Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 369078 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mrred

Orta sahada kariyer sezonu oynayan 38 yaşındaki atiba ve 31 yaşındaki joseften sonra daha farklı profilde bir oyuncu alınması gerekirken "taraftar istiyor" diye 31 yaşında olan alex ve pjanic alındı. Bu rezalete herkes ortaktır. Taraftar ve hoca eliyle güzelim kulübü daha da borçlandı. Yine "taraftar istiyor" diye Sergen Yalçına geçen seneki maaşının tam 3.5 katı para verildi. Yine "taraftar istiyor" diye Batsman alındı alakasız profiller alakasız oyuncular. Bizim kesinlikle kasamızın boş olması gerekiyor başarı ancak öyle gelir. Çünkü akbabalar (menajerler gazeteciler , menajerler ile iş tutan yöneticiler) bizde para olduğunu görünce takımın ihtiyacı olmayan abuk subuk oyuncuları kulübe kakalıyorlar. Bu düzenin değişmesi gerek. Para bize yaramıyor.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

daha dün kağıt hazırdı bence
e uğraştırmasaydı bizi milli arada takım toplanırdı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Ahmet Nur Çebi taraftara rağmen bir şeyler yapmalıydı. Bu kulübe başkanlık yapmak gerçekten çok zor. Tribünlerin nabzını tutmak gerek. Gerekirse anketler falan yapsınlar. Hiçbir futbolcuya 2 milyon euro verilmemeli. Net kurallar koyulmalı.
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım beklenen gelişme yaşanır da şu saçmalıktan kurtuluruz. Beşiktaş'ı izlemeyi özledim.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

sergen’in ne derece profesyonel olduğunu ahmet yıldırım konuk olduğu youtube programından bir dinleyin derim
“adam antrenmana gelir masaj sedyesinde sızar antrenman bitince uyanır giderdi” dedi
bu adam geçen sene kendini ispatladı, bu kadar. bitti böyle bu adam kariyeri bu bu adamın
şu takıma hollanda -almanya ekolünden birini getirin bir an önce zaman kaybetmeden

Çevrimiçi levitate

:D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

:D
git o zaman oyuncular seni istemiyor demek ki

Çevrimdışı goktasoktay

Zulüm gibi maçtı zor dayandım, ikinci gölü görmedim, kapattım. Yazık. Aksiyon almayan yönetime de …

Çevrimdışı caner.eryigit

İnsanların aklıyla alay etmenin alemi yok gereğini yapın. Yeri geldi savunduk ettik bu kadar da olmaz burası Beşiktaş Anadolu takımı değil.
Bu sonuçlardan sonra hiçbir büyük takım hocası görevde kalamaz.
Oyuncularla tamamen bağı kopmuş dikiş tutmaz zorlamanın alemi yokni

Çevrimdışı caner.eryigit

Maçtan 3 gün önce 11 sızıyor oyuncular milli takımdayken rahatsızım kardeşim bırakın gidin yeter artık zorlamanın alemi yok

Çevrimdışı AigleBordeaux

İnsanların aklıyla alay etmenin alemi yok gereğini yapın. Yeri geldi savunduk ettik bu kadar da olmaz burası Beşiktaş Anadolu takımı değil.
Bu sonuçlardan sonra hiçbir büyük takım hocası görevde kalamaz.
Oyuncularla tamamen bağı kopmuş dikiş tutmaz zorlamanın alemi yokni
Anadolu takimlari bile daha hizli davranirdi kovmak icin Sporting maci sonrasi kovulmaliydi

Çevrimdışı can1903

Yarın sabaha farklı uyanırız.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

şundan sonra takımın toplanmasına dair %0.1'lik bir ihtimal kaldıysa bile o da gitti geçmiş olsun

Çevrimdışı Kartal Ç

teknik ekip de oyuncular da ligin ilk yarısını bitirdi sanırım kafalarında. biz de ufaktan transfer sezonu başlığına mı geçsek acaba :bandit:
kurun uçtuğu dönemde artık türk takımlarında vergi dahil 1.5 mil eurodan pahalı oyuncu oynatmak imkansız bence. vidayla falan pazarlığı boşversinler adam kariyerinin son kontratını dolgun yapmak istiyor devre arası wellintonla nskalayla falan birlikte salın gitsin.

Çevrimiçi sEuL

Aciklamalara gel

11 oyuncuyla başlıyoruz, 15-16 oyuncuyla bitiriyoruz. Oyunu değiştirmek ve kurtarmak adına. Maalesef hiçbir şey tutmuyor. Bir türlü doğru şeyler ortaya çıkmıyor.

İyi antrenmanlar yapıyoruz. Oyuncuları psikolojik olarak hazırlıyoruz ama bizim psikolojimiz bozuldu.

Hocanin iyi bi tatile ve kendisini resetlemeye ihtiyaci var.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar.
Güneş yalnız da olsa, etrafa ışık saçar.
Üzülme, doğruların kaderidir yalnızlık.
Kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar.

:evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimiçi levitate

Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar.
Güneş yalnız da olsa, etrafa ışık saçar.
Üzülme, doğruların kaderidir yalnızlık.
Kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar.

:evillol: :evillol: :evillol:

Yağmur yağdığı zaman şikayetçi olmak yerine yağmur yağdığını bilmek ama gerekirse söylemek lazım. Şemsiyeyle yola çıkarsınız ıslanmamak için ama yağmur yağdığını da söylersiniz. Yağmur yağdığını söylediğiniz zaman adam “beni ördek yerine mi koyuyorsun” diye soruyorsa o adamın kendi şüphesi ile ilgilidir.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Beyler daha sezon bitmedi 20 küsür hafta daha var. Sorun sadece Sergen değil sorun yanlış yapılanma.Olan oldu Sergenle sezon sonuna kadar devam edilmeli 1 sene daha hakkı olmalı. Şenol falan gelirse uzun süre izlemem takımı falan.İyi bir yapılanma ve gerçek taktiksel bir hoca getirirlerse bugün kovsunlar orası ayrı.

Çevrimdışı underworld

Geçen maç meraş, bu hafta Velinton...
Amatör futbolcular bunların yaptıkları hataları yapmaz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yağmur yağdığı zaman şikayetçi olmak yerine yağmur yağdığını bilmek ama gerekirse söylemek lazım. Şemsiyeyle yola çıkarsınız ıslanmamak için ama yağmur yağdığını da söylersiniz. Yağmur yağdığını söylediğiniz zaman adam “beni ördek yerine mi koyuyorsun” diye soruyorsa o adamın kendi şüphesi ile ilgilidir.
13 puan fark oldu, hic isik yok... Sezon bizim icin coktan bitti

Çevrimiçi levitate

13 puan fark oldu, hic isik yok... Sezon bizim icin coktan bitti
aslında 5-6 maçlık seriyle fark azaltılır, ama bu teknik kadroyla olacak bir şey değil

Etiketler: