Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Samet Ç, eryigitcaner, Sinan66 ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1726548 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi mellfred

“hakemlerle uğraşacağınıza takıma bakın takım dökülüyor”
 her takımın kötü olma hakkı tolere edilir
beşiktaş’ın ki istismar edilir
yetimi öksüzü biziz bu ligin

Çevrimiçi İsmail Özyurt

“hakemlerle uğraşacağınıza takıma bakın takım dökülüyor”
 her takımın kötü olma hakkı tolere edilir
beşiktaş’ın ki istismar edilir
yetimi öksüzü biziz bu ligin
Arkadaş gavur muamelesi görüyoruz resmen memlekette. Millet pişpişlenir, bizim önümüzdeki iki lokma ekmeğe bile göz dikerler. Haram zehir zıkkım olsun. Suratlarını gördükçe tvde midem bulanıyor bir ton günaha giriyorum bunlar yüzünden.  :steamed:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

S Sport'ta Ajax - Groningen maçı var izlemek isteyen varsa.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Erman1903

Bu Güray Vural ilginç oyuncu, yokluk zamanı paylaşırdım Tandoğan tipi bek diye. Bizim maçta da Töre'yi fenalaştırmıştı, gerçi bizimki her maç rakipleri yıldız yapıyor o da ayrı mesele.

Çevrimdışı ferdi1903

S Sport'ta Ajax - Groningen maçı var izlemek isteyen varsa.
Nasil ajax?

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Nasil ajax?

Çok yüksek tempolu bir maç olmuyor ama Ajax oyunun tek hakimi. %78 topla oynama oranları. Nerdeyse her atakta rakip ceza sahasına 4-5 kişi giriyorlar. İki kanat oyuncuları Tadic ve Antony çok etkili.

Groningen hücumu hiç düşünmüyor, zaten 5'li savunma oynuyorlar. Bizim için kötü çünkü Ajax'ın hiç geri koşmasına bile gerek kalmıyor, sürekli Groningen yarı sahasında oynanıyor oyun.

İlk gol 40. dakikada geldi, ben bu mesajı yazarken 2-0 oldu. (dk 56)
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Erman1903

Adana Demir beklemediğim bir çıkış yaptı, acaba Belhanda dönünce de böyle gider mi merak ediyorum, muhtemelen Balotelli de söylenene kulak asmıyordu iki kafadar ortaklaşa hoca yolladılar. Montella aşısının tutmasını beklemiyordum, 4-0 önemli bir galibiyet. Kalite olarak lig ortalamasının üstündeler ama sevmediğim bir yönetim yapıları var. İkinci yarı oynayacağımız maçı sahada kim olursa olsun çıkıp alsın takım, kafalarında hayali rekabetler yaratmalarına izin verilmesin. 
[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2021, 01:12:00 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

Adana Demir beklemediğim bir çıkış yaptı, acaba Belhanda dönünce de böyle gider mi merak ediyorum, muhtemelen Balotelli de söylenene kulak asmıyordu iki kafadar ortaklaşa hoca yolladılar. Montella aşısının tutmasını beklemiyordum, 4-0 önemli bir galibiyet. Kalite olarak lig ortalamasının üstündeler ama sevmediğim bir yönetim yapıları var. İkinci yarı oynayacağımız maçı sahada kim olursa olsun çıkıp alsın takım, kafalarında hayali rekabetler yaratmalarına izin verilmesin.

bence çıkış yaptıkları yok ya şansları yaver gitti. fikstürleri çöp rize, eksik ve odaksız biz, çökmüş antep

antep'in olayı sumudicaydı, eski antrenman ve etkinlik videolarına bak oyuncular adama tapıyorlar (para biriktirip rolex almışlar o seviye)

o gitti dağıldılar muhammed demir taşımaya çalışıyor işte
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bekliyordum takımın iyi olacağını ama bu kadar erken ben de beklemiyordum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

bence çıkış yaptıkları yok ya şansları yaver gitti. fikstürleri çöp rize, eksik ve odaksız biz, çökmüş antep

antep'in olayı sumudicaydı, eski antrenman ve etkinlik videolarına bak oyuncular adama tapıyorlar (para biriktirip rolex almışlar o seviye)

o gitti dağıldılar muhammed demir taşımaya çalışıyor işte

Rize'yi geçmek lazım bizim maçta da hakem faktörü falan vardı ama 3-0'dan puan almayı başardılar, Sumudica'yı biliyorum tabi ama Antep'in kadro boş değil yine ligin iş yapan bazı topçuları var o kadar kötü durumda değiller gol yemeden 4 atmak iyi iş. Adana takım savunmasını iyi yapıyordu zaten, Belhanda geziniyordu bir maç 8 pasla mı ne oynadı Balotelli safi ceza sahası dışından dan dun topa vuruyordu bu ikisinin yaptığı bana sabotaj gibi geliyor.

Bekliyordum takımın iyi olacağını ama bu kadar erken ben de beklemiyordum.

Çok fazla böyle gider mi bilmem yine dalgalanmalar olacaktır, bence hayırsız bir ortam var orada bunun için onlardan bir şey beklemiyordum ama o kanser görüntüden de kurtulmuş gibiler. Yönetim yapısı bana çok sağlıksız geliyor ama ligin kalite ortalamasının üstünde isimler var açıkçası bizim maçtaki hareketlerden ve şu son maçta soyunma odasında yaptıkları 'İyi geceler büyük Adana Demir ailesi' fotoğraflarından falan baya gıcık aldım.
[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2021, 13:10:46 Erman1903 ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Çok fazla böyle gider mi bilmem yine dalgalanmalar olacaktır, bence hayırsız bir ortam var orada bunun için onlardan bir şey beklemiyordum ama o kanser görüntüden de kurtulmuş gibiler. Yönetim yapısı bana çok sağlıksız geliyor ama ligin kalite ortalamasının üstünde isimler var açıkçası bizim maçtaki hareketlerden ve şu son maçta soyunma odasında yaptıkları 'İyi geceler büyük Adana Demir ailesi' fotoğraflarından falan baya gıcık aldım.
Bendeki sempatikliği de azaldı. Adana'daki maçta büyük ihtimalle tribünde olacağım. Keyifli bir maç bizi bekliyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Dağ, tavşanı kaale almaz. Aksi durumda tavşan kendini bir b*k zanneder.
Sallayın ads yi, kara parayı akladıktan sonra yönetim değiştiğinde amatöre kadar soluksuz giderler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

derbiler günü;

18:30 Arsenal - Tottenham
19:00 Lazio - Roma

Çevrimdışı Erman1903

Dağ, tavşanı kaale almaz. Aksi durumda tavşan kendini bir b*k zanneder.
Sallayın ads yi, kara parayı akladıktan sonra yönetim değiştiğinde amatöre kadar soluksuz giderler.

Bir dahakine vurmak gerekiyor bazı Anadolu takımları bize böyle ekstra motovasyon kasabiliyor önlemini önceden almak lazım.  Bizim maçtaki hikayeleri, hakem falan da çok önemli değil önce insan kendine bakacak biz vermeseydik o puanı alamazlardı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bir dahakine vurmak gerekiyor bazı Anadolu takımları bize böyle ekstra motovasyon kasabiliyor önlemini önceden almak lazım.  Bizim maçtaki hikayeleri, hakem falan da çok önemli değil önce insan kendine bakacak biz vermeseydik o puanı alamazlardı.

Bence çok kasmamak lazım.
ankara kuçuları nerede, borsa oğlanlara nerede?
Herkes yerini bilecek.

Çevrimdışı Erman1903

Bence çok kasmamak lazım.
ankara kuçuları nerede, borsa oğlanlara nerede?
Herkes yerini bilecek.

Bir dönem bize efeleniyorlardı, Başakşehir de şimdi farklı değil. Bunları zamanında baştan mum etmemek bizim ayıbımız, çok puanlar bıraktık o yüzden erkenden Hatay'a yaptığın gibi vurup bırakacan. Küçüğün halinden, uslu durmasından büyük sorumludur.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Buz gibi penaltısı gitti Hatay’ın

Çevrimdışı ferdi1903

Oho fener güle oynaya kazaniyor

Çevrimdışı Erman1903

Dezavantajlarına rağmen en diri rakip Fb, şimdilik gözüken futbol tanrıları da bu sezon bizden çok onlardan taraf gibi.

Bizden daha fazla koşmalarına rağmen o kadar sakat yok, bir şey oynamadıkları maçları kazanıyorlar vb. Bazı pozisyonları ilk defa oynayan adamlarla iyi puan topladılar.

[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2021, 18:05:03 Erman1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Herkes bizim gibi "" mı 3-0dan falan maç versin 1-0 öne geçtiğim maçta beraberliği bile tutamasın.
Bu sene bu takım hayatta şampiyon olamaz, Sergen efendinin de takımın da bir yerleri kalmış. Şampiyonlar liginde de salı günü en az 5 yer geliriz. Rıza hocada yener.

Devam bu kafada. 17-18 olacağından emindim ve şuana kadar hiç şaşırmadım. Bari apo alsın şampiyonluğu dedirtecek yönetiminde hocanın da Allah iyiliğini versin. Herkese geçmiş olsun.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu Gustavo tam biyonik adam.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fb götürür gibi hakemlerde yanlarında
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Şu Gustavo tam biyonik adam.

Yanına koydukları Crespo Gustavoyu rahatlattı diğer alternatiflerden önde, Zajc - Alman çocukla falan pek yetmiyordu Gustavo. Ferdi iyi, Osayi hata yapıyor ama hızıyla kapatıyor. Mim Je temiz adam.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Fb götürür gibi hakemlerde yanlarında

Biraz melankolik olacak ama biz lige konsantre olursak o şampiyonluğu elimizden alabilecek takım yok.

Çevrimdışı Erman1903

Biraz melankolik olacak ama biz lige konsantre olursak o şampiyonluğu elimizden alabilecek takım yok.

Bu takımdan şampiyonluğu sadece kendisi alabilir, ellerinle verirsen başkası olur.

Bu puanların hepsini kendimiz verdik biraz aklıselim olsak şimdi liderdik.
[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2021, 18:20:27 Erman1903 ]