27. Hafta Rizespor 2-7 Beşiktaş
27. Hafta Rizespor 2-7 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta Rizespor 2-7 Beşiktaş Skor : Rizespor 2-7 Beşiktaş Tarih : 08.04.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakem : (H) Arda KARDEŞLER (Y) Ali Saygın ÖGEL

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Rizespor 2-7 Beşiktaş  [Okunma sayısı 27700 defa] 27. Hafta Rizespor 2-7 Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Sabit fikirli ayrica
100sefer gosteriyoruz vidyo koyuyoruz birazdan negredoya pas verilmedi sifir pas verildi diye yazar gene yahu
Sevdigimden takiliyorum yoksa guler gecerim 100sefer cevap verip vidyo kesip bicer miyim?

Bu ortasayisi da super
Tek bizim maclarda gundeme geliyor
Islerine gelince kornerleri sayiyor yayinci istediginde saymiyor
Isabetsiz ortayi mesela top kaybi sayiyorlar bizim maclarda
Guzel algi cikiyor ordan

Basketbolda attigin sut potadan sekince top kaybi diye mi sayiyon
Zaten direkten donen sutu isabetsiz sayip kaleciye zor yetisen osuruh gibi sut isabetli sayilabiliyir

Gecen fb macinda da angaranin sutlarini saymadilar adamlar 0 sut gozukuyordu 30. Dakikada falan

Ordan guzel atesliyirlar iki de dalaylama muridi havuzcu baslayinca hocaya kadar saldiriyor taraftar, senol gunesin yaptiklarini yapip rizeye 7 tane atan ft olsa dahi ilan edilirdi

negredoya nie pas vermiyordu reis adamı canından bezdirdi burdan gitmesine neden oldu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

negredoya nie pas vermiyordu reis adamı canından bezdirdi burdan gitmesine neden oldu
Abi negroya pas verinin kolunu kes kani sarilaci akar bah tolgaya

Çevrimdışı Necmi

Sabit fikirli ayrica
100sefer gosteriyoruz vidyo koyuyoruz birazdan negredoya pas verilmedi sifir pas verildi diye yazar gene yahu
Sevdigimden takiliyorum yoksa guler gecerim 100sefer cevap verip vidyo kesip bicer miyim?

Bu ortasayisi da super
Tek bizim maclarda gundeme geliyor
Islerine gelince kornerleri sayiyor yayinci istediginde saymiyor
Isabetsiz ortayi mesela top kaybi sayiyorlar bizim maclarda
Guzel algi cikiyor ordan

Basketbolda attigin sut potadan sekince top kaybi diye mi sayiyon
Zaten direkten donen sutu isabetsiz sayip kaleciye zor yetisen osuruh gibi sut isabetli sayilabiliyir

Gecen fb macinda da angaranin sutlarini saymadilar adamlar 0 sut gozukuyordu 30. Dakikada falan

Ordan guzel atesliyirlar iki de dalaylama muridi havuzcu baslayinca hocaya kadar saldiriyor taraftar, senol gunesin yaptiklarini yapip rizeye 7 tane atan ft olsa dahi ilan edilirdi
toptan cevap vereyim sığmı düşünüyorum derinmi bilememde gerçekler bütün çıplaklığıyla ortada
o nedenle ortada görünen şey basit ifadelerle anlatılır. takım 5 orta açtıda zaten kaçı kornerdi.
sonuç ortada 7 gol :D çok sığ bir şekilde söylüyorum 7 gol yazıylada yazayım yedi
tabi tek bizim maçlarda gündeme gelecek bizden başka bir maçta 40 orta açan takımmı var
bir kere fener açtı onuda hemen gündeme getirdiler.
istediğim kadarıyla sığ düşüneyim şu quaresmanın oynaması gerektiğini en fazla renkli basın istiyor neden acaba
adamlar tarihde eşi benzeri görünmemiş şekilde quaresma yağlıyorlar.  Muhteşem oyuncu Beşiktaşada
büyük katkı veriyor ya ondan oynamasını çok istiyorlardır.
ya dostum adam ortasını isabetli olsa bile ya ön direk önüne atıyor biri aşırtacak yada arka direk arkasına atıyor
ordan biri içeri merkeze kafayla ortalayacakta ordada adam olacak vuracak bak ljajic korner atışını direk nereye gönderdi
quaresma içinde her zaman söylerim ceza sahası civarından oyalanmadan yaptığı her orta golle sonuçlanıyor ölümcül ortalar oluyor
kafaya alda at diyor. sorun böyle ortaları 3-4 maçta bir kez en fazla oda denemesi işde.
6. golmüydü ljajicin güvene verdiği pası quaresma verirmiydi. unutuyorsun galiba öyle pozisyonlarda kaç golden olduğumuzu.
yapacağı belliydi dururdu topu dışarı çekerdi önüne adam alıp çalımlamaya kalkardı ya kaybederdi yada gider saçma sapan bir şut atardı ama sonuç net gol falan olmazdı
şut orta konusundaki düşüncene katılıyorum saçma sapan şeyleri bile şut olarak istatikliyorlar korner atışlarını orta diye kayda geçiyorlar
evet bunlar saçma ama bu saçmalık bizim orta açarak bütün maçı katlettiğimiz gerçeğini değiştirmiyor quaresmanın oynamadığı maçların çok pozisyonlu ve
gollü geçtiği gerçeğinide değiştirmiyor. quaresma oynasaydı 2 gol yediğimiz maçı 3-2 kazanabilirmiydik acaba
bunlar benim bugün söylediğim şeyler değil 2 senedir söylüyorum kimse söylemezken bu ortaları konuşmaya başlamışdım hatırlarsan
anlatmaya çalışmışdım merkez orta saha baypas ediliyor tamamen boşaltıyoruz direnç koyamıyoruz orta sahada diye
maçı biliyorsun tam kalenin arkasından izliyorum. ve orda orta sahanın nasıl boş kaldığını koridor olduğunu izliyorduk.
o nedenlede bütün takımlar güçlü zayıf farketmeksizin bizi göbekten indiriyordu insanlar atiba kötü yaşlandı dedi ben ne dedim o zaman
atiba kötü değil bu oyun anlayışı atibayı kötü gösteriyor. al oyun anlayışımız değişti daha orta saha hakimiyetinde
oynuyoruz kötü atiba rastlantı ya birden form tutmaya başladı quaresmanın oynadığı maçlarda ljajic neden kötü performans gösteriyor hiç düşündünmü.
ne yani şimdi sahada bunlar olurken sizin gibi yönetimimi eleştireyim bu takım quaresmasız iyi oynarken yönetimmi değişiyor
transfermi yapmış oluyor.
rize maçında çekinmişdim üç savunma orta sahasıyla çıktı oyuna geriye yaslanacağımız kontra kovalayacağımız oyunun kadrosundan belliydi
rize tehlikeli takım bunu anlayabilirim. ama ilk yarı ljajici kanata atmasını anlayamam işde ne zaman ortaya geçti takım ondan sonra ileri hamle yapabildi.
takım savunmasıda daha dirençli oldu ilerde top tutmaya başladık çünkü.

Etiketler: