Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Skor : Beşiktaş - Başakşehir Tarih : 16.03.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final  [Okunma sayısı 25769 defa] Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%85.7]
Başakşehir
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı goktasoktay

Fener maçına 3 ön libero başlarız. Yazın kenara
O neden? Sergen derbilere iyi bir planlamayla çıktı hep. Geçen sezondan beridir derbilere iyi hazırlanıyor. Bu konuda karnesi iyi. Ben güveniyorum düzgün bir kadroyla çıkıp gerekeni yaparız inş.

Çevrimdışı can1903

O neden? Sergen derbilere iyi bir planlamayla çıktı hep. Geçen sezondan beridir derbilere iyi hazırlanıyor. Bu konuda karnesi iyi. Ben güveniyorum düzgün bir kadroyla çıkıp gerekeni yaparız inş.
Necibin süre almaması garip geldi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Sinan23

Evet Guinness rekorlar kitabına geçirelim. Başakşehir i bir sezonda 3 kez yenen tek takım. Ayrıca bir sezonda 3 maç yaptığı rakibini 3-2 yenen tek takım.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Çağrı Öz

Fener maçına 10 libero ile başlansa yeridir. Bu takımın bizden puan almasının tek yolu ilk 30 dk saçma sapan bir gol yemek. Bunun da yaşama ihtimali var ne yazık ki.

Maç bence güzeldi. Oyundan düşüşler filan olmaması lazım ama maç gitti filan da dedirtmedi hiçbir zaman.

İlk gol Utku'nun hatası. Kabul edilebilir. İkinci gol Rıdvan'dan geldi. Sakatlıktan sonra niye böyle oldu bu çocuk bilmiyorum. Atlatması lazım bir an önce ama derbide N'Sakala oynar.

Ljajic için asist güzel oldu. Birisi kendisini karşısına alıp topu istediğin gibi kullan demesi lazım. Bu ürkeklik o kadar süreden sonra kabul edilebilir ama bitmesi gerekiyor artık. Kabuğunu kırıp adam akıllı insiyatif alması lazım. Boş bir oyuncu değil sonuçta biraz girişken olması lazım. Maçın uzaması belki bu bakımdan hayırlı oldu. Derbide bir şeyler yapacağı yavaştan doğuyor içime zaten. Şerh düşeyim şimdiden.

Lukaku da derbide yazar bir tane. Özgüveni tavan yaptı.
[ Son Düzenleme: 16 Mart 2021, 23:44:30 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı can1903

Fener maçına 10 libero ile başlansa yeridir. Bu takımın bizden puan almasının tek yolu ilk 30 dk saçma sapan bir gol yemek. Bunun da yaşama ihtimali var ne yazık ki.

Maç bence güzeldi. Oyundan düşüşler filan olmaması lazım ama maç gitti filan da dedirtmedi hiçbir zaman.

İlk gol Utku'nun hatası. Kabul edilebilir. İkinci gol Rıdvan'dan geldi. Sakatlıktan sonra niye böyle oldu bu çocuk bilmiyorum. Atlatması lazım bir an önce ama derbide N'koudou oynar.

Ljajic için asist güzel oldu. Birisi kendisini karşısına alıp topu istediğin gibi kullan demesi lazım. Bu ürkeklik o kadar süreden sonra kabul edilebilir ama bitmesi gerekiyor artık. Kabuğunu kırıp adam akıllı insiyatif alması lazım. Boş bir oyuncu değil sonuçta biraz girişken olması lazım. Maçın uzaması belki bu bakımdan hayırlı oldu.

Lukaku da derbide yazar bir tane. Özgüveni tavan yaptı.
Nkoudou derbide oynayacaksa kimi kesecek hoca?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı Öz

Nkoudou derbide oynayacaksa kimi kesecek hoca?

N'Sakala pardon. Maçta N'koudu diye diye ağzım alıştı.

Çevrimdışı can1903

N'Sakala pardon. Maçta N'koudu diye diye ağzım alıştı.
Büyük hata yaptı başak maçında ama rıdvan da kötüydü bugün nsakala oynaması daha doğru

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçtan unutulmaz dakikalar...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Büyük hata yaptı başak maçında ama rıdvan da kötüydü bugün nsakala oynaması daha doğru

N'sakala'ya bayılmaz kimse zaten ancak bize direnç lazım. Rıdvan yetenek ve oyun üstünlüğü katıyor takıma. İyi halinde olsa müthiş olur. Bu olmayınca da bir şey kalmıyor ortada. N'Sakala ise orada güreşiyor en azından. Beklentiyi başka mevkilere kaydırıyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Sorma, hangi birini saysam bilemedim. En pis hakem yönetimi bu sinsi yönetim işte..
fener maçını yönetecek diye ödüm patlıyordu

Çevrimiçi Necmi

Ozi iyiydi bu akşam dorukhan yüzünden orta saha düştü

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Welintonun pozisyon sizce kırmızı mı ? Arafta kaldım.

Çevrimdışı worns

Fener maçına 3 ön libero başlarız. Yazın kenara

şaşırmam. ben tercih etmezdim ama yanlış da bulmam.

Çevrimdışı Erman1903

Oyunda olduğu sürece Ozzy beğendim, Dorukhan koştu press yaptı ama hamlelerde amatörce görüntü verdi. N'Koudou çok çalıştı, Josef 120 dk sahada kalması bence doğru değildi - son zamanlarda direnci düştü zaten orta sahadaki baskımız azalınca maçlar da 3-2 3-2 gitmeye başladı. Defansımızla daha kolay karşılaşıyor rakipler. Rıdvan sakatlık öncesi yakaladığı formda gözükmüyor doğaldır, bence de derbiye N'Sakala ile başlamak daha garantici olabilir, özellikle Osayi gibi kurnazlıktan ziyade yıpratıcılığı ile öne çıkan bir oyuncuya karşı - daha sonra gerekirse Rıdvan girebilir. Ghezzal'da 90 dakika sahada kaldı, biraz fazla bindik oyuncuların üzerine. Cenk'in dönememiş olması dolayısıyla diken üzerinde gidiyoruz, Abou'yu rahatça koruyamıyoruz bu iş can sıkıcı fakat neyse ki bir şanssızlık yaşanmadı bu zamana kadar.

Hamlelerde biraz geç kaldık ama yine kazanmayı bildik, buraya kadar gelmişken son maça kalamamak üzerdi. 5 gün fena bir zaman değil derbiye moralli çıkacağız, emeği geçenlere tebrikler.

[ Son Düzenleme: 17 Mart 2021, 01:40:32 Erman1903 ]

Çevrimdışı Nartallo

Beşiktaş için bir sezonda üç Başakşehir galibiyeti, Avrupa'da kupa almak kadar zor iş...  :ebebe:

Biz Hasagiç'li, Rızvan'lı, İskender'li, Doka'lı, Efe İnanç'lı, Webo'lu Başakşehir'e dahi üstünlük kuramıyorduk.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Welintonun pozisyon sizce kırmızı mı ? Arafta kaldım.
Ben izlerken kesin kırmızı çıkacak dedim VARdan. Ucuz yırttı. Çok gereksiz bir hareketti.

Etiketler: