Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 362843 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı Ömer Kaan

?t=EMza3ivnxxS0erqlqR49RA
Mehmet Topal Ajax'ın temposu karşısında 15. dkda falan bayılıverir sahanın ortasında.

Çevrimdışı Unnamed

Ajax maçından sonra başta yönetim olmak üzere Sergen Yalçın'ında arkasına bakmadan gitmesi dileğiyle.

Çevrimdışı COB

Sergenin maçtan önce "her yıl şampiyon olacağız diye birşey yok" demiş.

Iyi de hocam, sen 1 ay boyunca imza atmayıp 2-3 milyon euro maaşı ne için istedin? Geçen yılın kadrosunu büyük ölçüde koruyup iyi takviyelerle şu anda 5-6 puan fark atmak varken, biz liderin 13 puan gerisindeyiz. Dalga mı geçiyorsun? Illaki yuhalanıp mı gitmek istiyorsun?

Şu dakikadan sonra seninle devam eden yönetimin de...

Çevrimdışı levitate

Sergenin maçtan önce "her yıl şampiyon olacağız diye birşey yok" demiş.

Iyi de hocam, sen 1 ay boyunca imza atmayıp 2-3 milyon euro maaşı ne için istedin? Geçen yılın kadrosunu büyük ölçüde koruyup iyi takviyelerle şu anda 5-6 puan fark atmak varken, biz liderin 13 puan gerisindeyiz. Dalga mı geçiyorsun? Illaki yuhalanıp mı gitmek istiyorsun?

Şu dakikadan sonra seninle devam eden yönetimin de...

beni başarı korur bilmem ne
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı sefaköykartali

Bu sezonun sorumlusu böyle takım kurdurup sonra her sene şampiyon olcaz diye bir şey yok diyen hocadır. Yönetime bir gram kızamam. Istenilen her şeyi yaptılar, taraftar zorladı hocayı da tuttular. Zorla güzellik olmuyormuş demek ki. En kısa zamanda istifasını versin, uygun birini alıp planlamamızı yapıp gelecek sezonun kadrosunu yeni hocayla planlayalım. Seneye maaş yükümüz önemli oranda azalacak, bulunacağımız yeni girişimler hem ekonomik olarak rahatlatabilir, hem de potansiyelli yeni ayaklar bulabiliriz. Merkez orta saha, stoper ve santraforlar kısaca takımın merkezi baştan kurulacak diyebiliriz. Biten sözleşmelerden sonra doğru planlama ile(gsnin yaptığı gibi rumen birkaç menajere para yedirmeli değil) sıkıntısız toparlanırız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Rezilliğe devam
?s=21
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı levitate

?t=JEME_j1aUfJx4wyM1-3KnQ

bu ne
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

?t=JEME_j1aUfJx4wyM1-3KnQ

bu ne
Hocam futbola yeni yorum katmış :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca zorlamaya gerek yok.
Alaçatı seni bekler, sen yine İspanyolca öğrenmeye devam et turist olarak gittiğinde falan kullanırsın.

Çevrimiçi sEuL

Onlar geldiklerini buldular. Biz 2'yi bulsak belki oyunu koparabilirdik ama bu seviyede böyle oluyor biraz.

Alex'in performansından memnun olma ihtimalimiz yok. Çok daha farklı beklentilerimiz var ama şu ana kadar katkı yapamadı.

Klasik SY, onlar bulduklarini attilar biz atamadik falan filan. Alex’ide yetersiz bulmus, yetersiz buldugun adami ilk 11’de oynatip 60 dakika sahada tuttun. Bizimle dalga geciyor resmen herif

Çevrimdışı COB

Onlar geldiklerini buldular. Biz 2'yi bulsak belki oyunu koparabilirdik ama bu seviyede böyle oluyor biraz.

Alex'in performansından memnun olma ihtimalimiz yok. Çok daha farklı beklentilerimiz var ama şu ana kadar katkı yapamadı.

Klasik SY, onlar bulduklarini attilar biz atamadik falan filan. Alex’ide yetersiz bulmus, yetersiz buldugun adami ilk 11’de oynatip 60 dakika sahada tuttun. Bizimle dalga geciyor resmen herif

Onlar geldiklerini bulsalar minimum 5 golleri vardı. Şans ve Mert'in performansı bizi kurtardı.

Çevrimiçi sEuL

Onlar geldiklerini bulsalar minimum 5 golleri vardı. Şans ve Mert'in performansı bizi kurtardı.

Gelde anlat adama iste, hangi maci izlediniz diye soramiyor kimsede. Ezbere oyun plani, ezbere degisiklikler ve ezbere basin aciklamalari ile nereye kadar. Iki cumle ezberlemis, her mac sonu papagan gibi ayni seyleri soyleyip duruyor.

Çevrimdışı COB

Gelde anlat adama iste, hangi maci izlediniz diye soramiyor kimsede. Ezbere oyun plani, ezbere degisiklikler ve ezbere basin aciklamalari ile nereye kadar. Iki cumle ezberlemis, her mac sonu papagan gibi ayni seyleri soyleyip duruyor.

Onu geçtim, taraftara ne oluyor?

Futbolcular yarım saat ayakta kalabiliyor, iki gol yeyince maçı kafada kaybediyor, taraftar Sergene söz ver falan diyor. Sergen de basın toplantısında benim söz vermemle olmuyor diyor. Bu takımı bu şekilde desteklemek yazık.

Ben gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. Liderden 20 puan geriye düşüp mü istifa edeceksin? Yönetim daha neyi bekliyor? Oyuncular ile hoca arasında kopukluk var ve bu performanslarına da yansıyor.

Çevrimiçi sEuL

Onu geçtim, taraftara ne oluyor?

Futbolcular yarım saat ayakta kalabiliyor, iki gol yeyince maçı kafada kaybediyor, taraftar Sergene söz ver falan diyor. Sergen de basın toplantısında benim söz vermemle olmuyor diyor. Bu takımı bu şekilde desteklemek yazık.

Ben gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. Liderden 20 puan geriye düşüp mü istifa edeceksin? Yönetim daha neyi bekliyor? Oyuncular ile hoca arasında kopukluk var ve bu performanslarına da yansıyor.
Maca giden 7-9 bin kisinin rakip taraftarlar olduguna inanmaya baslayacagim neredeyse. Takim dedigin gibi berbat durumda SY tezahuratlari yapiliyor. Top rakipteyken baski olusturulacagina guzel gunler gorecegiz tarih yazacagiz laylaylomu yapiliyor. Insanin akli almiyor bazi seyleri, ne desek bos.

Çevrimiçi Akil Emre

Sağolsunlar rezalete alıştırdılar, utanmadan nasıl devam ederler takımda inanılır gibi değil. Ben burda kahroldum ayıptır. Önce teknik ekip sonra bu formanın ağırlığını bilmeyen herkesi göndermek lazım

Çevrimdışı levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=r2IScKSgTmsBItSzcMnP6Q

her yıl şampiyon olacağız diye bir şey yokmuş

Çevrimdışı Ömer Kaan

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=r2IScKSgTmsBItSzcMnP6Q

her yıl şampiyon olacağız diye bir şey yokmuş
Aklıma Gomez geldi asla memnun olmaz daha acımasız olmalıyız derdi. Nereden nereye geldik ya.

Çevrimdışı Nartallo

Bugünkü tabloda en az kabahati olanlar futbolcular.

Ben Ghezzal'ın, Rosier'in, Larin'in, Josef'in, Pjanic'in hatta Alex'in mücadalesini, üzüntüsünü görüyorum.

Hepsinde bir çaresizlik hali var. Kumandanı olmayan bir ordu misali dağılmış vaziyetteler.

Başlarındaki vatandaş formayı adaletli dağıtmıyor, futbolcusunu satıyor, doğru kadrolarla başlamadığı gibi, doğru değişiklikler de yapmıyor.

Ha bu vatandaştan sonra en büyük kabahatli de iki kupayı unutma vefasızlık yapmacılar...

Ucuz bilet oldu mu Beşiktaş aşkı depreşti cefakar taraftarımızın...

Çevrimdışı can1903

Başkan çok yürekli adammış, bir gün ayrılık olduğunda herkes konuşur.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Akil Emre

Kasımda hem ligi bitirdik hem de şampiyonlar liginde sıfır çekerek fb ye eşlik etmek üzereyiz. Başkanın veya hocanın hedefi planı nedir?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hem Sergen'e hem de bu kura dayanmak kolay değil. Ama taraftar da en az yonetim kadar hatalıdır.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=D6e4KDvBWNgk-m3mXT1lgg

Çevrimdışı levitate

?t=PtZVawTJYmsIKAbQ_7kn0w

bu hafta menüde ersin varmış

Çevrimdışı can1903

Ne Vidaymış be arkadaş! yazıklar olsun.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

?t=PtZVawTJYmsIKAbQ_7kn0w

bu hafta menüde ersin varmış

Nkodou - Larin - Bats - Ghezzal
ileride nasıl bir format olacak merak ediyorum.

Bana kalsa Larini keser orta sahaya Josef-Pjanic önüne Can'ı koyarım.

Etiketler: