Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 367917 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı ferdi1903

Sergen istifa dedikoduları dolaşmaya başlamış. Ona dedim abi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
InsAllah doğrudur

Çevrimiçi tolga1903

Şenol güneş milli takım sürecinde çok yıprandı bir kesim haklı şekilde üstüne gitti bir kesim de sırf düşmanlık beslediği için saldırdı. Bizim takımın durumu malum iki taraf da yorgun küskün bitik durumda bu birleşmeden bir halt olacağını zannetmiyorum şenol'un gelip buradan bu takımı alıp iyi bir noktada bitirip önümüzdeki sene için de iyi bir planlamayla başlayacak ne motivasyonu var bana göre ne de enerjisi yanlış tercih olur. Çağdaş'a okan'a vs baksınlar illa yerli hoca istiyorlarsa

Çevrimdışı MUSTAFA_

Türk insanı başarıyı yönetmeyi bilmiyor, ŞL fırsatı/para da gelince kıçı başı dağıttık.
Hep aynı. Parayı bulan her şeyi unutuyor. Daha iki gün önce para dileniliyordu. Birdenbire her şey değişti. Eleştirdiklerini kendileri yapar oldular.

Asıl paylaşacağım şeyi eklememişim. Sosyal medya fenomenlerimiz yine terör estirmiş. Taraftarlık ve yöneticilik öğretmişler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Hep aynı. Parayı bulan her şeyi unutuyor. Daha iki gün önce para dileniliyordu. Birdenbire her şey değişti. Eleştirdiklerini kendileri yapar oldular.

Asıl paylaşacağım şeyi eklememişim. Sosyal medya fenomenlerimiz yine terör estirmiş. Taraftarlık ve yöneticilik öğretmişler.

Bu sezon yapılan planlamanın ne derece ütopik ve maliyetli olduğunun herkes farkında. Ne yönetim ne de teknik heyetten herhangi birinin şahsi işlerinde böyle bir yola gireceğine inanmıyorum. Dernek düzeninde, hiçbir şahsa olmayan bir para var ortada. Nasıl kullanılacağına dair hiçbir kriter yok. İnsanlar gelip geçici olduklarını bildikleri için fırsat varken bu parayı köküne kadar harcıyor. Senelerdir Feda-Sefa düzeninde gidip geliyoruz.

Adnan bey benim çok takip ettiğim birisi değil, kendisini sima olarak sevimli buluyorum hepsi bu kadar. Ara sıra böyle twitleri oluyor, kötü bir şey dememiş ama twitterdan bu destek arama işlerine anlam veremiyorum, insanların büyük çoğunluğu pek zeki değildir zaten yönetici olanların bunlara bakmaması lazım - sen böyle yaparak zaten kendinden emin olmadığını gösteriyorsun. Yöneticilik ve idarecilik farklı şeyler, yönetici iradeyi koyar ve yapar - yaptığı işler konuşur. İdareci adı üstünde; idare eder. Bize idareci değil yönetici lazım, önce bu farkı anlamalılar.

Çevrimdışı Koray83

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Rüzgar yapmasınlar. Şenol güneşi getirecekler bunları yazdıktan sonra.Hepsi bir düzen program istiyorlar.O zaman getirsinler profesyonelleri otursunlar prosunu yaksınlar finanse etsinler karışmasınlar. Sergeni de istememe sebebi de bu değil miydi

Çevrimdışı ferdi1903

Halen sergen görevindemi? 2 hafta sonra fenere rezalet bir skorla yenilirsek bunun altindan kimse kalkamaz. Baskan efendi herseyi agirdan aliyorsun ama sonun fikret orman yildirim demirörenden beter olur haberin olsun, sizi körükörüne destekleyenleri bulamasiniz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Halen sergen görevindemi? 2 hafta sonra fenere rezalet bir skorla yenilirsek bunun altindan kimse kalkamaz. Baskan efendi herseyi agirdan aliyorsun ama sonun fikret orman yildirim demirörenden beter olur haberin olsun, sizi körükörüne destekleyenleri bulamasiniz

Yönetimin destekçisi var mıydı? Ben hiç hatırlamıyorum. Sergen gelene kadar, geldikten sonra her zaman eleştirilder bir şekilde. Şu anda da seçimi başka düzgün aday çıkarsa kolay kolay kazanamazlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Yönetimin destekçisi var mıydı? Ben hiç hatırlamıyorum. Sergen gelene kadar, geldikten sonra her zaman eleştirilder bir şekilde. Şu anda da seçimi başka düzgün aday çıkarsa kolay kolay kazanamazlar.
Sizi derken sergene olan destegi kast etmistim mustafa. Sergene halen deli gibi destek var

Çevrimdışı sefaköykartali

Edin Terzic' imi alayım artık. Elde bu kadar genç varken, seneye 10dan fazla yük sözleşmeden kurtuluyorken, almanya alt lig üst lig altyapı üstyapı hepsinde bilgisi tecrübesi olan adamdan iyisini bulamayız. Tam yatırım yapmalık dönemdeyiz. 2 tane iyi stoper, iyi bir merkez orta saha kurarsak bu kadroyu yine uçururuz. Kanatlarımız, beklerimiz ve kalemiz gayet iyi. Can, Serdar, Hasic gibi as kadroya yükselme potansiyeli olan gençlerimiz de var. Böyle potansiyelli kadroya birkaç tane daha yetenekli ayak katarak çok bambaşka bir şey izleyebiliriz.

Çevrimdışı Erman1903

Rüzgar yapmasınlar. Şenol güneşi getirecekler bunları yazdıktan sonra.Hepsi bir düzen program istiyorlar.O zaman getirsinler profesyonelleri otursunlar prosunu yaksınlar finanse etsinler karışmasınlar. Sergeni de istememe sebebi de bu değil miydi

Yöneticisinden taraftarına herkesin diline dolanmış bir laf bu sistem, hem bunu ister hem uzak durur, hem şikayet eder, her türlü konuşan var ama düzgün icra eden veya çözüm yolu sunanı henüz göremedik. Kulübün ekonomik durumu zaten uzun zamandır kötü, şu anda ülke de baya ağır bir dönemden geçiyor bunun etkilerini önümüzdeki dönemde çok daha sert hissedeceğiz.  Vaziyet artık işleri eski yöntemle sürdürmeyi iyice imkansız hala getirdi, bu yüzden artık bazı şeylerin değişmesi gerekiyor.

Dikkat edersen ben de şu son dönemde yaşadığımız patates modelinden sonra biraz nükteden biraz da daha önce hayalleri olan kişilere hatırlatma adına profilime Ajax modeli yazdım. Önceden çalışmaları paylaşılmış biz de epey makarasını yapmıştık. Hiçbir şey bir anda olmuyor ve o şeyleri sana kitaplarda gösterildiği şekilde harfiyen yapmak zorunda değilsin ama bir yerden başlaman gerekiyor. Bizimkiler altyapı konusunda girişimler yaptılar diye biliyorum ama üst yapının burayla alakası yok, mecbur kalmadıkça oradan oyuncu almıyoruz. Önce üst yapını düzelteceksin bu zaten 3-5 yıl alır bu sırada aşağılara yavaş yavaş, üst yapıdan paraları topladıkça yatırım yapacaksın. Rezerve lig vb oluşmadığı sürece de çok fazla meyve vermesini beklemeyeceksin.

Önce doğru vizyonu koyman, en önemli konularda çalışman lazım, alt yapı şu anda önceliğin değil. Bu takım nasıl oynar, nasıl bir transfer politikası izlemelidir, kısa ve uzun dönem hedefler nelerdir bunları iyi belirleyeceksin. Önümüze gelen mümkün olan en isimli adamı ne oynadığına bakmadan alarak şampiyonluğa oynayacağız, piyasaya ve kendi durumumuza bakmayacağız 2,5luk yerli hoca, kadife kramponlar, Şl'de de artık gittiğimiz yere kadar Allah yürü ya kulum der, kalite bize yeter dersen olacağı budur.

Bundan sonra yapman gereken mevcut kadrona en uygun modern sistemi belirlemek ve bir daha bu sistemdeki roller haricinde asla transfer yapmamak. Elinde para yapabilecek oyuncular, uygun fiyatlı kelepir net adamlar olmadığı sürece asla pahalı ve yaşı geçkin adam almamak. Önce acı gerçekleri kabul edip fantezileri kenara bırakacaksın. Bak Şerif takımına, şu kadroyla dışarıda adamların çeyreği kadar boy gösteremedik.
[ Son Düzenleme: 09 Aralık 2021, 01:02:16 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Edin Terzic' imi alayım artık. Elde bu kadar genç varken, seneye 10dan fazla yük sözleşmeden kurtuluyorken, almanya alt lig üst lig altyapı üstyapı hepsinde bilgisi tecrübesi olan adamdan iyisini bulamayız. Tam yatırım yapmalık dönemdeyiz. 2 tane iyi stoper, iyi bir merkez orta saha kurarsak bu kadroyu yine uçururuz. Kanatlarımız, beklerimiz ve kalemiz gayet iyi. Can, Serdar, Hasic gibi as kadroya yükselme potansiyeli olan gençlerimiz de var. Böyle potansiyelli kadroya birkaç tane daha yetenekli ayak katarak çok bambaşka bir şey izleyebiliriz.

Bazı şeyler hemen olmasa da Terzic bizde güzel işler yapacaktır. Mecvut ihtiyaçlarımıza uygun bir profil. Akmasa da damlar, keşke gelse.

Çevrimiçi Samet Ç

David Wagner'de olur gelirken yanında Hefti'yi de getirsin.

Ama tabi yönetim Şenol'u getirir olmazsa Rıza gelir illa yabancı getireceğiz derlerse Bilic'den başka bir isim düşünmeyin.
[ Son Düzenleme: 09 Aralık 2021, 01:27:31 Samet Ç ]

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Olmayacak özellikler listelenmiş. Artık bu özelliklere sahip teknik direktörleri eleyebiliriz :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Buldum.

Julian Nagelsmann

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Günaydın, bugün de istifa yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Günaydın, bugün de istifa yok.
Haftasonu sergeni alkışlarlar. Tribüne çağırırlar. Ne istifası. Zaten lig bitmiş. Yönetim hocayı kovmaz istifasını da kabul etmez. Hem yeni hoca bulmak falan meşakkatli işler. Kim uğraşacak.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Haftasonu sergeni alkışlarlar. Tribüne çağırırlar. Ne istifası. Zaten lig bitmiş. Yönetim hocayı kovmaz istifasını da kabul etmez. Hem yeni hoca bulmak falan meşakkatli işler. Kim uğraşacak.

Şenol hoca boyun fıtığı olmasa 1 ay önce falan kovmuşlardı.

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol hoca boyun fıtığı olmasa 1 ay önce falan kovmuşlardı.
Bermuda şeytan üçgeninde dönüyoruz.

Çevrimiçi levitate

?t=YXTTueDg31OYfqbcZzISCg

Çevrimdışı Ömer Kaan

?t=YXTTueDg31OYfqbcZzISCg
Tanrı Kayserispor'a merhamet etsin. Zira Önder hocam etmeyecek...

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Etiketler: