Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı Tarih : 28.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Johan Cruyff Arena Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 18422 defa] Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı Kursad_Duran

bizim kara kaşımızamı hayranlar sportinge sahasında 5 atarken rölantiye almayıp bize alıyorlar biz ikinci yarı biraz daha hücumu düşününce skoru tutmaya çalıştılar hakem golde uydurma faul vermese maçı bile çevirirdik
Evet aynen bizde sporting gibi ofansif oynadık değilmi? Adamlarin attığı gollere bir bak derim.

Çevrimiçi Necmi

Evet aynen bizde sporting gibi ofansif oynadık değilmi? Adamlarin attığı gollere bir bak derim.
sporting tam kadro çıktı bizim gibi üçüncü takımla değil

Çevrimdışı Kursad_Duran

sporting tam kadro çıktı bizim gibi üçüncü takımla değil
Tamamda şimdi biz ilk 11le oynadığımızda çok rahatmi yeneceğiz Sportingi. Neden bu kadar rahatsız oluyorsun? Sen bütün takımla defans yapıp 2:0 yeniliyorsun. Diğer takim kendi sahasında açık oynayıp beş yiyor. Bu iki macın skorları birbiriyle kıyaslanamaz. Şayet sen karşılaştırıyorsanda karşılaştır. Senin bileceğin iş.

Zaten bizim maç planımız bugün fark yememekti ve bunu başardık. Bu kadro ile daha fazlasını yapamazsın. Ama bu maçtan çokta fazla analiz çıkmaz bence. Fazla zorlamaya gerek yok çünkü bizim böyle oyun planımız beş yılda bir olur.

Çevrimdışı Zafer55

Rakibin 7 lig maçında 30 gol atmış 1 gol yemiş olabilir.Şampiyonlar ligindeki ilk maçında deplasmanda 5 atmış da olabilir...11 tane eksiğin de olabilir.. deplasmanda 50bin kişinin önünde de olabilirsin..Böyle futbol olmaz..takımı hiç beğenmedim.Allahtan ajax hafta sonu oynayacağı lig maçını düşündü de ikinci yarı fazla kasmadı...

Tövbe yarabbim yaa 🤣
Bir ztk maçında 2.lig takımına karşı sonradan oyuna girmeyi rüyasında gören adam kariyerine şampiyonlar ligiyile  başladı...

Mevcut şartlar dahilinde ortaya konulan mücadeleden mutlu, gelecek adına umutluyum.

Çevrimdışı tolga1903

Tamamda Nsakalanin yanındada 18lik tecrübesiz Serdar oynadı. Nsakala demekki iyi stoper olur mu diyeceğiz. Böyle maçlar ölçü olmaz diyorum ben. Kafa kafaya oynarsin rakipi çok zor duruma düşürürsün o zaman ölçü olur. Ama bizim bugün oynadığımız gibi oynarsan olmaz.

Kısmen katılıyorum ve şunu eklemek lazım bir daha bu 11 oyuncuyu aynı sekilde 10 sakatlık vermediğimiz sürece aynı anda izleme olasılığımız yok. O yüzden bu maç tabi ki ölçü olamaz olmamalı da. Hoca yalnızca fark yememeye çıkmış hiçbir şekilde hücum planı yoktu zaten olamazdı da eldekilere bakınca. Ha iyi mi savunma yaptık peki ben buna da katılmıyorum iyi falan savunma yapmadık boş kaleye 2 veya 3 tane kaçırdı herifler boş kafaları ersin'in üstüne vurdular.

2.ci yarı belki bizi sahadan sildikleri için tehdit görmeyip kendilerini korumaya aldılar sakatlık yorgunluk vs olmaması için ha işimize geldi en az hasarla atlattık bu geceyi ancak bizim adımıza övülecek pek bir durum yok belki biraz serdar can ve oğuzhan'ın performansı iyi denebilir oğuzhan'ı da şundan söylüyorum salih'den net iyi futbolcu ve net daha istekli bana göre. Sonuç çok ağır olsa sivas maçı da tehlikeye girerdi şimdi o maça dair umutluyum bakalım 1 2 de oyuncumuz dönerse belki iyi olacak.

Çevrimiçi Unnamed

Rakibin 7 lig maçında 30 gol atmış 1 gol yemiş olabilir.Şampiyonlar ligindeki ilk maçında deplasmanda 5 atmış da olabilir...11 tane eksiğin de olabilir.. deplasmanda 50bin kişinin önünde de olabilirsin..Böyle futbol olmaz..takımı hiç beğenmedim.Allahtan ajax hafta sonu oynayacağı lig maçını düşündü de ikinci yarı fazla kasmadı...

Tövbe yarabbim yaa 🤣
Bir ztk maçında 2.lig takımına karşı sonradan oyuna girmeyi rüyasında gören adam kariyerine şampiyonlar ligiyile  başladı...

Mevcut şartlar dahilinde ortaya konulan mücadeleden mutlu, gelecek adına umutluyum.

Sheriff denen takım ilk kez katıldığı Şampiyonlar Ligi'nde 2'de 2 yapıyor. Shaktar'ı evinde 2-0 deplasmanda Real'i 2-1 deviriyor. Takımın değeri 12 milyon €

Çevrimdışı Sinan23

Sheriff denen takım ilk kez katıldığı Şampiyonlar Ligi'nde 2'de 2 yapıyor. Shaktar'ı evinde 2-0 deplasmanda Real'i 2-1 deviriyor. Takımın değeri 12 milyon €

Sheriff 13 eksikle mi çıkmış. Yabancı sınırı da yok adamlarda. Ayrıca bizim grupta Real veya Barça görmek isterdim. Tarihi fırsat kaçtı. Bir daha bu fırsat yüz sene sonra gelir.

Çevrimdışı Zafer55

Takım değerinden bahsetmedim ben. Eksiklerden ve rakibin form durumumdan bahsettim.. Sheriff  ideal kadrosundan kaç eksikle çıkmış? real ne kadar formda? Bilmiyorum

Çevrimiçi Unnamed

Takım değerinden bahsetmedim ben. Eksiklerden ve rakibin form durumumdan bahsettim.. Sheriff  ideal kadrosundan kaç eksikle çıkmış? real ne kadar formda? Bilmiyorum

Sheriff de ideal kadro olsa ne olur olmasa ne olur. Bir tane oyuncu ismi ezbere bile sayamazsın. Aynı şey değil. Sheriff ideal kadrosu sanki Real Madrid ile aynı seviyede :)

Çevrimiçi Samet Demir

Sheriff de ideal kadro olsa ne olur olmasa ne olur. Bir tane oyuncu ismi ezbere bile sayamazsın. Aynı şey değil. Sheriff ideal kadrosu sanki Real Madrid ile aynı seviyede :)
Sen bana ajaxın ilk 11 ini ezbere sayabilir misin? Mukayese ettiğin şeye bak.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: