26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 1-0 Göztepe Tarih : 16.03.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Serkan ÇINAR (Y) Ceyhun SESİGÜZEL (Y) Kerem

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe  [Okunma sayısı 26797 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Çevrimdışı Necmi

O nejipjani isliklayanlari tek tek tespit edip ceza vereceksin
Arkadas topcu beyenmiyolar
Cocuk soguk girdi oyuna zaten sakatlandi
Belki sakat sakat bitirdi yariyi
Ayiptir ya
Calismiyor mu isteksiz mi hirsi mi yok lan 2.5 milyar borcun var topcu mu alacaklar saniyon nejipjan yerine, ne pis bir aliskanlik oldu

sakatlanan insan oyundan çıktıktan sonra saha kenarında ısınma koşusumu yapar.

Çevrimdışı Necmi

tespitin dibi olmuş walla sırf bu nedenden dolayı bile lensi oynatmam zaten tek yaptıgı top kaybı arkadaşın
lensi almasa oyuna maçı pozisyonsuz bitirecektik takımda ileri oynaması gerektiğini bir bilen oydu
gol pasına kadar dikine pas yapılmadı. necipi aldı oyuna sürekli geride enlemesine top çevirdik
yan paslar bıkmaz usanmaz şekilde sonra uzun oyna quaresmaya orta açsın maç boyu girdiğimiz pozisyon sayısı 2
oyuncular yemin etmiş herhalde topu orta saha çizgisini geçirmemek üzere. kazayla geçersede hemen quaresmaya atıldı top.
ben bu oyunun kesinlikle oyuncu tercihi olduğuna inanmıyorum artık sahada oyuncular bile isyan ediyor hocaya.

Çevrimdışı mylife1903

sakatlanan insan oyundan çıktıktan sonra saha kenarında ısınma koşusumu yapar.
Haha abi alemsin ne isinmasi bir daha mi oyuna girecekti
Nejipjan degildir belki o isinan guvenle karistirmis olma
Senin akuyu sarj edelim bi ara kazanda
Eskiden onundeki penaltiyi goremiyordun bi zayiflama olmasin farlarda

Çevrimdışı tangaz

lensi almasa oyuna maçı pozisyonsuz bitirecektik takımda ileri oynaması gerektiğini bir bilen oydu
gol pasına kadar dikine pas yapılmadı. necipi aldı oyuna sürekli geride enlemesine top çevirdik
yan paslar bıkmaz usanmaz şekilde sonra uzun oyna quaresmaya orta açsın maç boyu girdiğimiz pozisyon sayısı 2
oyuncular yemin etmiş herhalde topu orta saha çizgisini geçirmemek üzere. kazayla geçersede hemen quaresmaya atıldı top.
ben bu oyunun kesinlikle oyuncu tercihi olduğuna inanmıyorum artık sahada oyuncular bile isyan ediyor hocaya.

hani bazısı vardır ne olsa (genelde kötü) ondan bilinir sendeki lens aşkı da o hesap ama iyi yönde adamın 45 dk yaptığı tek şey top kaybı oldu atılan golü de takımın ileri oynamasını da ona bağladın. mesele necipin kötü olması yanlış tercih olması değil kimse necibi almasını doğru bulmuyor zaten ama şu berbat performansı sayısız top kaybı yaptığı maç sonu bile lens lens die methiyeler dizmek ciddi bir hayal gücüne sahip olmayı gerektiriyor. quaresmaya ver orta açsın dediğin pozisyonda hepi topu 2 defa oldu birinde gol oldu diğerinde daha kolay olan pozisyonda ezbere o berbat arka direk ortasını açınca heba oldu. seni okuyanda q7te 50 defa top gitti sanacak. lensi övecem die düpedüz algı yapmışsın gene. takım ilk devre rakip sahaya geçemedi ne quaresması ne ortasından bahsediyorsun hoca bişey denedi adri sakatlanınca tutmadı 2.devre beğenmediğiniz hoca 3 lü savunmaya döndü 3-5-2 , 3-6-1 arası bir oyun ortaya çıktı da maçı çevirdi. bu işi fatoş yapsaydı imparator ilan edilir şenol yapmadı bunları die idam edilirdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

hani bazısı vardır ne olsa (genelde kötü) ondan bilinir sendeki lens aşkı da o hesap ama iyi yönde adamın 45 dk yaptığı tek şey top kaybı oldu atılan golü de takımın ileri oynamasını da ona bağladın. mesele necipin kötü olması yanlış tercih olması değil kimse necibi almasını doğru bulmuyor zaten ama şu berbat performansı sayısız top kaybı yaptığı maç sonu bile lens lens die methiyeler dizmek ciddi bir hayal gücüne sahip olmayı gerektiriyor. quaresmaya ver orta açsın dediğin pozisyonda hepi topu 2 defa oldu birinde gol oldu diğerinde daha kolay olan pozisyonda ezbere o berbat arka direk ortasını açınca heba oldu. seni okuyanda q7te 50 defa top gitti sanacak. lensi övecem die düpedüz algı yapmışsın gene. takım ilk devre rakip sahaya geçemedi ne quaresması ne ortasından bahsediyorsun hoca bişey denedi adri sakatlanınca tutmadı 2.devre beğenmediğiniz hoca 3 lü savunmaya döndü 3-5-2 , 3-6-1 arası bir oyun ortaya çıktı da maçı çevirdi. bu işi fatoş yapsaydı imparator ilan edilir şenol yapmadı bunları die idam edilirdi.
Abi senol gunes denemesin 3lu falan ben bile istemiyom yeminle yamik o uclu
Bildigini oynatsin daha iyi
Gozum kanadi yeminle oyle 3lu mu olur

Daha oncede yapmisti benzer bi uclu adri saga tosic sola falan
Sosyal medyadaki salaklari dinlesen ilk defa yapiyor sanirsin adami da linc etmisler

Gecen baska bi gerizekali devlet televisyonuna cikmis
Milli takimda da ujlucu yapar insallah diyir
Sola hasanali ortalarina serdar saga ozan diyo
Arkadas boyle olur mu ya hasanali ney demiyor kimse

Oynatmasin senol gunes ujlu mujli sene sonu alamanyaya gitsin kursa falan baksin once
Zaten 3421 gibi bisi oldu aslinda boyle sacma
Zaten 3lu yaoacaksan neden lensi aliyon quaresmayi cikar iste odtasahayi tut

Çevrimdışı tangaz

Abi senol gunes denemesin 3lu falan ben bile istemiyom yeminle yamik o uclu
Bildigini oynatsin daha iyi
Gozum kanadi yeminle oyle 3lu mu olur

Daha oncede yapmisti benzer bi uclu adri saga tosic sola falan
Sosyal medyadaki salaklari dinlesen ilk defa yapiyor sanirsin adami da linc etmisler

Gecen baska bi gerizekali devlet televisyonuna cikmis
Milli takimda da ujlucu yapar insallah diyir
Sola hasanali ortalarina serdar saga ozan diyo
Arkadas boyle olur mu ya hasanali ney demiyor kimse

Oynatmasin senol gunes ujlu mujli sene sonu alamanyaya gitsin kursa falan baksin once
Zaten 3421 gibi bisi oldu aslinda boyle sacma
Zaten 3lu yaoacaksan neden lensi aliyon quaresmayi cikar iste odtasahayi tut

abi millet hocaya düşman kesilmiş demediklerini dedi yapmadıklarını yaptı diyorlar hoca layiç kagawa birlikte oynatmaz diyorlardı onlara gösterdik diyor kafasını sallıyor böle bişey yok millet element uyduruyor demeye getiriyor bizim taraftar birlikte olmayacaklarını göstermek için oynattım demiş die cümleyi tercüme ediyor... başımıza ne geliyorsa yeminle hak ediyoruz kendini baltalayan bizden başka büyük camia yok dünyada.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

abi millet hocaya düşman kesilmiş demediklerini dedi yapmadıklarını yaptı diyorlar hoca layiç kagawa birlikte oynatmaz diyorlardı onlara gösterdik diyor kafasını sallıyor böle bişey yok millet element uyduruyor demeye getiriyor bizim taraftar birlikte olmayacaklarını göstermek için oynattım demiş die cümleyi tercüme ediyor... başımıza ne geliyorsa yeminle hak ediyoruz kendini baltalayan bizden başka büyük camia yok dünyada.
Ridvani sokaydi falan diyorlar
Citi piti acemi bir cocuk
Gassamanin karsisina falan atsan cocuk jubile yapar o mac
Dodo bile ikincilik tecrubeli basi donuyor bazen sahada sagina soluna bakiyor duracagi yeri ariyor cocuk

Eskisi gibi degil lig anlamiyor insanlar, herkesin iyi oyuncusu var.
goztepeyle oynuyon adamlarda serdar yasin falan var yarin yabanci siniri olsa 2 milyon maas verecegin adamlar defanslarinda titi falan, kastro gibi kasarlanmis adamlar bizde nejipjan oynuyor sitoper
Bursanin santraforu sako
Bu fb lobisi basiyir herhalde yabanci siniri icin
Yoksa 5-6 sene toparlanamayacak fb
Fbnin yabancilarin yarisindan cogu alanyasiporda kadroya giremez

Çevrimdışı tangaz

Ridvani sokaydi falan diyorlar
Citi piti acemi bir cocuk
Gassamanin karsisina falan atsan cocuk jubile yapar o mac
Dodo bile ikincilik tecrubeli basi donuyor bazen sahada sagina soluna bakiyor duracagi yeri ariyor cocuk

Eskisi gibi degil lig anlamiyor insanlar, herkesin iyi oyuncusu var.
goztepeyle oynuyon adamlarda serdar yasin falan var yarin yabanci siniri olsa 2 milyon maas verecegin adamlar defanslarinda titi falan, kastro gibi kasarlanmis adamlar bizde nejipjan oynuyor sitoper
Bursanin santraforu sako
Bu fb lobisi basiyir herhalde yabanci siniri icin
Yoksa 5-6 sene toparlanamayacak fb
Fbnin yabancilarin yarisindan cogu alanyasiporda kadroya giremez

bence de fener istiyor yabancı sınırını zaten nihat özdemirde tebrikleri kabul etmeye başlamış tff başkanlıgı için.

bir de milletin atladıgı detay var lig kaçmışmış rıdvanı niye oynatmıyor filan diyenler galibiyete 3 milyon alındıgını atlıyorlar kulüp meteliğe kurşun atıyor taraftar goygoy peşinde.

Çevrimdışı Necmi

Haha abi alemsin ne isinmasi bir daha mi oyuna girecekti
Nejipjan degildir belki o isinan guvenle karistirmis olma
Senin akuyu sarj edelim bi ara kazanda
Eskiden onundeki penaltiyi goremiyordun bi zayiflama olmasin farlarda
farkeden ben değildim stadda başkaları farketti bir sürü espirisi bile oldu

Etiketler: