26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 1-0 Göztepe Tarih : 16.03.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Serkan ÇINAR (Y) Ceyhun SESİGÜZEL (Y) Kerem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe  [Okunma sayısı 26798 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Çevrimdışı Necmi

Skor : Beşiktaş 1-0 Göztepe
Tarih : 16.03.2019
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakem : (H) Serkan ÇINAR (Y) Ceyhun SESİGÜZEL (Y) Kerem ERSOY (D) Volkan BAYARSLAN
VAR : (V) Serkan TOKAT (A) Bahattin ŞİMŞEK
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı cursedofdragon

Karius

Gökhan        Vida        Mirin         Adriano

Dorukhan    Atiba

Lens                   Kagawa              Ljajic

Burak

Çevrimiçi levitate

Karius

Gökhan        Vida        Mirin         Adriano

Dorukhan    Atiba

Lens                   Kagawa              Ljajic

Burak
ay hadi inş ama hoca kazanan kadroyu kaybedene kadar asla bozmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

kg var şimdiden söylüyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

ay hadi inş ama hoca kazanan kadroyu kaybedene kadar asla bozmaz

kagawa girdi o gol attı kazanan kadroyu bozmayacak işte  onu oynatacak  :bandit:

Çevrimiçi levitate

kagawa girdi o gol attı kazanan kadroyu bozmayacak işte  onu oynatacak  :bandit:
hehehe inş öyle olur
bize söyleme 1000 papel bas :D  :evillol:
karius'a olan güvenimden söyledim reyiz

hehehe inş öyle olur karius'a olan güvenimden söyledim reyiz

olur olur bal gibi olur.

Karius'a güveninden bas diyorum işte 1000 papel kg olmuyor muş bi de :D

Çevrimdışı mylife1903

olur olur bal gibi olur.

Karius'a güveninden bas diyorum işte 1000 papel kg olmuyor muş bi de :D
Riske girilmez bu mac
Belki bu karyus boyle gazlaniyordur
Cikip kedi yutar falan mactan once
Fazla tanimiyoz adami

Riske girilmez bu mac
Belki bu karyus boyle gazlaniyordur
Cikip kedi yutar falan mactan once
Fazla tanimiyoz adami

bu maç kalede utku olabilir.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tangaz

hehehe inş öyle olur karius'a olan güvenimden söyledim reyiz

karyusun yanılttıgını görmedim bsbasbas
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

karyusun yanılttıgını görmedim bsbasbas
şimdi ben oynadım diye içinden bir neuer çıkar falan amaan

Çevrimdışı Egos

şimdi ben oynadım diye içinden bir neuer çıkar falan amaan

şimdiden anlaşalım: maçtan önce beş lira kaybetmeyi göze alamayıp maç esnasında, ardında kaleci eleştirisi yapamazsın. bu saatten sonra karius'un yediği gollerin yarısı senin hesabına yazar. ya beş liranla vedalaş ya da let the linç begin.

Çevrimdışı mylife1903

şimdiden anlaşalım: maçtan önce beş lira kaybetmeyi göze alamayıp maç esnasında, ardında kaleci eleştirisi yapamazsın. bu saatten sonra karius'un yediği gollerin yarısı senin hesabına yazar. ya beş liranla vedalaş ya da let the linç begin.
Ben kg oynayim varya penaltiyi bile kurtarir

Çevrimdışı Egos

Ben kg oynayim varya penaltiyi bile kurtarir

sen bu kulübü kalpten seviyorsun ağabey.

Çevrimiçi levitate

5 lira yarına sağ kalırsa vedalaşırız :D

hem beşiktaş kazansın diye yapıyoruz, söz konusu beşiktaş'sa maddi şeyler bir kenara

Çevrimiçi levitate

bu arada karius'un saçını kazıması için kampanya başlatalım

kendince bi arınma olsun yeni başlangıç vs. (aynı max payne 3 gibi xd)

Çevrimdışı Enzo

Uzun süre sonra akşam maç olmasına rağmen akşama plan yaptım. Şenol Güneş ve Fikret Orman gidene kadar da maç izlemek içimden gelmiyor.

Çevrimdışı yusuf koca

Uzun süre sonra akşam maç olmasına rağmen akşama plan yaptım. Şenol Güneş ve Fikret Orman gidene kadar da maç izlemek içimden gelmiyor.
Beşiktaş amatörde oynasa maçı seyredilir.
[ Son Düzenleme: 16 Mart 2019, 16:51:36 yusuf koca ]

İlk 11’imiz belli oldu 🔥🔥
Karius
Gökhan-Vida-Medel-Adriano
Atiba-Dorukhan
Quaresma-Kagawa-Ljajic
Burak Yılmaz.

Lens hariç benim dediğim kadro nerdesin @levitate :D

Çevrimdışı Karabay

Ulen vermeyin şu 7 numaraya top falan aylaklansın dursun çizgide.

Çevrimiçi levitate

İlk 11’imiz belli oldu 🔥🔥
Karius
Gökhan-Vida-Medel-Adriano
Atiba-Dorukhan
Quaresma-Kagawa-Ljajic
Burak Yılmaz.

Lens hariç benim dediğim kadro nerdesin @levitate :D

burdayım :D

kazanan kadroyu bozmaz dedim ama söz konusu lens olunca hoca vida'yı bile kanat oynatır :D

q7 hariç ii kadro, bu maçta pasif kalacak zaten ljalic burak falan pas atmıyorlar

Etiketler: