26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 1-0 Göztepe Tarih : 16.03.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Serkan ÇINAR (Y) Ceyhun SESİGÜZEL (Y) Kerem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe  [Okunma sayısı 26797 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Çevrimdışı BJKTÜRK23

top tekniği yetersiz çünkü

güreş takımına vermek lazım ama güreşte akıl ister teknik taktik ister o da yok bunda.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

28.732

semtin göbeğindeki stadı dolduramıyoruz arkadaş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

28.732

semtin göbeğindeki stadı dolduramıyoruz arkadaş
stad yapılırken 42.000'e az diyoduk bide peeh
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ah be burak çok geç kaldın
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

çok şükür kazandık.

son pozisyonda klasik atamadığımız golden sonra yiyeceğiz diye acaip tırstım.

Çevrimdışı yaço58

farkı 2ye çıkarma konusunda çok sıkıntılıyız allahtan burak gelmiş adama bir top geldi onuda kaleye soktu başkada son dakika kontra hariç burağa top gelmedi hala sorunluyuz burak sadece 1 gol attı 1pozisyonla adam sistemli bir takımda olsa şu formu ve özverisiyle 2şer 2şer sayardı

Çevrimiçi levitate

hoca direk içeri girdi vay be

Çevrimdışı tangaz

çok şükür kazandık.

sorma walla al benden de o kadar  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Orhan_

stad yapılırken 42.000'e az diyoduk bide peeh

42bin çok iyi bir sayı. Kompakt stat. Büyüdükçe atmosfer kayboluyor. Bizim stadın en güzel yanı dik tribünler. Baskıyı daha rahat kuruyorsun. Ta ki "ölmeden mezara koymayın bizi"ye kadar.

Çevrimiçi sEuL

çok şükür kazandık.

Hakem korneri goremedi, korneri verse kesin yerdik son saniyede.

Hoca yatsin kalksin Atiba'ya dua etsin.

35'lik Atiba oynamasa su macta, Senol istifa sesleri ile stadi terkederdi.

Çevrimdışı tangaz

alahtan her türlü sokan bir golcümüz var yoksa kanser dewam ederdi

Çevrimiçi levitate

42bin çok iyi bir sayı. Kompakt stat. Büyüdükçe atmosfer kayboluyor. Bizim stadın en güzel yanı dik tribünler. Baskıyı daha rahat kuruyorsun. Ta ki "ölmeden mezara koymayın bizi"ye kadar.
:kop:

çok arabesk takılıyoruz maçtamıyız meyhanede mi belli değil

Çevrimiçi levitate

alahtan her türlü sokan bir golcümüz var yoksa kanser dewam ederdi
buradan negredo'ya bağla reyiz :d

Çevrimiçi Özgür Gültekin

sorma walla al benden de o kadar  :D

%100 kaçırdıktan sonra bu kadar net pozisyon veren takım var mı acaba?
Bizim şansımız kaçıran Lens değil, genelde Lens kaçırdığında dönen atağı kesin yiyoruz.

Çevrimdışı tangaz

sayı iyi de bi doldurabilsek

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Takımın yaşına bak şu son dk larda ki paniğe bak. Skoru alınca büyük takım gibi oynamayı öğrenemedik hala. Adamların ilerisi bizim son 1.5 sezonki hücum hattımız gibi Allah tan beceriksizler. Başka takım olsa 3 lük 4 lük yapardı. Adriano nun sakatlanması işleri bozdu ama bu kadar zayıf takım savunması olmaz. Kaqawa-Ljacic-Q7-Burak hattı ile çıkmak risktir alınır alınmaz karışmam tercih meselesi ama bu kadro kaldıramaz bunu ya da arka tarafın böyle kurulmaması gerekir o zaman. ayrıca bu hat da antremanda 5e 2 çalışması yapmadıklarını bilsinler topun kıymetini bilsinler açığı bulduğunuz anda kaleyi göreceksiniz arkadaş gevşek gevşek paslaşıyorsunuz 3-0 öndesiniz sanki ki hoş  5-0 dan aşağısı 45 dk varsa garanti değil size ya o da ayrı...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı f_madida

sayı iyi de bi doldurabilsek

28-29 kotu rakamlar degil..bileti olup da gelmeyen/gelemeyenler de var sonucta. onemli olan kapasiteye yakin kombine satabilmek.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tangaz

%100 kaçırdıktan sonra bu kadar net pozisyon veren takım var mı acaba?
Bizim şansımız kaçıran Lens değil, genelde Lens kaçırdığında dönen atağı kesin yiyoruz.

tespitin dibi olmuş walla sırf bu nedenden dolayı bile lensi oynatmam zaten tek yaptıgı top kaybı arkadaşın

Çevrimdışı tangaz

buradan negredo'ya bağla reyiz :d

nesine bağlayayım onun actıgı alanda ördüğü  duwara kafasını vurayım şampiyonluğumuza mal oldu takımın huzurunu bozdu borcumuzu arttırdı şl gelirimizi çaldı

Çevrimdışı tangaz

28-29 kotu rakamlar degil..bileti olup da gelmeyen/gelemeyenler de var sonucta. onemli olan kapasiteye yakin kombine satabilmek.

kombinen warsa maça gidecen yoksa devredecen o stadın 38den aşağı olması semtin göbeğindeyken kabul edilemez.

Çevrimdışı mylife1903

kombinen warsa maça gidecen yoksa devredecen o stadın 38den aşağı olması semtin göbeğindeyken kabul edilemez.
O nejipjani isliklayanlari tek tek tespit edip ceza vereceksin
Arkadas topcu beyenmiyolar
Cocuk soguk girdi oyuna zaten sakatlandi
Belki sakat sakat bitirdi yariyi
Ayiptir ya
Calismiyor mu isteksiz mi hirsi mi yok lan 2.5 milyar borcun var topcu mu alacaklar saniyon nejipjan yerine, ne pis bir aliskanlik oldu

Çevrimdışı tangaz

Ayiptir ya
Calismiyor mu isteksiz mi hirsi mi yok lan 2.5 milyar borcun var topcu mu alacaklar saniyon nejipjan yerine, ne pis bir aliskanlik oldu

abi sen en son ne zaman stada gittin ayıpayıp kalkıp birde sibiryadan boğaz havası da yazarsın sen şimdi

Çevrimdışı mylife1903

abi sen en son ne zaman stada gittin ayıpayıp kalkıp birde sibiryadan boğaz havası da yazarsın sen şimdi
Pufir pufir esiyordur
Sagin solun da bos
Sarilip isinacak adam da bulamazsin
Arkadas 50 sefer dedik okullafa bilet dagitin bisi yapin bos kalmasin o sitad

Aerkan cinar bile bugun eskisi gibi degildi
Cocugu maclarimiza vermeye vermeye terbiye ettiler
10 tane faul faul vermemistir
Bizimkiler dokununca faul calmaya basladi

Çevrimdışı emre_1978

Ayiptir ya

Eski açıkta hepsi. @Necmi abi bir türlü hakim olamadı oraya :)
Oğuzhan’ı da oyuna girerken ıslıkladılar. Çok farklı kafalar yaşıyor orası.

Çevrimdışı Necmi

Eski açıkta hepsi. @Necmi abi bir türlü hakim olamadı oraya :)
Oğuzhan’ı da oyuna girerken ıslıkladılar. Çok farklı kafalar yaşıyor orası.
ıslık kapalıdan oluyor. eski açık ıslıklamaz bir tek eski açık üstte numaralı tarafında
bir grup var onlar ıslıklıyor. bu tip işler genelde kapalıdan olur.

Etiketler: