2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Gökhan Kurt ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1807073 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tolga1903

Yönetim kendince menejerlere para yedirmeyip kar yaptığını zannediyor, komisyon vermezsen böyle ljajice 4 milyon yattığı yerden ödersin.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır al oynat bari salih'i can'ı falan denedin ya o bölgede resmen enayilik şu yaptığımız hadi lens douglas falan bir nebze ljajic geçen sene hiç begenmiyordum ama şu eldekiler kadar verim verirdi hadi hiç düşünmedin kadroda bi empoli falan bulamadınız mı şu adamı kiralayacak yok bu yönetimin kesinlikle lugatinda oyuncu pazarlamak değerini yükseltmek elindeki değerlere sahip çıkmak vs yok acayip can sıkıcı şu durum.

Çevrimiçi Samet Demir

Hayır al oynat bari salih'i can'ı falan denedin ya o bölgede resmen enayilik şu yaptığımız hadi lens douglas falan bir nebze ljajic geçen sene hiç begenmiyordum ama şu eldekiler kadar verim verirdi hadi hiç düşünmedin kadroda bi empoli falan bulamadınız mı şu adamı kiralayacak yok bu yönetimin kesinlikle lugatinda oyuncu pazarlamak değerini yükseltmek elindeki değerlere sahip çıkmak vs yok acayip can sıkıcı şu durum.
Yaza yeni yönetim yeni hoca ile girmek şart.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Takım şampiyonluktan kopmuş önümüzdeki sezona hangi mevkilere transfer düşünüyorsan bir ikisini yapıp sezon sonuna kadar görmek varken transferi yaza bırakmak saçmalık olduki yazın aldığın oyuncu tutmadı sezon bitmeden gonderemezsin ama şimdi uygun genç maliyeti düşük stoper,kanat,forvet alsan sezon sonuna kadar görürsün yeterlimi değilmi yazın ona göre aksiyon alırsın. Planlama dediğin böyle olur töre Kenan necip oynatarak değil
Ne planlaması geçelim onları öyle ucuza falanda bizim ligde iş yapacak oyuncu bulacak bir yetenekleri yok getirdikleri hocanında transfer konusunda oyuncu ağı belli zaten. Yaz ayında sözleşmesi bitenlere, takımında istenmenyelere ve eski oyuncularımıza teklif götürmek dışında da bir şey yapabileceklerini düşünmüyorum arada birde Şenol'un Serdar Aziz ve Ozan Tufan sevdası gündeme gelir Ocak ayından sonrada hem yönetim hem Şenol gider.

Çevrimiçi Samet Ç

Kalırsa şaşırmam.

Çevrimdışı tolga1903

Vida'dan anca çok iyi oyun kurabilen iki stoperin olduğu üçlü savunmada doğru düzgün verim alabiliriz bu yaştan sonra. Uzatmanın hiç gereği yok bana göre aldığı paranın yarısına çok daha güvenilir oyuncu bulursun istersen tabi. Bu tek hamleli eski tip hava topu olmayan oyun kuramayan hataya yatkın stoper tiplemesinden gına geldi tamam bir dönem iyi savunmacıydı vida o kadar umarım uzatılmaz

Çevrimiçi sEuL

Kalırsa şaşırmam.

Giderse sasiririm!

Sozlesmesi sene sonunda bitiyor, sene sonunda imza parasi + maas ile guzel bir emekli ikramiyesi alabilme ihtimali oldugu icin rahatini bozup hicbir yere gitmez.

Çevrimdışı ALDENYX

Ya bu sene messi bizim forvet olsaydi 44 şut 1 gol...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Erman1903

Bitiriciliği iyi değil  :lol:

Çevrimiçi Necmi

sergeni daha erken gönderirdik 😂

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

kac saat kaldi ki orda transferin sonuna ...yada yazbasi icinmi ?
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı tuncaboylu

kac saat kaldi ki orda transferin sonuna ...yada yazbasi icinmi ?
2023 yaz içindir, bunu da bedava kaptıracağız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

2023 yaz içindir, bunu da bedava kaptıracağız.

Yaklaşık 3 aydır yazıyorum. Ersin-Serdar ve Rıdvan ile ocak ayında mutlaka sözleşme imzalatmalıyız diye.
Bu beceriksiz yönetici tayfası ne olduğunun farkında değil.
Genç oyuncu vefa romantikleri artık şunu kafasına soksun öyle bir dünya kalmadı.
Dün gesenin üzerine titrediği Bartuğ Elmaz Mrsilya ile sözleşme imzaladı.
Koyulaştırdığım kısıma dikkat :

Rıdvan Yılmaz’ın menajeri Necdet Ergezen A Spor’a açıkladı. Rıdvan'ın hayalinin yurtdışında forma giymek olduğunu ifade eden Ergezen şunları söyledi:

"Rıdvan ve Beşiktaş arasında Finansal konularla ilgili olarak iki tarafında mutlu olabilecegi bir formül üretiriz hep birlikte. Rıdvan’a Avrupa’dan gelen teklifler var. Beşiktaş bunu değerlendirecektir. Rıdvan’ın Beşiktaş’tan ayrılması durumunda zaten kontrat uzatmakla ilgili bir konu otomatik olarak ortadan kalkar. Beşiktaş’ta kalacaksa da yeni bir formül üretiriz. Rıdvan’ın hayali Avrupa’da oynamak. 3 hayali vardı: Beşiktaş’ta oynamak, Milli formayı giymek. Bir hayali daha kaldı."

Çevrimdışı tuncaboylu

Yaklaşık 3 aydır yazıyorum. Ersin-Serdar ve Rıdvan ile ocak ayında mutlaka sözleşme imzalatmalıyız diye.
Genç oyuncu vefa romantikleri artık şunu kafasına soksun öyle bir dünya kalmadı.

Rıdvan Yılmaz’ın menajeri Necdet Ergezen A Spor’a açıkladı. Rıdvan'ın hayalinin yurtdışında forma giymek olduğunu ifade eden Ergezen şunları söyledi:

"Rıdvan ve Beşiktaş arasında Finansal konularla ilgili olarak iki tarafında mutlu olabilecegi bir formül üretiriz hep birlikte. Rıdvan’a Avrupa’dan gelen teklifler var. Beşiktaş bunu değerlendirecektir. Rıdvan’ın Beşiktaş’tan ayrılması durumunda zaten kontrat uzatmakla ilgili bir konu otomatik olarak ortadan kalkar. Beşiktaş’ta kalacaksa da yeni bir formül üretiriz. Rıdvan’ın hayali Avrupa’da oynamak. 3 hayali vardı: Beşiktaş’ta oynamak, Milli formayı giymek. Bir hayali daha kaldı."
1 sene sözleşme uzatma müzakeresi yaparlar, sonra da 6 ay kaldığı için bedava giderler.

Bonservisli satışı geçtim, adamların Atiba ve Gökhan Töre dışında sözleşme yenileyebildiği oyuncu olmadı.

Bu kadar beceriksizlik inanılmaz cidden

Çevrimiçi levitate

altta bizimkiler kudurmuş hemen "şımarmış bunlar camiaya saygısızlık yapıyorlar" diye ama sonuna kadar haklı. rıdvan ve ersin'de benzer şeyler söylemişler onlar da haklı

yönetim beceriksizliği + şenol gelirse kelepir fiyattan ya da sözleşme bitince beleşe avrupa yaparlar bizde ağlarız arkalarından
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bildiğin yazın salın bizi gidelim açıklaması

ciddili şenolun gelmesine bağlıyorum bunları :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

oynayan da kenan karaman ha, evrenin en aptal federasyonu

şu salak kural + bizim altyapıdan gelenlerin açıklamaları düşününce seneye fena sıkıntı çekeceğimiz belli oldu

Çevrimdışı Erman1903

bildiğin yazın salın bizi gidelim açıklaması

ciddili şenolun gelmesine bağlıyorum bunları :D

Oyuncuya teklif geldi, 4 civarı vardır - bari bedavaya gideceğine verseydik.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

altta bizimkiler kudurmuş hemen "şımarmış bunlar camiaya saygısızlık yapıyorlar" diye ama sonuna kadar haklı. rıdvan ve ersin'de benzer şeyler söylemişler onlar da haklı

yönetim beceriksizliği + şenol gelirse kelepir fiyattan ya da sözleşme bitince beleşe avrupa yaparlar bizde ağlarız arkalarından

Serdar'ın yerinde olsam saniye durmam.
Her maç bombalayan Vida, kağnı kadar ağır Montero, stoper bile olmayan Necip oynatılıp sonrasında hocam "uygun olmadı" diye açıklama yapıyorsa beklemenin anlamı yok. Basıp gideceksin.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu beceriksiz yönetim öyle veya böyle elinde asset olan Ersin - Rıdvan - Serdar ile sözleşme uzatamaz, 3 ü de önümüzdeki sene ocak ayında yeni takımlarıyla sözleşme imzalarlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

oynayan da kenan karaman ha, evrenin en aptal federasyonu

şu salak kural + bizim altyapıdan gelenlerin açıklamaları düşününce seneye fena sıkıntı çekeceğimiz belli oldu
Bu gösterge neyi gösteriyor? Oyun kalitesi mi artmış, seyir zevki mi?

Yabancı oyuncuyu tamamen yasaklasınlar, o tablodaki değerlerin hepsi max olsun.

Çevrimiçi Necmi

Bu beceriksiz yönetim öyle veya böyle elinde asset olan Ersin - Rıdvan - Serdar ile sözleşme uzatamaz, 3 ü de önümüzdeki sene ocak ayında yeni takımlarıyla sözleşme imzalarlar.
o kadarda değil ersinle imzalarlar avrupadaki en kötü kaleci performanslarından biriyle kendine takım bulamazki 😂

Çevrimiçi Özgür Gültekin

o kadarda değil ersinle imzalarlar avrupadaki en kötü kaleci performanslarından biriyle kendine takım bulamazki 😂

Senin bu aşkın dillere destan efsane olma yolunda. Neyse gitsin de bir an önce kurtulsun garibim.

Çevrimdışı Erman1903

Birkaç maç önceye geçen sezondan da kötüydü de yine biraz toparladı. 61'di kurtarış yüzdesi, şimdi 68lerde. Kimse almaz bu rakamlarla onu, sezon sonu 70 üstünü görürse belki gider.

Son maçlarda düşüşte olmasına rağmen Rıdvan yüksek çıkıyor. Serdar da iyi. Bunların bedava gitmesi hoş olmaz. Bedavaya gitmekle de kalmayabilir muhtemelen Larin gibi asılmazlar.

Çevrimdışı Talisca1903

bence yalan haber Serdar böyle bir açıklama yapmaz hemen gaza gelmemek gerekir

Bu arada yönetimin futbolcu satışı idaresi konusunda sınıfta kaldığı gerçeği apaçık ortada. Satamayacaklari yada sozlesme uzatmayan  oyuncuyu once medyadaki kalemlerine karalattirip tu kaka ediyorlar