Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 139910 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Mehmet Ali

Ersan ve Motta olsaydı turu geçeceğimize inanabilirdim ama bu haliyle 1-1, 2-1 gibi skorlar bekliyorum maalesef. Ama olsun, eminim Olimpiyat'ta harika bir atmosfer olacak. Maç sonu elenmiş olsak bile "iyi ki oradaydım" diyebileceğim anlar yaşanacak.

Çevrimdışı siyah-1903

Ersan ve Motta olsaydı turu geçeceğimize inanabilirdim ama bu haliyle 1-1, 2-1 gibi skorlar bekliyorum maalesef. Ama olsun, eminim Olimpiyat'ta harika bir atmosfer olacak. Maç sonu elenmiş olsak bile "iyi ki oradaydım" diyebileceğim anlar yaşanacak.

mottanın olmaması avantaj bile.. aynı tolganın olmaması gibi.. ama ersan konusunda haklısın, çok başarılı bir maç çıkarttı, İngilizlere karşı iyi oynuyor Ersan
"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

ysariusta

• Ziyaretçi

Cenk,Serdar,Pedro,Veli,Töre,Ba,Sosa garanti.
Benim aklıma gelen şu; Sosa sola çekilip, tolgay yada ozi ortada olabilir. sol bek büyük ihtimal atiba olacaktır. Boral UEFA kadrosunda var mı, UEFA comda görünüyor ama Sivok'da görünüyor emin olamadım. Uğur Boral varsa o oynar. Olcay dün çok kötüydü. 3 kişi geldiler oradan fazla da bir şey yapamazdı ama o tarftan hiç gidemezsen ve töre yine tek kalacaksa eyvah. Bir formül daha var ama o formül için atibanın ortaya geçmesi lazım. cenk ve ba birlikte oynayıp o 3 lü defansı zorlaması gerekir. Bunu yaparkende ortaya ciddi baskı lazım. Veli ve Atiba dün hiç top aktaramadılar, bunu becerebilecek adam Tolgay oda hala çok etkin değil. Bilic'in yerinde olmak istemem açıkçası.

Çevrimdışı scape_bjk

Çevrimdışı siyah-1903

"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Cenk,Serdar,Pedro,Veli,Töre,Ba,Sosa garanti.
Benim aklıma gelen şu; Sosa sola çekilip, tolgay yada ozi ortada olabilir. sol bek büyük ihtimal atiba olacaktır. Boral UEFA kadrosunda var mı, UEFA comda görünüyor ama Sivok'da görünüyor emin olamadım. Uğur Boral varsa o oynar. Olcay dün çok kötüydü. 3 kişi geldiler oradan fazla da bir şey yapamazdı ama o tarftan hiç gidemezsen ve töre yine tek kalacaksa eyvah. Bir formül daha var ama o formül için atibanın ortaya geçmesi lazım. cenk ve ba birlikte oynayıp o 3 lü defansı zorlaması gerekir. Bunu yaparkende ortaya ciddi baskı lazım. Veli ve Atiba dün hiç top aktaramadılar, bunu becerebilecek adam Tolgay oda hala çok etkin değil. Bilic'in yerinde olmak istemem açıkçası.
Benin kadrom bu @Yunus abi
                  CENK
SERDAR  PEDRO  ATINÇ  ATİBA
            VELİ   TOLGAY
GOKHAN       SOSA      KERİM
              DEMBA BA
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 11:43:56
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Eksikler en patlamaya hazır bomba adamlarımız o yüzden aslında eksiklik değil ama alternatifleri olmayışı asıl ironik durum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Solda opare defansta Necip oynar. Bilic Atiba Veli yi bozmaz bozmamalıda.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

ysariusta

• Ziyaretçi

Eksikler en patlamaya hazır bomba adamlarımız o yüzden aslında eksiklik değil ama alternatifleri olmayışı asıl ironik durum.
Çağrı Motta tam bomba ama. Demirkol'da yazmış gerçekten pimi çekilmiş el bombası o adam. Ya kırmız görür ya penaltı yaptırır. Biri daha yazmış. Ucuz etin yahnisi. Emre oynar mı acaba. Yol geçen hanı olabilir o zaman ama. Ne biliyim önünü iyi kapatırsın oynar yani

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Motta ile bu işin olmayacağını maalesef bir kez daha gördük kaç senelerdir bek sıkıntısı çekmekten ciğerimiz soldu.  Bence rövanşta Atiba sol bekte olsa daha iyi olur diyorum Tolgay-Veli ikisi bir arada idare eder diye düşünüyorum. Tolgay pas trafiğine de yardımcı olabilir. Benim en büyük korkum bu hafta es ese puan kaybedip liderlikten olup bir de avrupada turu kaptırıp çöküşe geçmek  :iscrewy: bu sezon bu kadar mücadele heba olursa oturup ağlasak yeri.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı siyah-1903

Motta ile bu işin olmayacağını maalesef bir kez daha gördük kaç senelerdir bek sıkıntısı çekmekten ciğerimiz soldu.  Bence rövanşta Atiba sol bekte olsa daha iyi olur diyorum Tolgay-Veli ikisi bir arada idare eder diye düşünüyorum. Tolgay pas trafiğine de yardımcı olabilir. Benim en büyük korkum bu hafta es ese puan kaybedip liderlikten olup bir de avrupada turu kaptırıp çöküşe geçmek  :iscrewy: bu sezon bu kadar mücadele heba olursa oturup ağlasak yeri.

kötü oyuncun varsa bedelini ödüyorsun maalesef.. bu kadar bile iyi geldik bence.. motta kim yaa, neden aldık gerçekten sinir oluyorum. ofansı da defansı da beş para etmez, ismailin bir gömlek üzeri, Beşiktaşın 5 gömlek altı.. solda atiba oynar, tolgay veli ile hem de daha ofansif oluruz. ayrıca ibe oynamazsa (ki oynar diye düşünüyorum) atiba ara ara ortaya geçer, tolgay daha ileri çıkabilir, sol kanatı feda edip (ki sanki şuanki bek yapısıyla çok hücum yapıyoruz da) göbekten daha etkili olma şansımız da olabilir. unutulmamalı ki liverpoolun defans hattı asla takımın ismi kadar büyük değil

Çevrimdışı Sahin53

[ Son Düzenleme: 20 Şubat 2015, 14:36:04 Sahin53 ]
Beşiktaşlı olmanın verdiği gurur kalbimizin en güzel yerinde durur.

Çevrimdışı nannan

Sakatlık vs olmazsa
                  Cenk
Serdar-Necip-Pedro-Atiba
             Veli
                Oğuzhan
           Sosa
Töre                     Olcay
                Ba
Şeklinde çıkarız. Kontra yememek için Necip oynar. Tolgay'ın böyle önemli bir maçta tercih edileceğini sanmıyorum. Bilic yenileri sevmiyor Oğuzhan oynar her türlü. Sadece Motta cezalı olsaydı sol bekte Necip'in oynayacağına kalıbımı basardım ama Ersan da olmadığı için Atiba'yı koyar oraya.

Çevrimdışı forzatunga

Sakatlık vs olmazsa
                  Cenk
Serdar-Necip-Pedro-Atiba
             Veli
                Oğuzhan
           Sosa
Töre                     Olcay
                Ba
Şeklinde çıkarız. Kontra yememek için Necip oynar. Tolgay'ın böyle önemli bir maçta tercih edileceğini sanmıyorum. Bilic yenileri sevmiyor Oğuzhan oynar her türlü. Sadece Motta cezalı olsaydı sol bekte Necip'in oynayacağına kalıbımı basardım ama Ersan da olmadığı için Atiba'yı koyar oraya.

Evet Atınç bu maç için çok riskli olur adamlar devamlı defansın arkasına sarkmaya çalışıyor Atınç uygun değil bu durum için.Mecburen Necip olur ancak sol bek için Opare kumarını aynamak lazım Atiba'yı yerinden etmek daha büyük sıkıntı olabilir çünkü.
Ayrıca defansif olarak Opare Motta'dan daha iyi olabilir Liverpoolun süratli zencileri için.Nihayetinde bek oynamayı bilen bir oyuncu kanat değişse de temal prensipler değişmez ,pozisyon almasını filan becerir herhalde.

Çevrimdışı SuperBJK

Arkadaşlar Passoligden bilet al linkine bir ben mi giremiyorum sizde de aynı sorun var mı acaba ?

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Arkadaşlar Passoligden bilet al linkine bir ben mi giremiyorum sizde de aynı sorun var mı acaba ?
Passolig dağılmış durumda. İnsanlar dün 7 den beri bilet alamıyorlar. Bir tek Batı tribünü kaldığı söyleniyor ama bilet satışı yok. Passolig topu bize bizimkiler Passolig e atıyor binlerce insan mağdur durumda.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı fore_kazık

Passolig dağılmış durumda. İnsanlar dün 7 den beri bilet alamıyorlar. Bir tek Batı tribünü kaldığı söyleniyor ama bilet satışı yok. Passolig topu bize bizimkiler Passolig e atıyor binlerce insan mağdur durumda.

passolig topu bize niye atsınki? passo.com.tr de çökmüş durumda. oraya da girilmiyor  :iscrewy:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

passolig topu bize niye atsınki? passo.com.tr de çökmüş durumda. oraya da girilmiyor  :iscrewy:
Aradığımız zaman biz de sorun yok diyorlar. Kulübü arıyorsun cevap vermiyorlar.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı forzatunga

elinde ilk maçın koşu mesafeleri datası olan varsa paylaşabilir mi? çok merak ettim.

Çevrimdışı scape_bjk

zenmate eklentisiyle giriliyor şimdi denedim de. Bu arada doğu tribününde hala yer var gözüküyor

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Maçta olacağım

CENK

SERDAR-PEDRO-NECİP-ATİBA

TOLGAY---VELİ

OLCAY-----------TÖRE

SOSA

DEMBA BA

Çıkmamız gereken ilk 11 bu.Belki Opare 1 hafta kondisyon yüklerse sol bekte başlayabilir.Ama kesinlikle uğur ve atınç tercih edilmemeli

Çevrimdışı Türkay

Nasıl turu geçeriz?

1-0 ile uzatmaya gidiyor. 2 farklı skorda turu geçiyoruz. Herhangi bir beraberlik veya yenilgi de  :by2:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

İlk 20-25 dakikalık bölümde 1 gol atıp maçın geri kalanını düşük tempoda götürmek zorundayız.

Maçın devamında bulabileceğimiz kontralarla 2. golü aramalıyız.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ebabil

iyi futbol, iyi futbolcuyla oynanır. motta beşiktaşın yedek oyuncusu olamaz. her maç ya kırmızı kartlık oynuyor ya da rakibe penaltı hediye ediyor. ersan her duran topta karşı ceza sahasında ama gol mol Hakk getire.
bize düşen stad bitince stadımızı doldurup takıma para kazandırmak. yönetime düşen de defans ve kaleci hattını komple değiştirip avrupa standartlarına getirmek. sağ bek diye ağlarken sol bekimiz olmadığını da unuttuk.
adam gibi ileri çıkan ve defansa gelen beklerimiz ve oyun kuran saatli bomba olmayan stoperlerimiz olmalı. kalede de petr chech diyorum sadece.

Etiketler: