27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş
27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - BEŞİKTAŞ Tarih : 18 Nisan 2015 Cumartesi Saat : 19.00 Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadı Hakem : Mustafa Kamil

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş  [Okunma sayısı 119787 defa] 27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2015, 23:53:08
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Skor : Kasımpaşa - BEŞİKTAŞ

Tarih : 18 Nisan 2015 Cumartesi

Saat : 19.00

Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadı

Hakem : Mustafa Kamil Abitoğlu

Yayın : Lig TV

http://haber.besiktasarena.com/27-haftada-rakibimiz-kasimpasa.html
[ Son Düzenleme: 19 Nisan 2015, 01:30:12 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2015, 23:53:54
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
İsteyen yorumlasın. Benden bu kadar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bundan sonra tepe taklak gideceğiz o belli yani. :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Uğurcan

Takımdan ve biz taraftardan tek isteğim bu maçları artık önemli bir hale getirmeyelim görüyoruz ki olmuyor yok 9'da 9 şimdi 8'de 8 olmasınfutbolcular da maç öncesi kenetlenip maç konuşması yapmasınlar boşuna hiçbir yararı olmuyor. Çıkıp normal şekilde önem vermeden rahat bir şekilde oynayalım futbolumuzu hedefsiz bir şekilde net konuşuyorum farklı alırız.Bir de G.Töre'nin eksikliğini aman aman çok hissetmeyeceğiz bence bu maçta.
Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı Serkan P.

İki yıldır bir şey apaçık dikkat çekiyor. Diğer rakiplerimiz baştan sona doğru yükselişe geçerken bizim 15. haftadan sonra oyunumuz düşüyor..

Çevrimdışı GÖRKEM

Takımdan ve biz taraftardan tek isteğim bu maçları artık önemli bir hale getirmeyelim görüyoruz ki olmuyor yok 9'da 9 şimdi 8'de 8 olmasınfutbolcular da maç öncesi kenetlenip maç konuşması yapmasınlar boşuna hiçbir yararı olmuyor. Çıkıp normal şekilde önem vermeden rahat bir şekilde oynayalım futbolumuzu hedefsiz bir şekilde net konuşuyorum farklı alırız.

iste bu da bir sorun. Takim baski nin b'sini hissetigi zaman cok kötü etkileniyor. kazanma mantalitesi SIFIR.

Çevrimdışı ALI RIZA

Kasımpaşa ligde tutmak için BJK harcarlar...! BJK harcanırsa kimse sesi çıkmaz Ölü taklıdıne devam...!
Penaltı verilmez...! fauller verilmez...!

Çevrimdışı GÖRKEM

Kasımpaşa ligde tutmak için BJK harcarlar...! BJK harcanırsa kimse sesi çıkmaz Ölü taklıdıne devam...!
Penaltı verilmez...! fauller verilmez...!

lütfen gecelim bunlari. onlar degil biz kendi kendimizi harciyoruz. onlar en fazla biraz zorluk cikartabilirler ama bunlarin üstesinden gelebilirdik ve gelmeliyiz.
[ Son Düzenleme: 07 Nisan 2015, 13:40:05 GÖRKEM ]

Çevrimdışı Orhan_

BJKTV deki yorumcular bile Bilic için burada konuşulanları tekrar eder gibi yorum yapıyorlar. Sanırım Bilic gidici artık. İnşallah yönetimde görüyordur bunu.

Çevrimdışı kemalsonmez

Allah korusun bu maçta puan kaybedersek üçüncülük garanti..
mutlaka kazanmalıyız..
bakalım veysel sarı geseye karşı oynadığı gibi bize de oynayacak mı ?

Çevrimdışı Kemal

Allah korusun bu maçta puan kaybedersek üçüncülük garanti..
mutlaka kazanmalıyız..
bakalım veysel sarı geseye karşı oynadığı gibi bize de oynayacak mı ?

Bu sorun Veyselin sorunu değilki, bizim sorunumuz aynı yapılanmayı aynı teşkilatlanmayı bizim yönetim yapamıyor. Sonra şerefli 2.likler Şerefli 3. lükler deniyor.

Çevrimdışı yigitcan1903

Bu sorun Veyselin sorunu değilki, bizim sorunumuz aynı yapılanmayı aynı teşkilatlanmayı bizim yönetim yapamıyor. Sonra şerefli 2.likler Şerefli 3. lükler deniyor.
Bizden giden oyuncu da yatsın mı,anlamadım?

Çevrimdışı ErsinA.

biz bu maçı alalım ve rakiplerin puan kaybetmesini bekleyelim.

fb bursayla. gs deplasmanda trabzonla oynuyor.

Çevrimdışı yigitcan1903

biz bu maçı alalım ve rakiplerin puan kaybetmesini bekleyelim.

fb bursayla. gs deplasmanda trabzonla oynuyor.
Zaten her sene bir yerden sonra rakiplerin puan kaybetmesini beklemeye başlıyoruz
Sonra onlar kaybediyorlar biz de kaybediyoruz

Çevrimdışı ErsinA.

Zaten her sene bir yerden sonra rakiplerin puan kaybetmesini beklemeye başlıyoruz
Sonra onlar kaybediyorlar biz de kaybediyoruz

orasıda doğru

Çevrimdışı Deniz

Bu maçı alamazsak şampiyonluk hayalleri tamamen biter
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Kemal

Bizden giden oyuncu da yatsın mı,anlamadım?

Yatsın tabii,  böyle başa böyle tarak derler.

Çevrimdışı yigitcan1903

Yatsın tabii,  böyle başa böyle tarak derler.
Öyle gelecekse ömür boyu galibiyet,şampiyonluk gelmesin
Lazım değil

Çevrimdışı Serdkar

@panenkasporcom 2 Min.Vor 2 Minuten

Önder Özen, Kasımpaşa'nın yeni teknik direktörü oldu.  ( Hürriyet )

Çevrimdışı Türkay

Önder Özen Kasımpaşa'nın t d si olmuş  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Deniz

Önder özen çok zorlar bizi.Bilicin bütün eksiklerini biliyor.İşimiz zor..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ozan062

yenilirsek o bilic yasamasın...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi Samet Ç

Fark atarız.

Çevrimdışı L`aigLeNoiR

Evet yine geldik stres dolu bir hafta sonuna ligler başlıyor.

Büyük bir süpriz olmassa eğer haftalardır şamar oğlanına dönen Kasımpaşa'nın bize karşı ölümüne mücadele edeceğini düşünüyorum. Gökhan Töre'nin eksikliğiyle ileriye top çıkarmakta ve ileride top tutmakta zorluk çekebiliriz. Ben beraberlik diye düşünüyorum. Mağlubiyette olursa çok şaşırmayabilirim.

Verilen ara yine bize iyi gelmicek ve geri dönüş haftasında yine biz istediğimizi elde edemicez.

Ayrıca Fb'nin ve Gs'nin puan kaybedeceğinide düşünmüyorum açıkcası. Trabzon Galatasaray'la sabah'a kadar maç yapsa asla kazanamaz. Bursa maçından pek emin değilim açıkcası genel olarak İstanbul takımlarını sevmiyorlar.

Bu haftada ümit ettiğimiz gibi geçmeyebilir. Ben şimdiden hazırlıyorum kendimi büyük ihtimal hafta sonu beni defnedebilirler.   :by2: :biggrinking:
kAos

Çevrimdışı Tolga

Tahmin edilenden daha zor geçecektir bence :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...