31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Tarih : 14.05.2015 Saat : 19:45 Stadyum : Manisa 19 Mayıs Stadyumu Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 129691 defa] 31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı yigitcan1903

sağol kardeşim işyerinden izin alabilirsem bugün manisada takımı desteklemeye gitmek istiyorum. Peki başvurumu yaptığımda kart olmadan da bilet alabiliyorum değil mi.
Satış noktalarından 5 dk.da teslim ediyorlar kartı
Online gibi değil
Manisa 19 Mayısta da var ama maç günü satılıyor mu bilmem
Bir de yoğun olur orası,ondan Atatürk'ü yazdım
Buca yakınsa Buca stadında da satılıyormuş
Not:Oldukça az bilet kalmış yalnız 1 blokta
400-500 kadar görünüyor
[ Son Düzenleme: 14 Mayıs 2015, 11:23:44 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı kasaba45

Satış noktalarından 5 dk.da teslim ediyorlar kartı
Online gibi değil
Manisa 19 Mayısta da var ama maç günü satılıyor mu bilmem
Bir de yoğun olur orası,ondan Atatürk'ü yazdım
Buca yakınsa Buca stadında da satılıyormuş
Not:Oldukça az bilet kalmış yalnız 1 blokta
400-500 kadar görünüyor
Ben bucada yaşıyorum zaten bakalım eğer yetiştirebilirsem işleri maça gitmeyi istiyorum.

Çevrimdışı Kemal

Ulan istemsizce heyecanlaniyorum yine

Çevrimdışı siyah-1903

İzmirlinin o tribünü doldurması lazım  :tabe:
"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

Çevrimdışı Türkay

Töreye hemen bi sevgili yapmak lazım  :D
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Gs maçına kadar puan kaybı yaşamazsak.tt arenayı onlara dar edecez buna kalpten inanıyorum tıpkı sergen attı şampiyonluk geldi...

Çevrimdışı Burak Akay

Saat 14:00 de konya maçı biletleride satışa çıkıyor maça gelecek arkadaşlar elini çabuk tutsun bu akşam yendiğimizde ki öyle olucak herkes yüklenicektir biletlere
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Selam arkadaşlar 1 yıldır sizleri takip ediyordum foruma üye olmak bugüne nasipmiş. Ben izmirde yaşıyorum passolig kartım yok bugünkü maça gitme şansım var mı?
:hosgeldin
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Gs maçına kadar puan kaybı yaşamazsak.tt arenayı onlara dar edecez buna kalpten inanıyorum tıpkı sergen attı şampiyonluk geldi...
:hosgeldin
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı kasaba45

İzmirlinin o tribünü doldurması lazım  :tabe:
Rahat ol kardeşim o tribün bugün hertürlü dolacak. :super:

Çevrimdışı ilhan

Saat 14:00 de konya maçı biletleride satışa çıkıyor maça gelecek arkadaşlar elini çabuk tutsun bu akşam yendiğimizde ki öyle olucak herkes yüklenicektir biletlere
@Burak Akay saha olayları nedeniyle PFDK'ya sev edilmiştik herhangi bi ceza çıktı mı bilginiz var mı? Kale arkasında maç seyretmenin ödülü olarak bide ceza yersem tam olacak.

Çevrimdışı yigitcan1903

@Burak Akay saha olayları nedeniyle PFDK'ya sev edilmiştik herhangi bi ceza çıktı mı bilginiz var mı? Kale arkasında maç seyretmenin ödülü olarak bide ceza yersem tam olacak.
Tüm tribünleri çıkaracaklar gibi fiyat vermişler resmi sitede
Ceza varsa da para cezası olur herhalde

Çevrimdışı ilhan

Tüm tribünleri çıkaracaklar gibi fiyat vermişler resmi sitede
Ceza varsa da para cezası olur herhalde
FB'ye verdiler galiba dün akşam kale arkası boştu çünkü.

Çevrimdışı Burak Akay

şuan bişey yok abi ama gözünü seveyim aynı tribünde olalım  :kop: yoksa puan kaybediyoruz bu arada gelicekmisin abi bütün tribünler çıkmış satışa sıkıntı yok abi bu arada fiyatlar antep maçıyla aynı
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimiçi Necmi

:D
biz geçen sefer kale arkasında değildik onlar küfür etti maratonda cezayı biz yedik @ilhan

Çevrimdışı Burak Akay

:D
biz geçen sefer kale arkasında değildik onlar küfür etti maratonda cezayı biz yedik @ilhan
@Necmi abi dediğin çıktı fb puan kaybetti inşallah diğer dediğinde çıkarda arenada bunları eze eze yeneriz
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimiçi Necmi

şuan bişey yok abi ama gözünü seveyim aynı tribünde olalım  :kop: yoksa puan kaybediyoruz bu arada gelicekmisin abi bütün tribünler çıkmış satışa sıkıntı yok abi bu arada fiyatlar antep maçıyla aynı
değilmi bütün suç @ilhan  da kalktı farklı tribüne girdi olan iki puana oldu :bandit:  @Burak Akay

Çevrimdışı Burak Akay

değilmi bütün suç @ilhan  da kalktı farklı tribüne girdi olan iki puana oldu :bandit:  @Burak Akay
Evet @Necmi abi dedim o kadarda @ilhan abiye ben alıyım bilet diye aynı tribünde olursak içim rahat konya maçından korkmuyorum  :lol:
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı ilhan

Yaralarımı açma @Necmi abi, ne zormuş kafa dengi olmayanlarla maç izlemek.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi dediğin çıktı fb puan kaybetti inşallah diğer dediğinde çıkarda arenada bunları eze eze yeneriz
gs maçına kadar fener havlu atar gibi geliyor
yeterki bizde atmayalım Beşiktaş düşmanı hakemleri atıyorlar sürekli Beşiktaş maçlarına

Çevrimdışı Burak Akay

gs maçına kadar fener havlu atar gibi geliyor
yeterki bizde atmayalım Beşiktaş düşmanı hakemleri atıyorlar sürekli Beşiktaş maçlarına
Haklısın abi karabük maçınıda antep maçınıda staddan izledim zaten antepde beraberdık hakemler doğradı hep bizi b.yıldırımda çok tehlikeli korkmuyor değilim.Bu arada @ilhan abi maça gelicekmisin Konya maçına
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Burak Akay

Şuan Bjk tv den canlı yayınlanıyor Rahmetli Süleyman Seba'nın izmirdeki heykel açılışı yapıldı
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı tguesbb

İzmir Bornova büyükparkta Onursal başkanımız Süleyman Sebanın Heykeli

Çevrimdışı yigitcan1903

:uyucam:
Şuan Bjk tv den canlı yayınlanıyor Rahmetli Süleyman Seba'nın izmirdeki heykel açılışı yapıldı

İzmirde nerde açılmış
Edit:Yazılmış

Etiketler: