26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 1-0 Göztepe Tarih : 16.03.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Serkan ÇINAR (Y) Ceyhun SESİGÜZEL (Y) Kerem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe  [Okunma sayısı 26798 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Çevrimdışı kartal190321

futbolcu kafasına göre oynuyor, hoca çoktan gitmiş kopmuş, yönetim ortada yok, taraftar laylaylom , vah Beşiktaşım vah  bu kadar sahipsiz bırakıldın,sebep olanlar utansın  :claps:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Asiri bayik bir ilk yari oldu..

Çevrimdışı Karabay

Hocam bak biraz ders al maç nasıl oynatılır izle gör. Milli takımda lazım olacak.

Çevrimdışı tolga1903

Rezil ötesi futbol rezil. Orta saha oyuncularının bir gram sorumluluk almadan topu kenarlara bilhassa taç çizgisindekine aktarma düşüncesi ve adamların çizgidekine  3 kişiyle baskı yapıp topu kapması tüm oynanan oyun. Bu dorukhan atiba merkezi neden 3 metre top sürmekten aciz onu da anlamıyorum hadi atiba süremiyor dorukhan sen ne yapıyorsun neden takım topla çıkarken rakip orta saha içinde saklanıyorsun topla dribbling yapmayacaksa nasıl açacak bu takım göztepe gibi takımı?

Çevrimdışı yaço58

futbolcu kafasına göre oynuyor, hoca çoktan gitmiş kopmuş, yönetim ortada yok, taraftar laylaylom , vah Beşiktaşım vah  bu kadar sahipsiz bırakıldın,sebep olanlar utansın  :claps:
ilk yarıda tek şutumuz var galiba rakp yarı alanda topla buluşma 0 di 35. dakikada falan sahadan plansızlık akıyor işte al sana ligin en iyi forvetlerinden biri burak bu hafta adam pozisyonun p sine giremedi geçen haftada dedik bireysel atıyor golleri diye durum vahim bi ara dorukhan sağa geçti atiba kagawa adem orta sahası oldu sonra bi 3lü oynanmaya çalışıldı oda olmadı sonrada eski sisteme döndük 45.dakikada bi baktım  göztepeli sağ taraftn bizim kaleye geliyor kadrajda karius hariç bizden adam yoktu böyle giderse puan kaybı garanti taraftar desen bi ara sadece göztepelilerin sesi geliyordu televizyondan taraftar yok ortada sanki seyircisiz maç izliyoruz maalesef şu 2.lik şansı varken ruh gibi olduk taraftarından hocasına kadar 2.olamazsak daha zor seneler bizi bekliyor hiç bu kadar bizim maçlarda sıkılmamıştım şuanda göztepe gole daha yakın bir takımda hiçmi organizasyon adına bişe olmaz kara düzen oynuyoruz o kadar belliki yazık günah

Çevrimdışı cursedofdragon

oha maç öncesi lose yourself çaldı :D

hep çalıyor yeni mi farkettin :)

Çevrimdışı kartal190321

hoca ücretli çalışan, futbolcular keza sözleşmeli çalışan,gönülden baglı olmazlar, kongrede seçilmiş  görevi  Beşiktaşı korumak olan yönetim nerde ne yapıyor gönülden yapıyorlar bu işi, neden bu kadar sahipsiz bırakıldı bu camia, öyle bir eşiğe gelmiştik ki  önümüz açıktı parlak günler beklerken, yine yeniden eski kaos günlere döndük,1 ileri 10 gerimi gidecez, yazık oldu  yazık ettiler  :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı worns

Maça başlayan defans dörtlüsü topun ileriye taşınmasına yardım edebilecek gibiydi ama sakatlık sonrası görüntü bu anlamda çok çok geride.

Orta sahanın berbat göründüğünü de söylemeliyim. Atiba sorumluluk alıyor ama beklenildiği gibi eski gücünde değil. Adriano'nun çıkması orta sahada arızalara neden oldu. Ayrıca Dorukhan'a geçtiğimiz toleransta yavaştan bitmeli. Skora katkı yaptığı anlarda da özellikle yazmıştım. Pozisyon bilgisi zayıf, pas bağlantılarında rolü neredeyse yok. İdeal bir merkez orta saha olması yakın dönemde mümkün görünmüyor. Bugün hem defansif hem ofansif açıdan oldukça kötü.

İlerde de özellikle Quaresma ve Burak oldukça dağınık. Zaten genel olarak takım ortadan ikiye ayrılmış gibi. Ljajic ve Kagawa'da bu bütünlük yoksunluğunda etkisiz kaldılar.

Göztepe sadece mücadele ederek 45 dakika boyuncu bizi kalesinden uzak tutmayı başardı. Kontraataklarda yeterince etkin değiller. Vida yine iyi gibi görünüyor.

Göztepe gol bulursa şu ritmle çevirmek mucize olur.  Skor tamamen ortada ve yine işimiz şansa kalmış durumda.

Ligin kalan bölümünde en azından önümüzdeki seneye taşınabilecek kimi alışkanlıklar edinmekle, kimi setleri oturtmakla ilgilenilebilirdi. Biz ise anlamsızca şu debelenmeyi izlemeye mahkum edildik sezon sonuna kadar.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Adriano nun sakatlanması bütün işleri bozdu. Ljacic-Kaqawa-Q7-Burak ile çıkıyorsan ileride onları geri koşturmayacak şekilde oynaman lazım. Ya defansı orta sahaya çekeceksin ya da Stoperin biri ve 2 bekle ileriye bağlantı kuracaksın. Orta saha Atiba ve Dorukhan çok hırpalanır bu şekilde Medel de çok tehlikeli sürekli adam kaçırıyor çalım yiyor ve ofsaytı bozuyor hücuma da hiç çıkamıyor. Takımda sol bek oynayacak biri yoksa Medel ile Dorukhan yer değiştirmeli.  Q7 den sonra ikinci kangren de Necip sürekli rakip sol stoper ve sol bek arasına top şişiriyor. Q7 ne zaman çizgiden ayrılmış ki onu kaçıracaksın. Attığı da isabetli olsa.

Yeni sezonda ki hocanın şimdiden gelsin deme sebebimiz işte bu. Şuan Şenol Güneş istediği kadar deneme yapsın kim gelecek ve nasıl oynayacak o düzene göre elde ki oyuncular yeterli olacak mı. Kadro kağıt üstünde iyi gibi görünse de 1-2 kişi değiştiği anda baya baya yetersiz bir takıma dönüyoruz. Beşiktaş ın iyi olması pamuk ipliğine bağlı kimse sakatlanmayacak kart görmeyecek yorulmayacak şanslı olacak hakem karşında olmayacak vs vs ki her maçı alacak üstünlük kurabilsin.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı blackeagle35

Bu nedir şimdi?Neden aldın Necip'i o zaman..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca taktik olarak elinden geleni yapıyor ama Göztepenin kadro kalitesi bizim kadronun çok üzerinde.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı Liquidator

Kral Atııııı. ah ah ah gecen sezon olsa biz şampiyonduk

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kral attı 1.5 senedir takımı forvetsiz oynatanlar düşünsün.  :claps:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Burak koçum benim yine attı.

Çevrimdışı blackeagle35

3'lü gibi oynuyoruz sanki ikinci yarı

Çevrimdışı tangaz

Goygoycular başladı yine kartal gol gol gole. Hiç alakaları yok maçla.

sen ankaradan taraftar mı eleştiriyorsun utanmasan yakında boğaz havasını da eleştirirsin :olmaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Liquidator

Vida iyiki varsın

Çevrimdışı tangaz

maçı istanbul'da mı oynuyoruz izmir'de mi belli değil

ankaralılar da ne çok tribün eleştiriyor en son ne zaman maça gittilerse
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı worns

Garip asimetrik bir 3-6-1 oynuyoruz. Baya arıza vermeye meyilli ama yine de ne zamandır saha içine müdahale anlamında gördüğüm az sayıda hamleden biri.

Çevrimdışı Liquidator

faul olması için Q7 nin beli kırılmalıydı

Çevrimdışı tangaz

quaresma susturmuş herkesi :evillol:

daha çok gömelim bir iki asist daha yapsın  :icool:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Medel yedirecek sol bek de olmadı ciddi alarm veriyor.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Necip'e noldu yahu niye cikti?

Çevrimiçi ferdi1903

Golü göremedim burakmi atti

Etiketler: