12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 06.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - İbrahim Çağlar Uyarcan - Erdinç Sezertam - Alper Ulusoy

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 16626 defa] 12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 06.11.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Erkan Özdamar - İbrahim Çağlar Uyarcan - Erdinç Sezertam - Alper Ulusoy
VAR : Suat Arslanboğa - Erkan Engin - Ali Saygın Ögel
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ekim 2021, 22:13:20
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Roiser-Bats ve Pjanic olmadığı için 0 puan yazıyorum.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Pjanicde kesinmi olmayacak? En önemli oyuncumuz oynar inşallah.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Roiser-Bats ve Pjanic olmadığı için 0 puan yazıyorum.

Rosier yerine über süper multi joker Necip oynar.
Bats yerine Kenan denen futbolu öğretmeye çalıştığımız kişi oynar.
Pjanic yerine de Salih oynar.

Evet bu kadroya baktım bende 1 puan dahi yazamıyorum.

Çevrimiçi mellfred

batsunun kötü performansı en azından yokluğunda üzmüyor
şu maçın cumartesine konması kulübün lobisizliğine yazar
kazanamayacağız. ts'ye şansımız da tutmuyor bayağıdır

Çevrimiçi MUSTAFA_

batsunun kötü performansı en azından yokluğunda üzmüyor
şu maçın cumartesine konması kulübün lobisizliğine yazar
kazanamayacağız. ts'ye şansımız da tutmuyor bayağıdır
Taraftarın heyecanını bitirmek büyük başarı. Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum herkesin aksine. Yoksa bu maç bizim için sezonun finali olacak her anlamda.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Eksik kadromuza rağmen haftalardır ittire kaktıra gelen Trabzonu çok sıkıntı olmadan yeneceğimizi düşünüyorum. Önemli olan genel süreç ve gelecek maçlar. Sergen aklını başına alıp geçen yılki enerjisini ve inancını sahaya ve takıma yansıtırsa sıkıntı yaşanmaz. Ufak iniş çıkışlarla mutlu sona ulaşırız inşallah.  :ok:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı ALDENYX

Eksik kadromuza rağmen haftalardır ittire kaktıra gelen Trabzonu çok sıkıntı olmadan yeneceğimizi düşünüyorum. Önemli olan genel süreç ve gelecek maçlar. Sergen aklını başına alıp geçen yılki enerjisini ve inancını sahaya ve takıma yansıtırsa sıkıntı yaşanmaz. Ufak iniş çıkışlarla mutlu sona ulaşırız inşallah.  :ok:
Gecen sezonda tam bu vakitler 7 puan fark vardi liderle.... ts maci dönüm maçı Sergen in dönüm maclarini alma orani yüksel ancak takimda golcü yok ya batsman gol ve goller atar takim rayina oturur yada birşekilde  35 puana yakin bitirip,dewre arasi bitirici bir golcu alinmali geazal formsuz deniyor da kac asisti  hic oldu pjanic in hic olan asisti gibi....bunu çözmeli batsi ben sag kanat oynatirim şahsen  aynen larin gibi forvete atarim texherayi onun yerinede  gezhala veririm...bi bakip izlerim  larin..texhera...batsman arkalarinda gezhal pjanic josef   birseyleri denerim yani...
[ Son Düzenleme: 03 Kasım 2021, 16:12:30 ALDENYX ]
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sEuL

Umarim kaybedip Sergen hoca ile yollari ayiririz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güçsüz yönetim

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Atiba, Mehmet Topal falan devam eder Sergen Yalçın...

Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekmenin yanı sıra, Abdullah Avcı'nın takımından 10 puan fark yiyen teknik direktör olarak Beşiktaş tarihine geçecek...

Şu takımı şu noktaya özel çaba göstersen getiremezsin.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Atiba, Mehmet Topal falan devam eder Sergen Yalçın...

Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekmenin yanı sıra, Abdullah Avcı'nın takımından 10 puan fark yiyen teknik direktör olarak Beşiktaş tarihine geçecek...

Şu takımı şu noktaya özel çaba göstersen getiremezsin.
Trabzon maçında sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Önemli olan Sergen hocamın tutumu. Kadro ve oyun tarzında normale dönmezse iki ileri bir geri gideriz. Bu noktada benim esas çekincem tribünlerin genel tutumuna karşılık olarak geçen sezonki şampiyonlukta da hak ettikleri takdiri görmediğini düşünen yönetimin "bakın o kadar desteklediğiniz hocanızın oynattığı oyuna" moduna geçmesi. O zaman harbiden yanarız.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi Samet Demir

Yok mu haraketlilik.

Atiba ve m. Topal ikisi birden ilk 11 de olmaz ise bu maça 3 puan yazarım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı COB

Şu anda olumsuz bir hava var ve Sergen'in vücut dili de hiç iyi sinyaller vermiyor. Dürüst olmak gerekirse ben bu maça 0 puan yazarım. Sergen'in veda maçı olması muhtemel.

Inşallah yanılırım ve maçtan sonra da bu mesajımı alıntılayıp herkesten özür dilerim. Umutsuzluk bize yakışmıyor ama önümüzde umut veren bir teknik ekip ve kadro yok.

Çevrimdışı ALDENYX

Şu anda olumsuz bir hava var ve Sergen'in vücut dili de hiç iyi sinyaller vermiyor. Dürüst olmak gerekirse ben bu maça 0 puan yazarım. Sergen'in veda maçı olması muhtemel.

Inşallah yanılırım ve maçtan sonra da bu mesajımı alıntılayıp herkesten özür dilerim. Umutsuzluk bize yakışmıyor ama önümüzde umut veren bir teknik ekip ve kadro yok.
İki farkla aliriz....rahat relaXxxx   yasi buyuklerinin cogu rahattir.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi BlackEagle16

Kadro bana Dinçer umut veriyor 12. Hafta olmasına rağmen pjanic texiara daha sanırım beraber 3 yada 4. Maçlarını oynayacak. Ayrıca milli aradan sonra takıma N’Koudou da RAM olarak katılacak batshuayi de sakatlığını atlatır en az 3 gollü galibiyet bekliyorum. Ayrıca kazanmamız durumunda milli aranında avantajı ile kafasında Avrupa’yı bitirmiş lige tam konsantre rüzgârlı arkasına almış  bir Beşiktaş izleyeceğimizi düşünüyorum. Kaybetmemiz durumunda aksi senaryoyuda az çok kestirebiliyoruz ama o kısmını düşünmek dahi istemiyorum.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı COB

Kadro bana Dinçer umut veriyor 12. Hafta olmasına rağmen pjanic texiara daha sanırım beraber 3 yada 4. Maçlarını oynayacak. Ayrıca milli aradan sonra takıma N’Koudou da RAM olarak katılacak batshuayi de sakatlığını atlatır en az 3 gollü galibiyet bekliyorum. Ayrıca kazanmamız durumunda milli aranında avantajı ile kafasında Avrupa’yı bitirmiş lige tam konsantre rüzgârlı arkasına almış  bir Beşiktaş izleyeceğimizi düşünüyorum. Kaybetmemiz durumunda aksi senaryoyuda az çok kestirebiliyoruz ama o kısmını düşünmek dahi istemiyorum.

Futbolcuların vücut dili de Sergen'den iyi değil. Formsuzluğu anlarım ama motive olamayıp kaptığımız toptan sonra bile yürüyerek oynayan teknik kadrodan umudum yok. Içerde bir takım problemlerin olduğu belli. Mu maçı ite kaka alsak bile pek birşeyin değişeceğini sanmıyorum. Inşallah yanılırım.

Çevrimdışı Sinan23

Çevrimiçi Samet Demir

Güven şu şansını iyi kullan. Bizi kenan dan kurtar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Yine suursuzca mac baslar baslamaz saldiririz, erken golu bulursak farka gidebilir. Erken golu bulamazsak ayni teraneden bir gol yer sonrada beraberligi kurtarmak icin cirpiniriz.

Çevrimiçi mellfred

şu maçı tam kapasite açmamışsak tff’nin her türlü hakaretini her tavrını kabul ediyoruz demektir

Etiketler: