Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı
Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı Tarih : 03.11.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Estádio José Alvalade Hakemler : Sergei Karasev - Igor Demeshko - Maksim Gavrilin - Kirill Levnikov

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 16774 defa] Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı AigleBordeaux

iki takim 100 km altinda kosmus adamlar yuruye yuruye yendiler
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Akil Emre

arasbeskci tayfa yine Trabzon maci sonra Sergen'i cagirir
Takımda sıfır motivasyon, oyun aklı gitmiş, vurdumduymaz bi haldeyiz, vakit varken vedalaşalım hocayla bu sene ızdırap oldu gerçekten.

Çevrimdışı goktasoktay

Pjanic'in iyi oynadığı, vasat oynadığı, kötü oynadığı, oynamadığı her maç gelip aynı cümleleri yazmanın değerlendirmesi tutarlılık üzerinden olmaz. Zamanlamaları da göz önüne alırsan bu düpedüz haklı olmak zorundayım ben sendromu. Bi ara komikti ama artık trajikomik. Bu kadar saplantı yapmaya gerek yok halbuki.
Bir haber gördüm ben. Covid 19 un ilk görüldüğü wuhandaki pazardan yarasayı alan kişinin pjanic olduğunu ve görüntülerin bulunduğunu söylüyor. Ayrıca bugün maçtan önce sportingin tesislerine girerken görülmüş. Heralde kadroyu verdi amorime. Kennedy suikastini de dedesinin….ğdlfnhfdknckdbsfqhamallql…
Sıkıldım ben artık….

(...)

Çevrimiçi blackeagle35

Önde de bassak eksik yakalaniyoruz geride de beklesek eksik yakalaniyoruz savunmada cidden büyük matematik sıkıntısı yaşıyoruz oyun içinde

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı goktasoktay

gren adam da sakatlanıyor
Hakem (Hakaret Yasak)₅ kart göstermedi bi de. Adamın dizine darbe geldi. İlk yarı da larine aynısını yaptılar.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

can sakatlanınca kulübeden bir kişi bile gitmedi, salih falan yardıma gitti adam kendi kendine oyundan çıktı

kafada bitirmişler sanki
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

3 üncü golden sonra Sergen hoca kulubede Murat Hoca ile beraber küfür eşliğinde isyandaydı.

Bu kadrodan sonra ne düşünüyordu ki. Kontradan kenan ile gol atmayı mı.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

amorim hocam insaflı çıktı seneye kesin premier ligde

Çevrimdışı goktasoktay

Twitterda falan tag açılsa. Hacanın uçağa bile alınmaması lazım.?.

Çevrimdışı AigleBordeaux

amorim hocam insaflı çıktı seneye kesin premier ligde
adam sevinmistir yorulmadan 3 puan

Çevrimiçi Necmi

Birisi ispanyanın portekizin sınır komşusu olduğunu sergenin kulağına fısıldasın

Çevrimiçi levitate

pozitif yönünden bakalım

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Birisi ispanyanın portekizin sınır komşusu olduğunu sergenin kulağına fısıldasın
Ispanyollar U13 takimi emanet etmez Sergen'e  :D

Çevrimdışı 38life

2 gol atıp 12 gol yiyen Beşiktaş... Hala hocanın görevine son verilmiyorsa bundan sonraki tüm puan kayıplarından yönetim sorumludur Sergen hoca değil. Bir futbolcu kötü oynadığı halde sahada tutuluyorsa suç futbolcuda değil hocadadır. Bir hoca kötü oynattığı halde takımın başında tutuluyorsa da suç yonetimdedir hocada değil.
[ Son Düzenleme: 04 Kasım 2021, 00:58:22 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Hücumda kaliten yetersizdir, gol atmakta zorlanırsın, bunu anlarım.

Ama Şampiyonlar Ligi seviyesindeki bir takımın bu derece kötü savunma yapmasının hiçbir açıklaması olamaz. Bu takım çalışmıyor / çalıştırılmıyor.

4 maçta yenilen gol 12, direklerden dönen herhalde 6-7 olmuştur, Ersin'in kurtardığı veya rakibin müsait pozisyonda auta yolladığı da en az 10-12'dir. Bu kadar yememize rağmen yine ucuz kurtarıyoruz yani.

Dua edelim de son maçta Dortmund'a averaj lazım olmasın...
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı ferdi1903

Olasi Ts yenilgisinden sonra sergen gider gibi duruyor. Kendisi burak7r bence

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kenan yeni Olcay olur diyordum ama maalesef olmadı.

Sarhoş Ljajic bile Kenan'dan iyi oynar valla.

Çevrimdışı mayguntr

hocanin mac sonu aciklamalari facia yine, ilk 30 dk iki takimda goller kacirmismis. adamlar 3 tane net pozisyon kacirdi, biz bi larinle yarim pozisyon kacirdik. adamlar akin akin geldiler, biz 3 pas yapamadik. hoca gunden gune gerceklikten uzaklasiyor

Etiketler: