Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 369200 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Şampiyonlar Ligi tecrübe işidir, camianın ve oyuncu grubunun tecrübe kazanması ile puan ve puanlar artar.

Namağlup gruptan çıktığımız sene 6 maçın hiç birinde rakipten fazla şut atmadık ve daha fazla koşmadık. İşi tecrübeyle götürdük.

Yanılmıyorsam dünkü ilk 11'de daha önce şampiyonlar ligi müziği dinlemiş oyuncu sayımız 5'ti sanırım, N'sakala, Atiba, Pjanic, Ghezzal ve Batshuayi.

Ersin, Montero, Welinton, Rosier falan şampiyonlar Ligi bir yana hayatlarında 5'ten falza Avrupa kupası maçına çıkmadılar sanırım.

Bu süreç işidir yani, yenilemeye çok üzülmemek lazım.

Tahminimce grupta 4 ya da 5 puan alabiliriz, 3. olmak için yeter mi göreceğiz.
Monteroyu da daha evvel samp ligi  muzigi dinleyenler arasina kat bence.. Adam daha once A. Madrid formasiyla Samp Liginde Dortmunda karsi  oynamis yine
Yorgo

Çevrimiçi levitate

neden sevmeyeyim gencecik çocuk
beşiktaşın kalesinde 20 yaşında biri olması benide mutlu ediyor
ama hayal kurmaya gerek varmı bu çocuğu tamam aslansın kaplansın dersen
iki gün sonra miyav der yanlışlarını söyleyeceksin söyleki görsün düzeltsin
şu haliyle giderse gelişmezse kaybolup gider.
eleştirilecek çok çalışacak kalecilik çalışma demek kedi gibi çevik olmak yetenektir çalışmayla olmaz
ama topu tutma çalışmadırtopu sert vurup uzaklaştırma çalışmadır çok çalışacak iyi kaleci olabilmesi için önünde çok zaman var
bunu yatarak değil çalışarak değerlendirmeli.

ersin'in miyav demesini düşündüm, 1 saattir kafamda canlanıyor sağol abi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Şampiyonlar Ligi tecrübe işidir, camianın ve oyuncu grubunun tecrübe kazanması ile puan ve puanlar artar.

Namağlup gruptan çıktığımız sene 6 maçın hiç birinde rakipten fazla şut atmadık ve daha fazla koşmadık. İşi tecrübeyle götürdük.

Yanılmıyorsam dünkü ilk 11'de daha önce şampiyonlar ligi müziği dinlemiş oyuncu sayımız 5'ti sanırım, N'sakala, Atiba, Pjanic, Ghezzal ve Batshuayi.

Ersin, Montero, Welinton, Rosier falan şampiyonlar Ligi bir yana hayatlarında 5'ten falza Avrupa kupası maçına çıkmadılar sanırım.

Bu süreç işidir yani, yenilemeye çok üzülmemek lazım.

Tahminimce grupta 4 ya da 5 puan alabiliriz, 3. olmak için yeter mi göreceğiz.
sporting'i içeride dışarıda yenersek 3. oluruz herhalde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Son finansal değerlendirme. Uzun ve bilgilendirici bir flood. 20 tweete yakın. Twitter üzerinden diger twitleri görüntüleyebilirsiniz.

?s=19

Çevrimdışı 38life

nasıl bir maliyeti varmış :D ekilmiş bitmiş zaten
bu sene çim çalışmalarında hibrit kök başlarını kaldırma işlemi vardı
hibrit çimin maliyeti yaparken vardır ondan sonra değil biz zaten o maliyeti yaptık artık bir maliyet yok.

Bir şirketle anlaşma vardı, düzenli olarak bakımını sağlıyorlardi SIS miydi neydi adı. Maliyet derken o kastediliyor herhalde.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı celiker1

acayip abartıyorsunuz zemin bozuk değil bunun neresin anlamıyorsunuz o zemin bu sene kaldırılıp yeniden yapıldı bazı yerlerde
çimin çıkmamış olması zemini bozuk yapmaz bozuk zemin demek çukurlar oluşması zeminin engebeli olması demektir
iki yerde kellik görünce zemin bozuk diyorsunuz sergen bile zeminin bozuk olmadığını söyledi hava şartlarından çimler köklenmedi sadece
şimdi döndü havalar artık yeşillenir her maç önü devre arası zemin ıslatılıyor zaten
bir şeyi unutmayın zemin iki türlü değerlendirilir bir zeminin kendisi diğeride üzerine ekilen çim
tehlikeli olan zeminin bozukluğudur çimin olmaması değil yok dediğin yerde zaten hibrit çim var
bizim zeminin en kötü hali ortalama iyi denecek anadolu takımları zemininden iyidir
almanlar başka zemindemi oynadı neden sakatlanmadılar
besbelli sezon bşı aşırı yüklemeden kaynaklı sakatlıklar geçen sene iki yıllık zemin üstünde oynadık ama sakatlık varmıydı
neden yoktu çünkü sezon öncesi yükleme yapamadık takım rölanti girdi sezona sonuç ilk altı yedi maç facia oldu.
topa vurulurken kalkan iki toprak görüyorsunuz hemen çim bozuk damgasını vuruyorsunuz.
geçen senede iki sene top oynamamış adamı sahaya sürdük sakatlanınca suç zeminde oldu cenkin haır olmadığını sakatlık riskinin çok yüksek olduğunu sağır sultan biliyordu. onu hazır olmadığı halde alıp kurtarıcı gibi gösteren yönetim suçluydu
resmen milli takıma form tutsun diye transfer yaptık. bile bile formsuz adamı aldık
bunu örtmek için suçu zemine at olsun bitsin.
rıdvan antepde girer girmez sakatlandı
sakatlıklar oyuncuların henüz hazır olmadığını ve bu halleriyle çok yüksek eforlu oynadıklarını kendilerini aşırı zorladıklarını işaret ediyor
Bende senin gibi "
Havalar serinleyince düzelir" diye düşünüyordum ama iyiye gideceğine her maç götüye gidiyor sanki zemin. Dün dahil tüm maçlarda oyuncunun top sürüşü zeminden dolayı topun sekmesiyle bozuldu.Umarım düzelir ilerleyen zamanda
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Bende senin gibi "
Havalar serinleyince düzelir" diye düşünüyordum ama iyiye gideceğine her maç götüye gidiyor sanki zemin. Dün dahil tüm maçlarda oyuncunun top sürüşü zeminden dolayı topun sekmesiyle bozuldu.Umarım düzelir ilerleyen zamanda
çim yeşil görünmediği için çok eleştiri alıyor sanırım o nedenle biraz uzun biçiyorlar bana yakın çekimde uzun gibi geldi buda topun akışını etkiler

Çevrimdışı celiker1

çim yeşil görünmediği için çok eleştiri alıyor sanırım o nedenle biraz uzun biçiyorlar bana yakın çekimde uzun gibi geldi buda topun akışını etkiler
Yok abi bariz çukurdan sekip  oyuncunun diz boyuna kalkıyor.Malatya maçı Nkodou,dünde Dortmund'lu oyuncu top sürerken oldu.Zaten üst kattaki seyirci net görüyor bozuk yerleri.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

En azından kendi adıma zemin bozuk yargısına 3-5 tane kellik nedeni ile varmıyorum.
yerden atılan paslarda toplar seke sek gitmez. En azında Avrupa liglerinde düz gidiyor.

Bizim oyuncular özel bir teknikle pas atıyor da toplar denizde sektirilen taş gibi gidiyorsa muhteşem bir teknik ama bunun için çalışıp zaman harcamayalım.
Lamı cimi yok, zemin rezalet ve çökmeler oldukça o sahada daha çok sakatlık potansiyelini de beraberinde taşıyor.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Kointra’yı daha önce duyan var mı?

Çevrimiçi Umutcan Kaya

ersin golden boy adaylarına seçilmiş
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Maestro ilk dakikalarda batmana attığı top asist olsa çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık son zamanların en iyi orta saha ikilisine sahibiz

Çevrimdışı worns

uu welinton'da on gün yokmuş. en az üç lig maçı demek bu maratonda. umarım ajax maçına yetiştiririz, vida yetişmeyecek gibi.

antalya-ads-altay raliisinde selamlar necip-montero tandemi. esasen fena da olmayacaklar diye düşünüyorum necip'e güvenim yükseliyor. montero'da açılışı iyi yaptı.

Çevrimiçi Samet Ç

Şu zemin işini çözmek lazım nasıl yaparız bilmiyorum ama çözmezsek sıkıntı bu kadar yüksek tempo ile öyle zeminde oynarsan her hafta sakat verirsin.

Çevrimdışı Koray83

Bizim zemin hibrit mı yoksa hibriti kaldırdılar mı sanki bu  sene zemin yapılırken hibrit yok gibiydi

Çevrimiçi Necmi

Bizim zemin hibrit mı yoksa hibriti kaldırdılar mı sanki bu  sene zemin yapılırken hibrit yok gibiydi
yoo vardı hibrit uçları dikleştirme yapıldı bunu açıklamışlardı
bir foto vardı daha ekim yapılmamış ama saha yeşilimtrak duruyordu
bulabilirsem atarım buraya

Çevrimdışı sefaköykartali

?s=19

Ersin Golden Boy 21de son 40a kalmış. Çok büyük oyuncu olacak inşallah daha da iyi yerlere gelecek.

Çevrimdışı annoca

?s=19

Ersin Golden Boy 21de son 40a kalmış. Çok büyük oyuncu olacak inşallah daha da iyi yerlere gelecek.
aralarında kaç tane kaleci var acaba.

Çevrimdışı Karabay

Abi çim bariz kötü, oyuncular ne koşabiliyor ne top sürebiliyor. Geçen seneki Erzurum deplasmanından hallice 'ki o saha sulanmamıştı bizimkini sulamasan daha kötü olur', ben bu kadronun bu zemine mecbur bırakılmasına üzülüyorum. İlla bi tarafımız açık kalacak.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

aralarında kaç tane kaleci var acaba.
son 40'ta kaleci olarak sanirim sadece Ersin var, belki  bir  kaleci daha olabilir, emin degilim  ama  o  kadar yani ..
Yorgo

Çevrimdışı annoca

son 40'ta kaleci olarak sanirim sadece Ersin var, belki  bir  kaleci daha olabilir, emin degilim  ama  o  kadar yani ..
o kadar oyuncu arasında tek kaleci olmak büyük başarı. tebrikler.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

N’Sakala Necip Montero üçlüsü taş gibi olurdu lig için bize sıkıntı çıkartmazdı ama işte yerli kuralı.

Çevrimdışı Nazım Ar

Antalya maçında Vida, Wellington, Alex ve N'Kodou yok. Umut da sakat hala sanırım. N'Sakalanın durumu nasıl acaba?

Ersin,
Rosier, Necip, Montero, N'Sakala
Josef, Pjanic, Salih
Ghezzal, Batshuayi, Larin

Olur herhalde.

Çevrimdışı Rasim

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20
Beşiktaş!

Çevrimdışı annoca

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20
cebimize ne kadar girecek

Etiketler: