Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180737 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

önemli olan camianın yakaladığı bütünlük, biz hâlâ eski hesaplar nedeniyle birbirimize giriyoruz; fakat bu sezon tribünler teknik direktöre, futbolcuya bakmadan stadı doldurdu, deplasmanı dahi boş bırakmadılar. tribünde sağlanan istikrar şampiyonluktan daha büyük kazanç. 2015-16 sezonundaki hava var kulüpte, hakemlerle altını oyamayacakları tek şey bu. futbolcu, teknik direktör, yöneticiler iki hakem kararı ile altüst olabilir; taraftar olmaz.

şenol güneş'in bir şansının da aboubakar olduğunu söylemek lazım, ama o da iki forvette ısrar ederek şansını artırdı.

sadece bir transfer dönemini olumlu geçirirsek beşiktaş kışı atlattı gibi...
Son adana maçında da söyledim. 2 penaltımız verilmedi hakem vara dahi gitmedi. Fakat taraftar olarak hakkımızı aramıyoruz. VI - Şenol hoca kıyaslaması yapıp bu konuda sabit kaldığımız sürece dışarıdaki algıcılarda sürekli bu konuyu didikleyip bizim odağımızı buraya çekecekler. Bu bize zarar verir.

Benim sene başında da derdim VI değildi. Hocayı eleştirelim ama yıpratmayalım, Takıma desteğimizi kesmeyelim dedim vasat sever oldum. Biz sene başı Şenol hoca dedikçe hakemler bizi her maç üzerine koyarak daha fazla doğradılar. Netice VI gitti ama puanlarımızda gitti... Takıma sahip çıksaydık belki 5-6 puan fazlamız bile vardı...

Şenol hoca geldiği zamanda söyledim çok sevmesemde hocamızdır destekleriz. Ben değerlerimize her zaman sahip çıkma tarafındayım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Şenol Güneş camiaya iyi geliyor kim ne dersin artı olarakta rakiplerin dengesini bozuyor gayet başarılı önüne geleni tokatlıyor daha ne yapacak adam atomumu parçalasın

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş camiaya iyi geliyor kim ne dersin artı olarakta rakiplerin dengesini bozuyor gayet başarılı önüne geleni tokatlıyor daha ne yapacak adam atomumu parçalasın
Bu yönetimle işi zor

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Ahmet Nur Çebi, TFF Başkan adayı oldu. (Sözcü)

İnşallah

Çevrimiçi murat

İnşallah

şimdi Türk futbolu düşünsün diyeceğim de mevcutta bulunandan kötüsü de olmaz.

Çevrimiçi Necmi

Tamam olandan bahsedelim tam da benim istediğim biçimde. Yoruma dayalı değil verilere dayalı konuşalım. Nihayet anlaşabiliyoruz. gs'nin önündeydik ipler bizim elimizdeydi diyorsun. 1-gs'nin 1 maç eksiği vardı. O eksik kalan maçını kazandı ve önümüze geçti. 2-Önümüzde olan bir tek gs değildi. 1 maç bizden eksiği olan fb bizden 4 puan ilerideydi. 3-Bu 2 takım dışında Adana Demirspor,Başakşehir ve ts takımları da önümüzdeydi. 

Ve yukarıda saydığım 3 madde gerçekleşmişken sen evinde Başakşehir'e kaybetmiş ve yine evinde ts ve fb ile berabere kalmıştın.
Fikstür avantajını kaybettin, rakipler senin önüne geçti. Valerien kovulduğunda bütün ipler rakiplerinin eline geçmişti. Üstüne gs ekstra performans göstererek maç kazanma rekorunu ele geçirdi. Takım bitik futbolcular moralsiz kadro eksik. Rakipler ise tersine kadroları daha hazır daha moralli ve ivmelenerek performansları artıyor.
Konumuz Valerien'in yeterli bir teknik direktör olup olmaması. Valerien olmasaydı da şampiyon olamazdık diyebilirsiniz ama mesele bu değil.   fener'i deplasmanda 10 kişi kalarak 4-2 yenmemiz mucize değil ama Antalya ile son dakikada penaltı kaçırsak da berabere kalmamız mucize diyelim. Kendi evinde kalende Ersin varken fener'in kalesine tek isabetli şu atamadan 0-0 berabere kalmak , evinde Başakşehir'e yenilmek , ts ile rezil bir oyunla berabere kalmak deplasmanda ilk yarı 3-0 galipken Alanya ile 3-3 berabere kalmak İstanbulspor'a karşı deplasmanda 2-1 önde iken 2-2 berabere kalmak Hatayspor gibi kadro kurmakta zorlanan bir takıma deplasmanda 2-1 kaybetmek nedir? Bu kadar kısa sürede bu kadar mucize göstermek peygamberlik alameti olsa gerek. Manchester City lig kupasında Southampton'a 2-0 yenilerek elenmiş bakıyorum ki ligde bir mucize gerçekleştirmiş ve bütün maçlarını kazanamamış örneğin 10 kişi kalan Totenham'a karşı 1-0 maç kaybetmiş. Öyleyse City bu durumda başarısız bir takım , teknik direktörü de başarısız.

Mert olmasaydı şöyle böyle olurmuş. fener deplasmanında 10 kişi kalmış kalende 2 gol yemişsin. Mert mi en az 3 gol atarak maçı kazandıracaktı? Konya deplasmanında ilk dakikada ayağına gelen topu kaçırarak gol yemişsin. Sen 2 gol atamasan sana 3 puan mı vereceklerdi? Kendi evinde gs ile oynuyorsun ve rakip ilk şutunda golü bulmuş. Sen takım olarak 3 gol atamasan maçın kahramanı kaleci mi olacaktı? Son maçlarını kazanmış Adana Demirspor deplasmanına gidiyorsun. Rakip kendi evinde ilk golü bulmuş. Sen 4 gol atmasan bu maçı kaleci mi aldı diyecektin?

Ve inadına Valerien, Şenol Güneş karşılaştırması yapan da sizlersiniz. Karşılaştırmayı yapıp yapmamamız konusunda telkinde bulunan da sensin. Konu Valerien iken en çok Şenol Güneş'ten bahsetmen tesadüf olabilir mi? Bu tesadüfün sürekli gerçekleşmesi de ilginç bir durum. Ve sürekli olarak Şenol Güneş'i değersiz göstermek için birtakım dayanaklar sunma. Mert olmasaydı Abu golleri atmasaydı Fikret Orman Bursa'dan çekip getirmeseydi Şenol bir hiçti gibi. Konumuz Valerien. Ne Şenol Güneş ne de yönetim konumuz. Konumuz Valerien'in yeterli veya yetersiz bir teknik direktör olup olmaması.
konumuz valerian değil adam gitti neden kafamızı ona yoralım konumuz şenol güneş ben değersizleştirmiyorum çünkü gözümde zaten değersiz 7-8 sene öncede değersizdi 20 sene öncede değersizdi bugüne has birşey değil hala aynı şeyleri tekrarlıyorsun bu tartışılacak konu değilki benimle neyi tartışıyorsun sana ne diyorum isterse her oynadığı maçı 10-0 kazansın isterse şl yi alsın sevinirim bir beşiktaşlı olarak ama benim gözümde yine değersiz olur. çünkü benim ona koyduğum değer sportif bakış açısı değil beni nasıl hoca olduğu ilgilendirmiyor valerianlada mukayese etmiyorum benim şenolu tercih edeceğim tek durum olur oda terime karşı onun dışında başka olmaz terimmi şenolmu dersen şenol derim
bu arada takım başarısız bu sezon şenol başarısız istediğin kadar üstünü kapatmaya çalış yok bir maçı eksikti gs nin de seri yapmış gs bizde yaptık çok iyi puan aldık zaten bunu kimse inkar etmiyor sorun almamız gereken ama alamadığımız puanlar yüzünden bu duruma geldik o yüzden başarısızız ha fenere kaybetsek gs ye kaybetsek ama o maçları kazansaydık o zaman başarısız demezdim kaybetmesi doğal olan maçları kaybetti alması gereken maçları puanları aldı takımın kapasitesi bu derdim ama bana takımın kapasitesinin ne olduğunu gösterdi gördüğüm içinde o maçlara kayıp gözüyle bakıyorum ve başarısız buluyorum sen fenere gs ye stadı dar et  ez geç sonra antalya sivas herkesin yendiği ts yi yeneme şampiyonluktan ol git kupada ankaragücüne elen sonrada başarılı oldunmu diyelim ben gs ye fenere stadı dar eden takımın ankaragücüne elenmesini kabul edemem bunundamı suçu valerianda sivasa yenilir antalyaya kendi sahanda berabere kal git herkesin yendiği ts ile berabere kal sonra suçlu valerian olsun bunun şenolla alakası yok hangi hoca olsa bunu başarısız bulurum
bu arada hiç kasmaya gerek yok ne zaman başarısız dense valerianı getirip ortaya koyan sizsiniz yoksa gittiğinden beri kimsenin valerian kalsaydı dediği falan yok siz sadece siz başarısızlığın üstünü valerianla örtmeye çalışıyorsunuz
benim şenolla ilgili bu sezonki sportif düşüncem bu kişisel düşüncemle alakası yok seneye şampiyon olur yada kupayı alır bende değerlendirir sezonu başarılı olursa emin ol başarılı derim ama not içinde istemediğimi yine söylerim.
bana zorla şenolu sevdiremezsin konu beşiktaşsa ben her zaman objektif bakarım ne oyuncu ne hoca peşinde koşarım faydalı buluyorsam kalsın derim faydalı bulmuyorsam güle güle derim kimsenin fanlığına soyunmam şenoluda beşiktaşa hiç değer vermediği için istemiyorum kişiliği beni ilgilendirmiyor beşiktaştan gittiğinin ertesi günü beşiktaşın adını unutan adam beşiktaşın başında olsa ne olur olmasa ne olur ha yerli antrenörler başarının olmazsa olmazı ve bunun dışındada bizim alacağımız yerli hoca yok dersen eyvallah haklısın derim
beşiktaşla birlikte milli takımı çalıştırdı dört mü beşmi maça çıktı caneri kesinlikle çağırmadı milli takıma bizden ayrıldı fenere imza attı ertesi gün milli takıma çağırdı iyi oyuncuysa neden beşiktaştayken çağırmadın kötü oyuncuysa fenere gider gitmez neden çağırdın
dünya kupasındada üçüncü olduğumuzda aynısını yaptı beşiktaşlı oyunculara
bu adam beşiktaşı gram sevmiyor bende onu sevmek zorunda değilim doğru yaparsa başarılı olursa beşiktaşlı olarak elbet sevinirim başarısız olduğundada gözünün yaşına bakmam para için burda hakkını verecek beşiktaşın bir çalışanı sonuçta

Çevrimiçi Necmi

şimdi Türk futbolu düşünsün diyeceğim de mevcutta bulunandan kötüsü de olmaz.
terim  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

İnşallah

hahahha Beşiktaşın içine eden soluğu tff başkanlık koltuğunda alıyor
yalnız bu habere pek inanmadım

Çevrimdışı Onur Küçük

konumuz valerian değil adam gitti neden kafamızı ona yoralım konumuz şenol güneş ben değersizleştirmiyorum çünkü gözümde zaten değersiz 7-8 sene öncede değersizdi 20 sene öncede değersizdi bugüne has birşey değil hala aynı şeyleri tekrarlıyorsun bu tartışılacak konu değilki benimle neyi tartışıyorsun sana ne diyorum isterse her oynadığı maçı 10-0 kazansın isterse şl yi alsın sevinirim bir beşiktaşlı olarak ama benim gözümde yine değersiz olur. çünkü benim ona koyduğum değer sportif bakış açısı değil beni nasıl hoca olduğu ilgilendirmiyor valerianlada mukayese etmiyorum benim şenolu tercih edeceğim tek durum olur oda terime karşı onun dışında başka olmaz terimmi şenolmu dersen şenol derim
bu arada takım başarısız bu sezon şenol başarısız istediğin kadar üstünü kapatmaya çalış yok bir maçı eksikti gs nin de seri yapmış gs bizde yaptık çok iyi puan aldık zaten bunu kimse inkar etmiyor sorun almamız gereken ama alamadığımız puanlar yüzünden bu duruma geldik o yüzden başarısızız ha fenere kaybetsek gs ye kaybetsek ama o maçları kazansaydık o zaman başarısız demezdim kaybetmesi doğal olan maçları kaybetti alması gereken maçları puanları aldı takımın kapasitesi bu derdim ama bana takımın kapasitesinin ne olduğunu gösterdi gördüğüm içinde o maçlara kayıp gözüyle bakıyorum ve başarısız buluyorum sen fenere gs ye stadı dar et  ez geç sonra antalya sivas herkesin yendiği ts yi yeneme şampiyonluktan ol git kupada ankaragücüne elen sonrada başarılı oldunmu diyelim ben gs ye fenere stadı dar eden takımın ankaragücüne elenmesini kabul edemem bunundamı suçu valerianda sivasa yenilir antalyaya kendi sahanda berabere kal git herkesin yendiği ts ile berabere kal sonra suçlu valerian olsun bunun şenolla alakası yok hangi hoca olsa bunu başarısız bulurum
bu arada hiç kasmaya gerek yok ne zaman başarısız dense valerianı getirip ortaya koyan sizsiniz yoksa gittiğinden beri kimsenin valerian kalsaydı dediği falan yok siz sadece siz başarısızlığın üstünü valerianla örtmeye çalışıyorsunuz
benim şenolla ilgili bu sezonki sportif düşüncem bu kişisel düşüncemle alakası yok seneye şampiyon olur yada kupayı alır bende değerlendirir sezonu başarılı olursa emin ol başarılı derim ama not içinde istemediğimi yine söylerim.
bana zorla şenolu sevdiremezsin konu beşiktaşsa ben her zaman objektif bakarım ne oyuncu ne hoca peşinde koşarım faydalı buluyorsam kalsın derim faydalı bulmuyorsam güle güle derim kimsenin fanlığına soyunmam şenoluda beşiktaşa hiç değer vermediği için istemiyorum kişiliği beni ilgilendirmiyor beşiktaştan gittiğinin ertesi günü beşiktaşın adını unutan adam beşiktaşın başında olsa ne olur olmasa ne olur ha yerli antrenörler başarının olmazsa olmazı ve bunun dışındada bizim alacağımız yerli hoca yok dersen eyvallah haklısın derim
beşiktaşla birlikte milli takımı çalıştırdı dört mü beşmi maça çıktı caneri kesinlikle çağırmadı milli takıma bizden ayrıldı fenere imza attı ertesi gün milli takıma çağırdı iyi oyuncuysa neden beşiktaştayken çağırmadın kötü oyuncuysa fenere gider gitmez neden çağırdın
dünya kupasındada üçüncü olduğumuzda aynısını yaptı beşiktaşlı oyunculara
bu adam beşiktaşı gram sevmiyor bende onu sevmek zorunda değilim doğru yaparsa başarılı olursa beşiktaşlı olarak elbet sevinirim başarısız olduğundada gözünün yaşına bakmam para için burda hakkını verecek beşiktaşın bir çalışanı sonuçta
Bu mesaja uzun uzadıya cevap vermeyeceğim. Son derece mantıksız ve yoruma dayalı bir mesaj. Sürekli bitmek bilmeyen Şenol Güneş tartışmaları nasıl başlıyor okuyan anlar.  Şenol Hoca hakkındaki tespitlerin yanlış ama neden yanlış olduğunu da anlatmayacağım. Bir gün gider kendisine sorarsın o da sana anlatır.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Gazprom 3+2 yıldan, yıllık 21 M Euro ile tamamlanmış.
Beşiktaş'ımiza hayırlı olsun.

Şu Zenit - Transfer ayaginida hallettik mi tadından yenmez 😁

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Mavi efsane yakışacak boğazın incisine 😁

Çevrimiçi Samet Demir

Gazprom 3+2 yıldan, yıllık 21 M Euro ile tamamlanmış.
Beşiktaş'ımiza hayırlı olsun.

Şu Zenit - Transfer ayaginida hallettik mi tadından yenmez
Bonservis ile oyuncu alınacaksa tek oy hakkımı ghezzal'ın durumuna göre cengiz ünderden yana kullanıyorum.

Çevrimiçi Sinan23

Heryerde forma paylaşımı var. Yapın şu formaları 120 eur. A class tasarım yapsınlar. Zenginler alsın. Zaten zenginler formalar 30 eur diye almıyorlar. Hatta 200 eur yapsan 10binlerce satarsın. Çünkü zenginler ve zenginliğe ozentili olanlara pahalı ve kaliteli birsey satabilirsin. Millet hava olsun diye forma alır.

Çevrimdışı tolga1903

Evet lig bitti sonunda. Geçen seneki rezalet lig performansina nazaran daha kabul edilebilir bir performans göstersek de soluğumuz yetmedi gs'nin bilhassa 14'de 14 olayı bitirdi ligi. Tabi içerdeki antalya ile deplasmandaki karagumruk ve sivas maçlarından en azından 7 puan çıkarsak haftayaki gs fener maçına kalacaktık olmadı. Valerian yorumları görüyorum tartışılması bile bizim adımıza ayıptır o adamın, fikstür avantajı denilen olguyu nasıl kepaze şekilde kullanamaz bir insan kanlı canlı örneğini gördük.

3 0 öne geçtiği maçta 10 kişi kaldı diye yüzde 10 topla oynayıp 3 3'e getirdiği alanya maçını mı sayayım ligde herkesin tokat manyağı yaptığı başakşehir'e karşı evinde yenilmesini mi sayayım derbilerde rezil olan fener'e içerde oynattığı iğrenç futbolu mu sayayım istanbul hatay gibi iki takıma kaybettiği 5 puanı mı sayayim. Takım ikinci yarıda hem fazla deplasman oynadı hem de zor rakiplerle oynadı senol gunes bence başarılıdır özellikle valerian'a bakınca.

Şimdi transfer dönemi geliyor lütfen ama lütfen bu ceyhun kazancı denilen arkadaşın salak saçma scout transferleri ve senol hocanın vasat yerli isteklerini görmeyelim başka bir şey istemiyorum. Sponsorluk sözleşmesinin de gücüyle mümkünse çok iyi 4 futbolcu ilk etapta getirilmeli ve bunlardan 2'si kenar oyuncusu olmalı redmond'da gidecek belli.

Umarım seneye ipi göğüsleyen biz oluruz.

Çevrimiçi mellfred

Bonservis ile oyuncu alınacaksa tek oy hakkımı ghezzal'ın durumuna göre cengiz ünderden yana kullanıyorum.

çok bencil milli takımda bi havalar afra tafralar
kendisinin bile inanmadığı şutlar
beşiktaşlı diye biliyorum ama karakter zayıf
gjezzalın sakatlığı kronik değilse kimseye değişmem
ghezzal tam bir winner
josef ve atiba o karakterdeydi gittiler
o mentalde elimizde bi abu kaldı

Çevrimiçi Samet Ç

Ghezzal eğer eskisi gibi dönemeyecekse onun muadili Ziyech Cengiz falan kesmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Ghezzal eğer eskisi gibi dönemeyecekse onun muadili Ziyech Cengiz falan kesmez.
Yerli için yazdım. Yerli olayı sıkıntı bence

Çevrimiçi sozkul

2. olmak ile 3. olmak arasındaki fark ne sezon açılışı yönünden bilen var mı?

Çevrimiçi Samet Ç

Fark yok aynı

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

6 milyon TL fazla para söz konusu herhalde.
Aynen ikinci olan hemen hemen o civarda bir para fazla alıyor.

Çevrimiçi Sinan23

Aynen ikinci olan hemen hemen o civarda bir para fazla alıyor.

Bağcılarda 1 daire yani.

Çevrimiçi sozkul

6 milyon TL fazla para söz konusu herhalde.

haha tam sordum haberi çıktı sonra bir yerde.. :)

Çevrimiçi Necmi

tabi feneri altına almanın zevkide var 😀

Çevrimdışı kahyaoglueren

Herhangi fark bulunmamakta. Zaten arkadaşlar yazmış. Ben de ek olarak ilk maçımız 27 Temmuzda diye ekleyeyim.

Etiketler: