5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 18.09.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın VAR : Halis

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32013 defa] 5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%71]
1 puan
3 [%9.7]
0 puan
6 [%19.4]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı MUSTAFA_

Töre'nin vurdumduymazlığı diye bir şey var  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Yav arkadaş bu rıdvan niye oynayamiyor mehmet topal'dan daha mı kötü sağ bek oynar hoca

Çevrimiçi Unnamed

Necip'te sakatlandı. Demek ki Vodafone Park zemini ile alakalı değil durum. Başka hadiseler var.

Çevrimiçi levitate

hocam nsakala sağa geçsin işte ne bu inat ya

adamda hücum yok zaten tempoyla idare eder
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Hasiç geri iyi dönsede Töre'yi oynatmak zorunda kalmasak

Çevrimdışı tolga1903

Allah rızası için şu gokhan yerine herhangi birini bulun herhangi bir futbolcu sifatli insani bu adama tercih ederim bu kadar aptalca dangalakca faul yapılamaz

Çevrimiçi Unnamed

Bu Kenan Karaman'ı çok aramışlar sanırım. Daha adını duymadık.

Çevrimiçi sEuL

Şu Töre'de ne buluyoruz?
Sergen hocanin kankasi, baska bi numarasi yok. Hep zarar

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimiçi Samet Ç

Evet Topal'da yedi sarıyı kırmızı görmez inşallah

Çevrimdışı levent14

Bu kadroyla değil gol atmak pozisyon bulmamız bile imkansız...Hoca bu maçı gözden çıkarmış böyle saçmalık olmaz

Çevrimdışı tolga1903

Yesek de kurtulsak ön alan baskısını kaldıramıyoruz antalya'nın yersek biraz çekilirler hiç değilse dortmund maçından ilk kesilmesi gereken oyuncu atiba iken ondan hariç herkes rotasyona girdi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Takımda oyun aklını sahaya yansıtacak oyuncu eksikliği var. İki pas yapamıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Su NSakal nasil sakar bi herif arkadas yaa... Ikidir sacmaliyor ...
Yorgo

Çevrimdışı Sinan23

2 tane yağmur düştü yayın gitti

Çevrimdışı MUSTAFA_

Nsakala'ya faul var. Hakem uykuda...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Necipin sakatlanmasi belki de  hayirli oldu  .1 Bu ac  icin Pijanic girdi oyunali var sahada artik 2 Sezonun tamaminin  Rosiele gecmeyecegini  belki Necip de sakatlaninca  sag bekimiz olmadigini anlamamiz acisindan iyi oldu 
Yorgo

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şu 60. dakika gelse de Töre oyundan çıksa  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Gökhan töre senin olmayan vücudunla topu tutmaya çalışmanı bilmem napayım emi. Abi asla tahammül edemiyorum adama ceza alıcam şimdi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Antalyanın zemini stadi açıldığından beri bir mac bile düzgün olmadı. Kac milyonlara stadyum yapılıyor. Ama zeminler asla iyi olmuyor. Hep gösterişteyiz.

Çevrimiçi sEuL

Yayin sadece bende mi gitti?

Yayin sadece bende mi gitti?
yagistandir  disarida gok fena gurluyro bizde de  voltaj 5-6  kere dustu son 10 dakiakdir
Yorgo

yagistandir  disarida gok fena gurluyro bizde de  voltaj 5-6  kere dustu son 10 dakiakdir
Anaa ABDdeymissin ya sen :))
Yorgo