Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 372239 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi levitate

Edin Terzic’i alin getirin, yabancilikta cekmez klupte.
o da olur ama dortmund salmaz

saldı diyelim bizden önce almanya'da temiz 5-6 talibi olur
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Fonseca veya Rudi Garcia'yı isterim ama bu yönetim Şenol'dan başkasını getiremez.

Çevrimiçi levitate

böyle yenilgilerden sonra konuşmaya böyle gariban suçsuz dostlarımızı yolluyorlar ya sinir oluyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

?s=20
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ALDENYX

Ah ulan Abubakar sen nelere kadirmissin...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sEuL

o da olur ama dortmund salmaz

saldı diyelim bizden önce almanya'da temiz 5-6 talibi olur
Sportif direktor olarak calisiyor, teknik direktorluk sansi verilirse gelir diye dusunuyorum.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sergen'in umrunda mi acaba

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu kadro üst düzey bir kadro değil ki; oyuncu seçimleri kökten yanlıştı pjanic dışında hiçbiri üst klasmana ulaşamamış oyuncular ve ne yapacakları az çok belliydi özellikle batsh patlayacağı çok çok belliydi,  kenan vb transferleri tam komedi kadromuz abartılacak kadar iyi değil ama kötüde değil tamamen hocaya yazar bu kadroyu bu kadar kötü kullandığı için
Bazı oyuncular sırf yerli oldukları için alındılar. Onun dışında teker teker baktığımızda aldığımız oyuncular gayet kaliteliler. Ama işimize yaramayan oyuncular da aladık sırf isimliler diye. Şimdi bu kaliteli oyunculara sistem kuramadık. Bu oyuncu grubundan değil teknik direktör ve takım planlamasındaki hatamızı gösterir. Kalitesiz bir kadro kimse diyemez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Çağdaş atan fena tercih olmaz en azından ne yapmak istediğini taktigini falan görürüz takımın yav bi git de tercihlere bakalım git artık

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çağdaş da Farioli yardımcılığını bıraktıktan sonra büyük düşüş yaşadı diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltin.

Çevrimiçi levitate

Sergen'in umrunda mi acaba

bayağı beklemişler gelmeyince dağılmış herkes

Çevrimiçi gokhans

Can, hasic, rıdvan, serdar gibi adamların iskeletini oluşturacağı genç bir iskelet ve uzun vadeli sistem oluşturacak bir teknik kadro ile anlaşılmalı. İsim önemli değil, yönetim bu projeyi gerçekleştirecek bir ekiple anlaşmalı.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Zamanında ilaç olur dedik dibe vuran takımı toparladı ve iki kupu aldı, yazın da işler cacığa bağladığında bu ilacı kullanmaya devam edersek zehirleneceğimizi söylemiştik. Mühendisliğin kaldırım seviyesi ama geçen sezonki şartların devam edeceğini varsayılırsa kalite ve rotasyon lig için hayli hayli yeterliydi. 13 kişiyle neler yaptın, şimdi ne yapıyorsun hocan ne kadar berbat bir durumda buradan hesap et.

Şu an senin alman gereken ilaç genç ve hırslı, eğitim seviyesi yüksek bir yabancı hoca. Planlama ve scouting konusunda minimum 2 yüksek eğitimli personeli olması gerekiyor - hoca da bu konuda mutlaka akılcı ve işin önemine inanan biri olmalı. Eğer böyle birini bulamayacak ya da kendin 'departman kurmak gibi' acil bir yapılanmaya girmeyeceksen hiç getirme yabancı hoca falan, öyle kimseyle 2-3 senelik bilmem kaç milyondan sözleşme de yapma boşuna. Şenol Güneş harici herhangi bir yerli falan getir sezon sonuna kadar anlaş sonra yazın bakılır tekrar, belki o zaman sen de karar mercii olmayacaksın.

Beşiktaş'ı düşünen birileri varsa böyle yapar.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu sefer suçlayacak kimse bulamamış demek.
Hakemle Necip kurtariyordu ama Sergen daha beterini yine becerdi  :D

Çevrimiçi levitate

Sportif direktor olarak calisiyor, teknik direktorluk sansi verilirse gelir diye dusunuyorum.

geri kulübeye çektiler sanıyordum

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zamanında ilaç olur dedik dibe vuran takımı toparladı ve iki kupu aldı, yazın da işler cacığa bağladığında bu ilacı kullanmaya devam edersek zehirleneceğimizi söylemiştik. Mühendisliğin kaldırım seviyesi ama geçen sezonki şartların devam edeceğini varsayılırsa kalite ve rotasyon lig için hayli hayli yeterliydi. 13 kişiyle neler yaptın, şimdi ne yapıyorsun hocan ne kadar berbat bir durumda buradan hesap et.

Şu an senin alman gereken ilaç genç ve hırslı, eğitim seviyesi yüksek bir yabancı hoca. Planlama ve scouting konusunda minimum 2 yüksek eğitimli personeli olması gerekiyor - hoca da bu konuda mutlaka akılcı ve işin önemine inanan biri olmalı. Eğer böyle birini bulamayacak ya da kendin 'departman kurmak gibi' acil bir yapılanmaya girmeyeceksen hiç getirme yabancı hoca falan, öyle kimseyle 2-3 senelik bilmem kaç milyondan sözleşme de yapma boşuna. Şenol Güneş harici herhangi bir yerli falan getir sezon sonuna kadar anlaş sonra yazın bakılır tekrar, belki o zaman sen de karar mercii olmayacaksın.

Beşiktaş'ı düşünen birileri varsa böyle yapar.
Mantıklı olan bu yol ama işte bakalım ne yapacaklar. Genelde düşünmediğimiz bir şey yapıyor bu yönetim. Seçimi düşünerek yerli bir hocayaa gideceklerini düşünmek en akılcı seçenek gibi duruyor. Daha fazlasına vizyon yetiremezler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çağdaş da Farioli yardımcılığını bıraktıktan sonra büyük düşüş yaşadı diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltin.

yani biraz öyle olmuş ama sezon içinde de git-gel yaşamışlar

başlangıçları fena ama 9 maç 7g 2b

Çevrimdışı AigleBordeaux

yine futbolculari herkesin onune atiyor  :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Neden böyle oldu derken, açıklaması kolay değil. Özellikle bugünkü maçı açıklamak çok zor. Biraz kader kısmet demek lazım. Bugünkü maç herhalde herkese kolay kolay nasip olmaz. Futbolda düşüşler olabilir ama hemen toparlamak lazım."

Birakmayacak. Neyse Kasimpasa’da averajini biraz daha duzeltmis olur haftaya, zor zamanlardan geciyorlar ve 4 haftadir kazanamiyorlar. Belki haftaya artik.

Çevrimdışı tolga1903

bu nasıl açıklama a... bıraksana daha neyin peşindesin

Etiketler: