Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı Tarih : 24.11.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie Pignard

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 12689 defa] Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%31.6]
1 puan
3 [%15.8]
0 puan
10 [%52.6]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

verdi penaltıyı.
ilk kez hakeme böyle baskı yaptık bakmaya bile niyeti yoktu.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Sinan66

TR DE DE BOYLE ITIRAZ EDIN CANINI YEDIKLERIM

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi Samet Demir

Bizde olsaydı 5 dk düşünürlerdi. Adamlar 30 sn. De war gidip izleyip kararı verdi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tekşeyra hiç yok 10 kişi oynuyoruz.
Nkodou ile 9,5 kişiyiz.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

batshayi ye ne oldu kursun falanmi yedi kac haftadir yok

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Pjanic çalımlarla ceza sahasına yaklaşıyor etrafında bir hareketlenme bekliyor, bizde 3 kişi 1 mt mesafeden adamı izliyor.

Çevrimiçi sEuL

Alex ayakta duramiyor, insallah 2. yariya Alex ile baslamayiz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

nkoudou iyi yaw

topu 2-3 saniye bir bekletme hareketi var, hepsinde rakip müdahale edip tehlike yarattı.

Çevrimiçi Mehmet57

Birde senede iki milyon euro istiyor. Yuzunu donene kadar ati alan Uskudar’i geciyor. Abou olsa o pozisyon 100% goldu.

Etiketler: