Son Mesajlar
×
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »
Son Mesajlar
1
Mata haberleri dogru mu? Iki tane 8 alacagiz derken Mata ne alaka?

Zamaninda en begendigim futbolculardan biri idi, inanilmaz underrated. Bu seviyede hala fark yaratir, ama  iki tane 8 gerekirken 34 yasinda 10 numara nedir?
2
Hocayı hemen dakikasında gönderin. Dünyada 10 kişi kalan tek takım değiliz ama bu kadar geri çekilen tek takım olabiliriz.  Şu maçta şu durumda boyd nkoudu değişikliği yapan adam zaten hoca değildir.....
Vallahi kardeşim bende beğenmiyorum  hocayı ama bunu gönderseler bulurlar bir pinerio küçük küçük hocalarla koca camiayı yöneteceklerini sanıyorlar.

Bizim taraftarda anlamsız şekilde Şenol Güneş düşmanlığı var bu haramzadelerle anca böyle büyük hocalar baş edebilir diyeceğim ya neyse..
3
yönetim eğer geçen seneki modda takılacaksa ki öyle görünüyor 5. hafta hocayı geçtim tüm futbolcular düşer.Yazık olacak daha koca bir sene var
dün resmen yediler seni gık demiyorsun nedir abi bu hiç mi utanmanız yok Beşiktaş sevginiz yok sizin
4
vallahi benim tüm ümidim kayboldu koca camiada yönetime talip olacak tek kişi yok vur abalıya şeklinde iyice küçülttüler.FO gerçekten çok büyükmüşsün sen biz bilemedik FOPN demedim ben çünkü ispatlanamayacak şeylerle kimseyi suçlamam ondan sonra aday olcak kimseyi bulamıyoruz
 hep dolaşan ama topa hiç girmeyen Hasan Arat efsanesi var haydi abi şimdi değilse ne zaman dibimi görelim
Muart Aksu da olabilir ben ondan da umutluydum kimse kalmadı piyasada
çok mu zor abi şöyle birleşip güçlü bir listeyle girmek hiç mi üzülmüyorsunuz hiç mi sevmediniz Beşiktaş'ı?
5
hakemim operasyon yapmış olması hocanın takımı gol yedirene kadar geriye çekmesinin önünü kapamaz.10 kişi kaldık diye ne kadar top yapmaz kazma adam varsa doldurmanın mantığı nedir.hadi raşit sakat seni ileriye taşıyacak kevin çıkarmı top sürekli rakipte kalırsa illa ki hata yaparsın
6
Hocanın maç sonu açıklamalarında "yönetim hakemler hakkında deklarasyon yayınlamalı" tarzında bir şeyler dediği ancak tercümanın tercüme etmediği yönünde bir şeyler konuşuluyor. Böyle bir durum var mı?
7
Travmatik bir maç yaşadık, hem takım olarak özgüven kaybettik, hocaya olan pamuk ipliğine bağlı olan güven daha da zayıfladı, hakemlerin bu sezona dair bakış açısı net şekilde ortaya çıktı, yönetimdeki zayıfların birinden dahi ses çıkmadı, bu sezon da çatır çatır hakkımıza girecekler, belli oldu.

Keşke 1-0, 2-1 yenilseydik, sezonu etkileyecek bir maç yaşamasaydık.

Hakem kesinlikle art niyetliydi, maçında başında anlaşıldı. Futbolcunun bunu sezmesi lazım. Değil iki milyon avro iki milyon TL etmeyecek stoper, kolunu açıp hakeme fırsatı verdi... Futbolcunun ayaklarının yanında kafasının da çalışması lazım. Bu çocuktan hiçbir halt olmaz.
8
Hakem çok iyi bir ekolden geliyor, Cem Papila ekolü bu.

Macın özetini izleyen, hakem ne yapmış ki diye sorar.

Maçın kendisini izleyen, ana bacı gider.

Rakibin 5 tane sarı kartlık faülünü es geçtiğini kimse özetten görmez, senin sarı gördüklerine de biraz ağır karar ama olur dedirtir.

Bu hakem arkadaş uzun bir süre daha at koşturur, bu ligde

Galatasaray'a benzerini yaparsa kendisine bir şey olmaz, ama Galatasaray bu durumu lehine döndürür.

Fenerbahçe'ye benzerini yaparsa, bir müddet Fenerbahçe maçı yönetemez ama sonra devam eder.

Bize yaparsa, hakemi de yeneceksin; zaten fazla hakemlik bir şey olmamış derler.

Cem Papila denen at organı akşamki @>*X evladı yanında Themis kalır.

Hocaya sıra gelene kadar okların, mızrakların, döner bıçaklarının çevirilmesi gereken iki yer var çoğunluğun dediği gibi.
Benim tek söyleyeceğim hoca Beşiktaş'ı hiç tanımıyor.
3-1 olduğu an eminim buradaki herkes gol atamazsak bu maçı alamayız demiştir.
Top iğne deliğinden geçer, hakem kafayla atar şu olur bu olur bir şekilde yeriz demiştir.
Hoca gol atmadan da alırız dedi herhalde.

@Mehmet57 tarihimizde benim gördüğüm en kötü futbolcu Daum zamanı gelen Necat'tı.
Kenan zirveyi kaptı ondan geçen sene.
9
Hocayı hemen dakikasında gönderin. Dünyada 10 kişi kalan tek takım değiliz ama bu kadar geri çekilen tek takım olabiliriz.  Şu maçta şu durumda boyd nkoudu değişikliği yapan adam zaten hoca değildir.....
10
Herkese günaydın!

Dünkü maçı bir kaç başlıkta değerlendirmek istiyorum.

Önce oyuncular;
Maçın yıldızı ve geleceğimiz Berkay. Allah nazarlardan saklasın.
En kötüler ise Boyd-Kenan, bunları maç kadrosuna almak dahi bu saatten sonra basiretsizlik. Gedson artık kendisini toparlaması lazım.
Masuaku takıma alışıyor, Rosier ilk senesindeki gibiydi. Emrecan Beşiktaş'ta oynadığının farkına varıp gereksiz risklere girmeyecek.
Wego ise çok büyük karakter ama Josef'in yokluğunda takım lideri yok. Necip'in yapacağı kaptanlığı ise konuşmaya gerek yok.

Hoca :
Dün çok net hata yaptı. Evet bu biraz ligi tanımamak, biraz takımı ve tarihini tanımamak ile ilgili ama 3-0 a kadar yine hocamız aynıydı ve muazzam bir oyun oynadık. Hocanın bu biçimde kapanmaya çalışacağını bir daha zannetmiyorum.
Gelelim bence asıl sıkıntıya, maç sonunda oyuncuların kırmızı görmesini yönetime şikayet etmesi ve Muleka'yı oyuna almaması (tahminim oyuncuyla bir tartışması oldu.) takıma henüz hakimiyet sağlayamadığını gösterir. Bu şekilde oyuncuları karşısına alırsa kendiisi kaybeder.

Hakem :
Tartışılacak hiç bir şey yok, Samsun maçını izlemiş biri olarak ne olduysa benzerini hissettim. Bu hakeme bu sene bir daha maç yönettirilmemeli. Daha fazlasını da yazardım da 6222 ye girer.

Medya :
Dün sinirle kanalları geziyorum. Herkes hakemlik bir şey olmamış gibi "hakem hatalı ama" diye başlayan cümleler kurup direk hocayı suçluyor. Olayı sadece 2 sarıdan kırmızı hatalıya getiriyorlar ama Candeias denen herifin 6 defa sarı kart görmesi gerektiğini söylemiyorlar. Ertem ve şaklaban teams ise olayı bir kademe daha ileri götürüp hocayı maç satmakla itham ettiler. "Köy takımı hocası", "hoca falan değil" ve benzeri bir çok saçma yakıştırmada bulundular. Çok net biçimde akreditasyonları dahil iptal edilmeli ve dava açılmalı.

Yönetim :
Gelelim yönetime. Maça giden bir tane yönetici yok mu? Maçtan sonra kameralar önünde bir açıklama yapacak kadar cesaretinizi de mi kaybettiniz?
Neymiş bekleyin çok sert yazılı açıklama yapacakmışız.
Yönetimin bu maç özelinde iki sınavı var. Bu maçı kare kare barkovizyon yapacaklar ve bu herifin hakemliğini bitirecekler. Hakemle ilgili söylemek istemiyorum ama gerekenleri de illegal yapacaklar.
Ertems ve Şaklabans teams gibi söylediğini kulağı duymayan tiplere de yapılması gereken tüm yaptırımları uygulayacaklar. Ayrıca dava açacaklar. Sen nasıl hocanın maç satması itham edilirken sessiz kalırsın?

Peki bunlar yapılmadı mı?
O zaman şu çok net; dün hocaya yapılan lincin organizasyonu bizim yönetime aittir.Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »