Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı Tarih : 28.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Johan Cruyff Arena Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 18549 defa] Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nskalayi stopere yazanlari goruyorum allah korusun.  Top kontrolu, tek oynama yok, kafa topu yok, vucut beyin kordinasyonu yok.

Ersin
Rosier Serdar Umut Nskala
Josef-Oguzhan-Salih
Kenan Bat Ridvan

En mantikli kadro bu heral.

Geçmiş olsun. Hoca şimdi söyledi.
Serdar ile Nskala oynayacak.

Çevrimiçi mayguntr

Geçmiş olsun. Hoca şimdi söyledi.
Serdar ile Nskala oynayacak.
Yarin ofsayti bozdugu en az 2 gol yedik bile.

Çevrimiçi sEuL

Yarin ofsayti bozdugu en az 2 gol yedik bile.
Aynen, Allah yardimcimiz olsun.

Çevrimdışı Zafer55

Ersin
Rosier.  Serdar.  Nskala.  Rıdvan

Josef
Salih.  Can.  Oğuzhan.  Kenan

Batshu

Kartal gol gol gol

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ersin
Rosier.  Serdar.  Nskala.  Rıdvan

Josef
Salih.  Can.  Oğuzhan.  Kenan

Batshu

Kartal gol gol gol
Enteresan bir maç olacak. Bence sanıldığı kadar farklı bir maç olmayacak. O kadar dirençsiz olacağımızı düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Nskalayi stopere yazanlari goruyorum allah korusun.  Top kontrolu, tek oynama yok, kafa topu yok, vucut beyin kordinasyonu yok.

Ersin
Josef-Oguzhan-Salih
Kenan Bat Ridvan

Yahu bu saydığın olmayan özellikleriyle hiç oynayamaması lazım yine sol beke koymuşsun:) şaka bir yana evet gerçekten stoper oynaması için elimizdeki en mantıklı tercih nsakala olacaktır çünkü diğer seçenek josef'in oynaması ki bunun facia olacağını antalya maçında gördük. Umut meraş ise baya risk olur haller ezip geçebilir önünde duramaz yani. Nsakala'dan 1 maçlık tosic performansı beklemek durumundayız zaten nsakala patlarsa 5 6'ya hazır olalım bence yakaladı mı hiç affetmeyen bir takım öte yandan hocaları 3 0 bitirdikleri groningen maçından sonra oyuncularını resmen tehdit etmiş çok laubali goller kaçırdıkları için yani herifin ne kadar atabilirlerse o kadar gözüne girecek bir oyuncu grubu var karşımızda gerçekten allah yardımcımız olsun.

Çevrimdışı Zafer55

Ersin
Josef-Oguzhan-Salih
Kenan Bat Ridvan

Benim için Nskala nın diğer stoper adaylarından çok bir farkı yok..Ha Nskala olmuş ha necip,welinton,montero,topal,serdar...
 Kadroda Vida varsa , bir stoper ve bir stoper oynamaya çalışan oyuncumuz vardır. Eğer Vida yoksa iki tane stoper oynamaya çalışan oyuncumuz vardır benim için.

Çevrimdışı ferdi1903

Valla tirsmiyorum deil, insAllah rezalet biseyler olmaz

Çevrimdışı Zafer55

Bu maçın rezalet bir sonuçla bitme olasılığı efsane bir sonuçla bitme olasılığıyla aynı.
Yüksek olasılık : normal bir sonuçla bitmesi.
Zamanında barselonaya 3 atan kadro 11 eksiği olduğu için leeds ten 6 yemedi..keza liverpoolu yenen kadro da aynı...
Sahaya eksik çıkmayacağız 11 tane BJK formalı oyuncu çıkacak..önemli olan sahada eksik kalmayalım...Hayatımda hiç bir Beşiktaş maçını korku ile beklemedim..Hep heyecan ile bekledim.Bu da o maçlardan biri.

Çevrimiçi Samet Ç

Toraman, Ferrari, İbrahim Kaş, Üzülmez, Köybaşı ve Ekrem Dağ ile United deplasmanına çıkıp kazanmıştık bugünkü durumun daha kötülerinide gördük kısacası bakıyorum herkes 6-7 yeriz modunda yok 35-0 biter bu maç.

Çevrimdışı Nartallo

Gökhan Töre oynamasın da kim oynarsa oynasın mühim değil.

Geriye kalan çocuklar iyi kötü mücadele ederler.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Her maçın hikayesi ve oynanısı farklıdır. Sahaya cıkmadan ne desek boş.
Ajax çok hızlı ve dinamik bir takım. Bakalım sonuç ne olacak.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Benim için Nskala nın diğer stoper adaylarından çok bir farkı yok..Ha Nskala olmuş ha necip,welinton,montero,topal,serdar...
 Kadroda Vida varsa , bir stoper ve bir stoper oynamaya çalışan oyuncumuz vardır. Eğer Vida yoksa iki tane stoper oynamaya çalışan oyuncumuz vardır benim için.
Herhangi bir geri pasta, Nsakala topu istop edip kontrol edene karar adamlar golu atmis olacaktir heralde. Topla iliskisi bu kadar kotu olan bir oyuncunun stoperde oynamamasi gerekir. Verdigin diger isimler ve N’Sakala’nin teknik duzeyi arasinda daglar kadar fark var. Neyse Insallah bugun hayatinin macini oynarda bizleri utandirir

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Muhtemel kadro, bence de en uygun kadro.

Ersin
Rosier - Serdar - Nskala - Umut
Josef
Kenan - Can - Salih - Rıdvan
Bats

özellikle Ajax'ın sağındaki Antony için kademeli bir defans yapısı var.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bakalım nasıl bir maç hikayesi olacak ?

Necip, Larin ve Alexin bu maç için riske edilmemesi de doğru oldu açıkçası. Riske ettikçe daha kötü sonuçlarla karşılaştık.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş XI: Ersin, Rosier, Serdar, N'Sakala, Umut Meraş, Josef, Salih, Can, Kenan, Rıdvan, Batshuayi.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Maçı izlemiyorum. inşallah totemim tutar

Çevrimiçi sEuL

Amsterdam stadindaki atmosfer muhtesem gorunuyor.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Ya bu Batshuayi dünyanın en cenabet futbolcusu falan mı? Bu ne böyle ya.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: