14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor Tarih : 27.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Hüseyin Göçek - İbrahim Bozbey - Candaş Elbil - Sarper Barış Saka VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor  [Okunma sayısı 18546 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%60]
1 puan
1 [%6.7]
0 puan
5 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı tolga1903

Ne kepaze takım ne kepaze oyuncu grubu ve hoca. Küme düşer bunlar küme 25 dakikalık kepaze takim

Çevrimdışı AigleBordeaux

Penaltı da kırmızı kart da çok net doğru karar. Ama bir önemi yok. Sergen için mazeret çıktı. Taraftar zaten dünden hazır. Bu iş böyle gider. Beşiktaş'ın bir kaç yılı heba olur adamcılık uğruna.
+1903 maç sonu Sergen “Çok iyi başladık ama şanssızlık yaşadık”
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı blackeagle35

Takım Sergeni istemiyor muhtemelen başka açıklama gelmiyor aklıma çünkü bu takımı sahaya sürsen oynayın desen bu kadar kötüsü çıkmaz ortaya. Şeref yoksunu hakemler de işin tuzu biberi zaten.

Çevrimdışı tolga1903

Ghezzal para mı alamıyorsun kardeş nedir derdin?

Çevrimdışı worns

Hakemlik bir durum yok. Necipin saçma müdahalesini yaptığı pozisyonda giresunsporlu balde üç oyuncunun arasında tek başına, bindiren eden yok, topa müdahale edemesen bi kaç saniye içinde yine bize geçecek. Açıklanacak bir tarafı yok müdahalenin.

Penaltıdan sonra takım zaten yine durmuştu bir şey oynamıyorduk. Yine maçın başında bi 10 15 dakika tempo, sonuç alamayınca kademe kademe oyundan düşme.

Çevrimiçi levitate

10 kişiyiz yine baskınız ama top gelince kimse ne yapacağını bilmiyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen gidene kadar maç izlememe kararı almıştım. Bu maçın başı ne kadar doğru bir karar aldığımın göstergesi oldu. Maçı bıraktım. İyi seyirler...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi bjkozy

Bu son 6 lig macinda anca Guresundan 3 puan aliriz. Gerisi yas demistim. Tovbe tovbe Giresuna bile yenilecegiz

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı ALDENYX

Necipin kirmizisi digru ancak ondan once josefe net faul var...penalti pozusyonu bizim lehimize olsaydi verilmezdi pazudan doner derlerdi  ayni pozisyonda penalti bekledigimiz maclar vardi
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sEuL

Guzel sonuc, teknik ekibin son maci olmasi dilegi ile.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necmi abi, Penaltı pozisyonunda kalede Ersin olsa o ortaya çıkmadı diye içinden geçerdin.

Gerçekçi baktığında o pozisyonda hiç bir kaleci çıkamaz. Bu arada Rosier refleksle net bir biçimde kolunu açıyor, açmaması gerekirdi.

Çevrimiçi levitate

bu maçı kaybedersek tarihimizde ilk kez 6 maç üst üste kaybedecekmişiz diyorlar...
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Sergenin son macini izliyiruz galiba

Çevrimdışı Necmi

Panik yapmaya gerek yok sergen hocamız lig ikinci yarı başlıyor dedi bunlar hazırlık maçları

Çevrimdışı Sinan23

Buraya net penaltı yazınca ne zevk alıyorsunuz. Ona penaltı defalarca verilmedi omuz bölgesi. Herşeye layıksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

bu maçı kaybedersek tarihimizde ilk kez 6 maç üst üste kaybedecekmişiz diyorlar...
bu sene kirilmadik rekor birakmayacagiz  :D CLde ilk defa ic sahada 4 gol, CLde sifir puan, arka arkaya 6 maglubiyet

Çevrimiçi Samet Demir

İlk beş maçın sorumlusu, sorumluluk almayan futbolcular bugün yenilirsek de şans ve hakem faktörü....

Senciyiz Sergen Hocam.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Panik yapmaya gerek yok sergen hocamız lig ikinci yarı başlıyor dedi bunlar hazırlık maçları
ikinci yariyi evden izleyecek insallah :D

Çevrimdışı 38life

Bu forumdan rastgele birini seçip teknik direktör yapsak kesinlikle şuan daha fazla puan alırdı bu kadro. Şuan bulunduğumuz durum sadece hocanın teknik-taktik bilgi yetersizliğinden değil aynı zamanda karakterinden de kaynaklanıyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Demir

Buraya net penaltı yazınca ne zevk alıyorsunuz. Ona penaltı defalarca verilmedi omuz bölgesi. Herşeye layıksınız.
Bu kafayı bende anlamıyorum. Sonra net penaltı yazan da yönetimi bokluyor. Maç anında bizim izlediğimiz ilk pozisyona göre pozisyon temiz. Diğer açıya göre penaltı.

Bilin bakalım var pozisyonu hangi açıdan izledi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Guzel sonuc, teknik ekibin son maci olmasi dilegi ile.

Bu sezon sonu giderse öp başına koy.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Necmi

Sergenin son macini izliyiruz galiba
artık kulübede oturuyor kaç maçtır dikkat ediyorum sanki zoraki çıkıyor bitsinde gideyim havasında
Stoperin eksiliyor oyuncu almıyorsun bir tane daha yesek maç bitecek orta saha tek başına pjaniçe kaldı
Başı kesik tavuk gibiyiz sadece oanikle koşuyoruz kimse ne yaptığının farkında değil oyuncular çabalıyor ama tamamen kişisel yeteneğe kalmış
Giresun karşısında tek pozisyonumuz ghazzelin uzaktan vurduğu şut

Çevrimdışı Kursad_Duran

Gs macı öncesi kovulması gerekiyordu Sergen. Takım ne hale geldi. Ligin en iyi kadrosunu mundar etti.

Çevrimiçi levitate

artık kulübede oturuyor kaç maçtır dikkat ediyorum sanki zoraki çıkıyor bitsinde gideyim havasında
Stoperin eksiliyor oyuncu almıyorsun bir tane daha yesek maç bitecek orta saha tek başına pjaniçe kaldı
Başı kesik tavuk gibiyiz sadece oanikle koşuyoruz kimse ne yaptığının farkında değil oyuncular çabalıyor ama tamamen kişisel yeteneğe kalmış
Giresun karşısında tek pozisyonumuz ghazzelin uzaktan vurduğu şut
eskiden sürekli kenardan bir şeyler söyler birilerine kızardı, şimdi öyle kollarını bağlamış yere bakıp yürüyor

Etiketler: