*Başakşehir maçında M.Batdal 15 dakika içinde 3 tane dirsek atıyor, oyundan atılmıyor, Mahmut Tekdemir Oğuzhan'ın ayak bileğini kırmaya çalışıyor kırmızı kart yok. 2. yarı başında uyduruk bir faul çalınıyor ve golü atan oyuncu da oyundan atılmayan Mahmut Tekdemir. Doka'nın Cenk'e yaptığı hareket net penaltı iken hakem yine görmedim duymadımı oynuyor.

*Şikecilerle oynadığımız maçta Caner 3 kere atılmalıyken atılmıyor, Olcay'ın yüzde bir milyonluk penaltısı verilmiyor, Volkan Şen lavuğu Sosa'ya yan hakemin yanı başında yumruk atıyor yine kırmızı kart yok, Mehmet Topal maç boyunca bizim oyuncuların ayak bileklerine çalışıyor kart çıkmıyor, 2. yarının başlarında Töre ile G.Gönül'ün ikili mücadelesinde hiçbir faul yokken, Töre kaleye giderken oyunu durdurup faul diye düdüğü çalıyor, zaten eziklerin attığı ilk golden önce çalınan faul komedi.

*Rize maçında bizim aleyhimize penaltı çalınıyor buna bir şey demiyorum doğru karar ama aynı şekilde Rize'li oyuncu da elle oynuyor bize penaltı verilmiyor.

*Ts maçı, Mustafa Yumlu'nun o elini uzaydan bile görürsün, bir hakem bu kadar alenen açık olan bir pozisyonu ancak birilerinden emir alırsa vermez, Cavanda'nın verdiği geri pas var, çünkü bunlarda Allah korkusu yok, Gomez'in 2. yarıda da bir penaltısı verilmiyor.

* Antalya maçı artık sabrın kalmadığı maçtır, 2 buz gibi penaltımız verilmiyor, İsmail 5 metre geriden çıkmış ofsayt kaldırılıyor, pozisyonu iyice inceledim acaba diğer oyuncular ofsaytta olduğu için mi yanlışlıkla karıştırdı dedim yok onlarda geride.

Geri kalan 8 haftada çok daha büyük hakem kıyımları bekliyorum çünkü biz artık alıştık bunlara, sezon sonu için tek umudum ilahi adalet.

Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı LuceGel

Dün akşam takımda yorgunluk v psikolojik etkenler vardı Necip oldukça iyiydi defansa sertlik katmış Etoyu iyi kontrol etti.M'Billa İsmail eşleşmesi önemliydi İsmail o kanadı kapattı.Forvette Quaresma Kerim ikilisi beklediğim gibi dağınıklardı bu ikili olmuyor olmazda Şenol hoca bunu göremedi bir türlü.Öncede söyledim Quaresma 11 olmamalı hamle oyuncusu olmalı kafasına göre takıldı yine atılmadan çıkması şans oldu.Gomez yine çok kötüydü  Oğuzhanla Sosa gibi oyuncularımız var forvet hattımız bitik.Hakemler her hafta üzerimize oynuyor,bu iş nereye gider hakeme rağmen nereye kadar maç kazanılır yönetimden ciddi basın açıklamaları ve tepki vermesini bekliyorum.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Etiketler: