2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753121 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Nazım Ar

Valla göz göre göre çalınan galibiyetimiz o kadar içime oturdu ki Kante gelse sevinemezmişim gibi hissediyorum.

Çevrimiçi Necmi

İki tane saatli bombayla çıkıyorsun. Bir maç 10, diğer maç 9 kişi kalırsın.

E kaleye gelen her topu buyur eden Mert'i de sayarsak, anca öyle bir kadro gerekir gibi.
merti kalede görsekte buyur edecekmi karar versek kötü dönemde iki maç oynamış adamı asıyorsunda her maç takımın gardını düşüren goller yiyeni göğe çıkarıyorsun otur defalarca izle o frikiği bir kaleci yermi düşün yerinden kıpırdamıyor yediği golleride yeniden izle kaçını böyle kıpırdamadan bizim gibi topun gidişini izleyerek yemiş bir kere savundun diye dönüş yapamıyorsun ama karpuz tezgahında çalışsa işe başladığı gün kovulur şu anda kapıya koy kendisine takım bulamaz bizden daha beceriksizce yönetilen bir takım olduğunu sanmıyorum çünkü ersini kaleci diye kadroda tutan yönetim beceriksizde değil direk beşiktaşın kötülüğünü istiyordur mert iyi kalecimi kişiye göre değişir bu ama ersinle mukayese etmek ciddi hakarettir kaleciyle kaleci olmayan birini nasıl mukayese edersin bana kalsa emreyi koyarım kaleye tek çekincem yaşı çok genç iyi bir gömleği var erken koyup harcayabiliriz

Çevrimdışı Talisca1903

merti kalede görsekte buyur edecekmi karar versek kötü dönemde iki maç oynamış adamı asıyorsunda her maç takımın gardını düşüren goller yiyeni göğe çıkarıyorsun otur defalarca izle o frikiği bir kaleci yermi düşün yerinden kıpırdamıyor yediği golleride yeniden izle kaçını böyle kıpırdamadan bizim gibi topun gidişini izleyerek yemiş bir kere savundun diye dönüş yapamıyorsun ama karpuz tezgahında çalışsa işe başladığı gün kovulur şu anda kapıya koy kendisine takım bulamaz bizden daha beceriksizce yönetilen bir takım olduğunu sanmıyorum çünkü ersini kaleci diye kadroda tutan yönetim beceriksizde değil direk beşiktaşın kötülüğünü istiyordur mert iyi kalecimi kişiye göre değişir bu ama ersinle mukayese etmek ciddi hakarettir kaleciyle kaleci olmayan birini nasıl mukayese edersin bana kalsa emreyi koyarım kaleye tek çekincem yaşı çok genç iyi bir gömleği var erken koyup harcayabiliriz
utkuda kötü goller yedi ama Ersin tepkisiz bu kabul edilemez utkuya şans verilmeli en kötü durumda öylesine vurulan bir top vardı üstten auta çıkan öyle bakakaldı Ersin tutsa kaleye girecek hiç güven vermediği için defansta her topa müdahele etmek istiyor Saiis golünü birazda bu açıdan görmek gerek.Yan toplara hiç çıkmıyor gelen vuruyor giden vuruyor yüreğimiz ağzımızda izliyoruz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Valla göz göre göre çalınan galibiyetimiz o kadar içime oturdu ki Kante gelse sevinemezmişim gibi hissediyorum.
Aynen, 3 gündür tv bakmiyorum, bu sekilde insanin elinden bisey gelmiyor ya, bile bile hakkimiz yeniyor ve o calinan puanlari bize kimse geri vermiyor, hakem ceza alsa ne yazar, belki beni sampiyon yapacak 2 puanim gitti
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı tuncaboylu

utkuda kötü goller yedi ama Ersin tepkisiz bu kabul edilemez utkuya şans verilmeli en kötü durumda öylesine vurulan bir top vardı üstten auta çıkan öyle bakakaldı Ersin tutsa kaleye girecek hiç güven vermediği için defansta her topa müdahele etmek istiyor Saiis golünü birazda bu açıdan görmek gerek.Yan toplara hiç çıkmıyor gelen vuruyor giden vuruyor yüreğimiz ağzımızda izliyoruz
Utku 'yu alt lige kiraladık, onlar bile şans vermedi. Ama tabii biz verelim, 2 maçta 6 puan kaybetsek ne olur ki?

Saiss'in golü de Ersin'e yazar.

Hatta Gedson'ın penaltı yaptırdığı pozisyon da Ersin'in kabahati, orada kaleciye güvenmediği için öküz gibi daldı adama.

Çevrimdışı Talisca1903

Utku 'yu alt lige kiraladık, onlar bile şans vermedi. Ama tabii biz verelim, 2 maçta 6 puan kaybetsek ne olur ki?

Saiss'in golü de Ersin'e yazar.

Hatta Gedson'ın penaltı yaptırdığı pozisyon da Ersin'in kabahati, orada kaleciye güvenmediği için öküz gibi daldı adama.
gedsonu hocaya yazarım at gibi koşturup duruyor ama kalecisine güvenmeyen defans her topa müdahele etmek ister

Çevrimdışı tuncaboylu

Geçen sene yaptık onu. Sergen ilk 4 maç gol yemeyen Ersin'i kesip Mert'in koydu, Altay deplasmanında yenildik. Kötü de gitmiyorduk, ilk 4 maçta 10 puan almıştık.

Ama ben anlatmaktan yoruldum artık.

Mert geçsin kaleye artık.

Zaten seneye kadroda Ersin değil Mert olacak. Hem senelik 20 milyon lira para alıyor, terlemeden almasın bari

Çevrimiçi BlackEagle16

Kalede değişiklik şart oğlu şarttt !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı TURKahvesi

gedsonu hocaya yazarım at gibi koşturup duruyor ama kalecisine güvenmeyen defans her topa müdahele etmek ister
bunu ciddi ciddi yazdın mı :)

Çevrimiçi Samet Demir

Abimiz için hoca ciddi sorun :) onum haricinde çok sağlam Beşiktaşlı. Yürekten söylüyorum bunu. Maç başlamadan hocayı sevmese bile vurup geçeriz rakip fark etmez diyenlerden.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

ne gereksiz bir hamle...
Yorgo

Çevrimdışı Talisca1903

Arkasındakine güvense bazı topları bırakır defans ama bizimkiler her aksiyonun içine girmek zorunda hissediyor kendini

Çevrimdışı DieForYou1903

Bugün işlerden dolayı çok foruma bakamadım deli ali ismi çıkmış pjanic gibi olur gibi geliyor eğer futbol oynayacaksa ligin içinden geçer.

Josef-Gedson-Deli Ali Üçlüsü.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Fabrizio da doğrulanmış Alli'yi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Abimiz için hoca ciddi sorun :) onum haricinde çok sağlam Beşiktaşlı. Yürekten söylüyorum bunu. Maç başlamadan hocayı sevmese bile vurup geçeriz rakip fark etmez diyenlerden.

eyvallah kardeşim bilmukabele bizim mottomuz bu vurur geçeriz o kadar  :steamed: :steamed:

Çevrimiçi Samet Demir

Alanya maçını unutmak istiyorum artık. Ama ne yapsam zor.. Büyük kayıp oldu benim için.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kopenhag Rasmus Falk çok beğendim.
Daha önce hiç izlememiştim ama defansif yönü çok kuvvetli, her hücum aksiyonu içerisinde adam çok iyi.
Geçmişine de bakıp bu tip adamlar bulmak lazım.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Eger Besiktasin gercekten bir baskani olsaydi ridonun gidecegi bu kadar belliyken eren elmaliyi alirdi. Gerci o da transfere girmeyerek kendi takimina aldirdi aslinda eren elmaliyi:))))))
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

iyi kardeşim benim sen nabıyorsun nasıl geçti üni sınavın 
ben buralardayım da yorum yazasım gelmiyor artık çünkü takıma dair hiç bir ümidim kalmadı hiç bir şekilde. Fakat arasıra girip yorumlarınızı okuyorum.

ne üni sınavı kral hallolalı çok oldu ohooo sende :D

forum tarihinin en eğlenceli sezonu geliyor sende saflarda bulun bu fırsat kaçmaz, her gün düzenli gömü fırsatı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Eren Elmali Ridvan’in sag bacagi etmez. Yoklukta iyi gorunuyor, o da yabanci sinirlamasindan dolayi.

Çevrimdışı annoca

Ersin şu an dünyanın en iyi kalecisi de olsa ilk 11 olmamalı. Sözleşme yenilemeyen adamda iyi niyet aramam.( aylık 10.000 tl önermedilerse ) ya da araya menajer koyup satılmalı bi rıdvan emirhan kadar getirse yine eyv. Larin ruiz güven dorukhan bedavaya gitti. Azcık akıllanmak lazım.

Çevrimiçi sEuL

Eren Elmali Ridvan’in sag bacagi etmez. Yoklukta iyi gorunuyor, o da yabanci sinirlamasindan dolayi.
Ridvan’i maasini odemek suretiyle geri alalim
Bugun bench’te baslayip sure bulamamis. Tr’de iki depar attiktan sonra arka adelesini tutuyordu, bugun ku macini bekliyordum ama oynatmadilar. Umarim sans bulup iyi degerlendirir yoksa donup dolasacagi yer belli

Çevrimdışı aunt minnie

Ridvan’i maasini odemek suretiyle geri alalim
Bugun bench’te baslayip sure bulamamis. Tr’de iki depar attiktan sonra arka adelesini tutuyordu, bugun ku macini bekliyordum ama oynatmadilar. Umarim sans bulup iyi degerlendirir yoksa donup dolasacagi yer belli
Geçen ligte 4-0 kazandılar.Son dakikalarda bile almadı oyuna Rıdvan’ı.Fiziği çok yetersiz oralar için.Devre arası kiralarlar Belçikaya,Hollandaya

Çevrimiçi murat baltacı

Al bendende o kadar ne maç izleyesim ne haber izleyesim nede gruba yazasim kaldı elimizdeki maçı verdik aldılar sabaha kadar uyuyamadım rüzgarı arkamıza alıp yürüyecektik bir maçta alabora ettiler
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ne üni sınavı kral hallolalı çok oldu ohooo sende :D

forum tarihinin en eğlenceli sezonu geliyor sende saflarda bulun bu fırsat kaçmaz, her gün düzenli gömü fırsatı

Doğrudur valla üni sınavın için girdiğin günü falan hatırlıyorum yaşlandık galiba  :evillol: :evillol:

Yok ya gömü için değil güzel şeyler yazmak için gelmek istiyorum.  Gömmek için artık yoruldum yazmaktan. Bu yönetime hep aynı şeyleri diyince artık tekrara düşüp çok afedersin burda kafanızı bir şey yapmak istemiyorum (öyle hissediyorum.) O yüzden dediğim gibi bu anadolu hocası ve başkanından kurtulduğumuz, bir umut olduğu gün gelir adam akıllı şeyler yazarız.

Etiketler: