15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş
15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - Serkan Ok - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9840 defa] 15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%45.5]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
4 [%36.4]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı worns

Yine çok kötü oynuyoruz ya. Kopuk kopuk bir kaç aksiyon. Kasımpaşa iki düzgün pas yapsa pozisyona girecek gibi oluyor. Yenilgi serisindeki maçlara gayet benzer bir performans. Takımda bi de özgüven eksikliği inanılmaz boyutlara gelmiş, hücumcular Kasımpaşa'ya karşı bile şöyle rahat, kendine güvenen bi hareket yapamıyorlar sürekli tedirginlik.

3 puan gelebilir de çok bi hayat yok takımda.

Artık sergenle yolları ayıralım da demiyorum keza bu sene geçti bizden. Geleceği planlasınlar..

Çevrimdışı tolga1903

Bu Larin niye artık defansa gelmiyor? Bir problemi varsa oynatılmasın kardeşim, bu ne böyle.

Problemi gayet açık değil mi 2.5 milyon euro'luk sözleşme. Beyfendi arka direkte gol atacak diye 90 dakika sahada tutuyor her maç herif isteksiz çok ağır kalıyor hücuma kattığı değer sıfırken bir de defansa gelmeyi bıraktı e neden sahada tutuluyor hala?

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Abi ayrıca sezon başından beri batıran Rosieri de eklemek lazım. Adam bildiğin pas vermeyi unutmuş. Geri hattımız baştan aşağı sorunlu malesef.
rosier hücumda dediğin gibi olabilir ama savunmada sorunu yok hücumdada güzel ortalar açıyor ama ceza sahasına girmiyoruzki

Çevrimdışı mrred

Orta saha bundan sonra böyle kurulmalı .
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Gol beklentimiz 0.87
pozisyonumuz yokki gol bile pozisyon değildi canın ittirmesiyle oldu

Çevrimdışı mellfred

larini elden  kaçırcaz diyen arkadaşlar online mı ? arka direkte boş kale olmadan bu eleman gol atamıyor atamaz
santrafor oynadığı her maç kral çırılçıplak

Çevrimdışı Nartallo

Bizim en büyük sorunlarımızdan biri Batshuayi...

Top adamın ayağında 2 saniye kalmıyor...

Bu adam santrafor falan değil, belki kanada falan atılabilir...

Çevrimdışı mellfred

kaçta kimse dikine pas yapamıyor cesaretimiz kırılmış
sağ yana pas sol yana pas kağnı hızında

Çevrimdışı mellfred

bu arada yusuf’un topunu ersin çıkardı aslında aut verdi hakem

Çevrimiçi Necmi

her üç maçtan ikisini kaybederiz şu anda takımda orta saha diye birşey yok josef tek başına her topa hamle yapıyor  üçte ikide iyimser tahmin olur atibanın sekiz oynadığı her maç riskdir

Çevrimdışı mellfred

Sezona en iyi giren oyuncularin basinda geliyordu Ridvan, 2 gol 2 asistide vardi 5-6 mac oynamasina ragmen. Ama cocuk agziyla kus tutsa seni asla tatmin edemez, orasini biliyoruz zaten.
çocuk form tutmasın diye elinden geleni yapıyor sergen efendi

Çevrimdışı ALDENYX

Ben başka maç mı seyrediyorum ? Takımın hücum defans dengesi daha önceki maçlara göre daha iyi . Orta saha daha dinamik. Tek sorun bitiricilikte.
atibanin suana kadarki en iyi 45 dk oynadı..cani seyretmek keyifli topsuz kosularina karsilik bulamıyor simdilik defansif olarak daha derli topluyuz ...ridvan kontrollu cikmali....ve hücum hattimiz larin ilk geldigi gunku larine gidiyoo adam kosamiyo yada bana oyle geliyo batman sewemedim bu oğlanı suanakadar
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Necmi

kaçta kimse dikine pas yapamıyor cesaretimiz kırılmış
sağ yana pas sol yana pas kağnı hızında
atibanın sekiz oynadığı maçta biz ileri top çıkaramayız yana geriye olur yandada larin olunca top ileri zor gider rıdvanda ileri gideceğine her topu geri oynuyor sağdan ne yapabilirsek işde orayıda iyi kapattılar

Çevrimdışı ALDENYX

Aslında josef can yan yana onlerinde kondüsyon lu texeryayi gormek isterim
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı tolga1903

Ersin solundaki boş adama yerden verecekken gereksiz yere saçma sapan rakibin üstüne sıkıyorsun topu bak dönüşünde gol yiyorduk abi geliştir şu ayağını artık lütfen

Çevrimdışı tolga1903

Allah aşkına şu larin'i çıkar

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

ee nasılız
ilk yarıya göre daha organizeyiz onun nedenide ghezzal ortaya kaydı

Çevrimdışı mrred

Özledik şöyle kat eden orta saha oyuncusunu bosnalı tolgay girmez umarım oyuna
The great gig in the sky

Çevrimiçi Mehmet57

250.000 euroluk topcu 2.5 mio istiyor. Trajikomik.

Çevrimiçi levitate

ilk yarıya göre daha organizeyiz onun nedenide ghezzal ortaya kaydı
ilk yarıyı izlemedim :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

arkadaş paşa az düzgün pas atsa 3-1 olurdu diyor :ı

Çevrimdışı kahyaoglueren

Gol beklentisi sezon ortalamamiz zaten 2.02 .
0.87 büyük bir oran değil.

Çevrimiçi Necmi

arkadaş paşa az düzgün pas atsa 3-1 olurdu diyor :ı
arkadaşın renkli galiba 😂

Etiketler: