Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı Tarih : 24.11.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie Pignard

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 12399 defa] Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%31.6]
1 puan
3 [%15.8]
0 puan
10 [%52.6]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin yerine Teixeira - Teixeira yerine Can falan olsaydı şimdi 3 falan attıydık.

Aynen olması gereken format bu.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Adamlar yuruyerek calim atiyor bizim oyunculara. Umarim oyuna mudahale olur gol yemeden

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Adamlar yuruyerek calim atiyor bizim oyunculara. Umarim oyuna mudahale olur gol yemeden
Bu sene bizim takım çalım yemelere doyamadı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Aynen olması gereken format bu.

Yapacak bir şey yok hocanın kalıpları var bunların dışına çıkamıyor Larin Çıkar Kenan girer

[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2021, 21:36:07 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

savunmamız sıkıntılı, ona rağmen şu plan ve konsantrasyonu diğer maçlarda göstersek 3-4 puan fazlamız vardı

onun yerine koşacakmışız basacakmışız bilmem ne al gördün

Çevrimdışı AigleBordeaux

İkinci yarı bol bol duayla belki bir puanı koparırız

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yapacak bir şey yok hocanın kalıpları var bunların dışına çıkamıyor Larin Çıkar Kenan girer

hoca Ziya Doğangiller familyasından.
Onun da bir Ayman mı ne oyuncusu vardı her yer götürürdü.

Misal Sergen hocalığa ara verdi ve 5 sene sonra tekrar bize geldi diyelim.
5 yıl önce oynattığı oyuncuları bulur alır, çünkü başka oyuncu tanımıyor.

Çevrimdışı kahyaoglueren

En azından deli gibi tempo yapıp hücum yapmamamız gerektigini öğrenmişiz CL'de.

Çevrimiçi levitate

En azından deli gibi tempo yapıp hücum yapmamamız gerektigini öğrenmişiz CL'de.
bvb maçında öğrensek şu an durumumuz daha iyiydi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada oyun kimseyi kandırmasın.
Ajax henüz tempo yapmadı ve bu bizim baskımız kaynaklı değil.
Umarım bu yavaş tempoda gideriz ama son 20-30 dakika Ajaxlılar tempo yapalım derlerse canımızı okurlar.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada oyun kimseyi kandırmasın.
Ajax henüz tempo yapmadı ve bu bizim baskımız kaynaklı değil.
Umarım bu yavaş tempoda gideriz ama son 20-30 dakika Ajaxlılar tempo yapalım derlerse canımızı okurlar.
Onu bence zaten herkes anladı adamlar yürüyerek pozisyona girdi 5-6 sefer fazla kasmıyorlar

Çevrimiçi Necmi

Tekşeyra hiç yok 10 kişi oynuyoruz.
Nkodou ile 9,5 kişiyiz.
😳 nkoudou takımın en iyisi

Çevrimdışı Erman1903

hoca Ziya Doğangiller familyasından.
Onun da bir Ayman mı ne oyuncusu vardı her yer götürürdü.

Misal Sergen hocalığa ara verdi ve 5 sene sonra tekrar bize geldi diyelim.
5 yıl önce oynattığı oyuncuları bulur alır, çünkü başka oyuncu tanımıyor.

Olmayan şeyleri ısrarla denemeye bayılıyor, olabilecek şeyleri de tek seçenek onlar kalmadığı sürece denemiyor.

Adam geçen sezon N'Koudou yu bir türlü sağ tarafta oynatmadı Ghezzal'ın yokluğunda Töre'yle oynadık, Larin'i bile koydu oraya. Son maç 15 dakika N'Koudou koydu maçı aldık sezon sonu yeni element keşfetmiş gibi anlatıyordu :)

Necip Atiba Josef üçgeni falan, seviyor bu işleri.

Çevrimiçi Necmi

Ajax savunması teneke ama değerlendirecek adam yok sahada

Çevrimdışı yaço58

Alex büyük hayal kırıklığı sahada yok 

Çevrimiçi Samet Demir

Alex bence fizik olarak iyi durumda değil. Mentale de yansıyor bu. Hiç sorumluluk almıyor bu nedenle.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şu Larine iki milyonu TL bazında teklif etmek lazım :D

Çevrimdışı Erman1903

Alex bence fizik olarak iyi durumda değil. Mentale de yansıyor bu. Hiç sorumluluk almıyor bu nedenle.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toparlayana kadar en öne atmak gerekiyordu, Bats olmadığı için fırsat da vardı kaç maç Kenan çıktı. Şimdi de Larin oynuyor. Pasör veya oyun kurulumunda bir adam değil bu orta sahayla işi zor biri regista değeri 6 iki tane yüksek cigerli boxtoboxla iş yapar. He artık o şekilde bu futbolcuları kullanan da kalmadı ya neyse.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Haller girmeyeydi iyiydi ama en azından Daramy çıktı.

Çevrimiçi sEuL

Ayni kadroyla 2.yariya basliyoruz, heralde gol yedigimizde Alex’i falan cikarip Atiba ile Kenan’i oyuna sokacak.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Etiketler: