2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Gökhan Kurt ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1807254 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı İsmail Özyurt

bu gazla tese buradan şampiyonluğu zor verir.
Golcüden önce bize en acilinden hoca lazım.
Benim son basın toplantısından anladığım; sezon sonuna kadar Önder hocaya sen kal, sezon bitiminde de Şenol hocanın yardımcısı olursun denmiş gibi bir izlenim aldım. Sezon sonu çok önemli bir yeniden başlangıç fırsatımız olacak, bünyedeki safralardan kurtulacağız. Beni şu durumda teselli eden tek şey de bu zaten. Bu fırsatı nasıl değerlendiriceğiz bakalım.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Talisca1903

kalede mert sol bek umut sol kanat kenan :ı
Hocama birde B17 ver bak bakalım neler oluyor :tabe:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yine bir oyuncu kaçtı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yine bir oyuncu kaçtı...

Bu Türk statüsünde değilmiş. Hem de vatandaşlığı olmasına rağmen, dünya üzerinde böyle bir uygulamanın olduğu başka ülke yoktur. Ondan sonra futbol niye gelişmiyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yine bir oyuncu kaçtı...

Elimizde Montero ve Serdar varken bir genç stopere daha yer açmamız kolay değil zaten.

Çevrimiçi Necmi

Aynı zamanda Kenan hayranı olan bu inatçı hocanın hocamız olma fikrinden ciddi ürperiyorum.
kenan hayranı olmasada ürperiyorum
Kondisyonu yüksek takım alıp rezil hale getirmişti bu takımı ne yapar düşünemiyorum

Çevrimdışı Erman1903

kenan hayranı olmasada ürperiyorum
Kondisyonu yüksek takım alıp rezil hale getirmişti bu takımı ne yapar düşünemiyorum

Bir sürpriz yapsalar da sezon sonu Montella'yı getirseler ama karar verilmiş artık.

Bari Kenan'ı yollayalım gelmeden.

Çevrimiçi Samet Demir

Bir sürpriz yapsalar da sezon sonu Montella'yı getirseler ama karar verilmiş artık.

Kenan giderse yokum demiş. Takımın miheng taşı olacakmış. Gerekirse stopere bile koyarım olmazsa olmazım Kenan demiş.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Kenan giderse yokum demiş. Takımın miheng taşı olacakmış. Gerekirse stopere bile koyarım olmazsa olmazım Kenan demiş.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vallahi hiç istemiyorum ama ne yapayım.

Şu anda gelecekler gidecekler liste falan hep hazırdır. BY17, Serdar Aziz gelir, Ozan Tufan kiralarız.

Çevrimdışı Talisca1903

Şu anda gelecekler gidecekler liste falan hep hazırdır. BY17, Serdar Aziz gelir, Ozan Tufan kiralarız.
Diri bir B17   8 numara Ozanla Lazrail mode on🤪🤪

Çevrimdışı Erman1903

Diri bir B17   8 numara Ozanla Lazrail mode on🤪🤪

şu diri bir, baba oyuncu, ligi tanıyan ve evladımız muhabbetleri daha bir 15 sene devam edecek herhalde  :)

Çevrimdışı worns

giresun kenan'ı istiyordu ama kenan gitmek istememiş.

Çevrimdışı worns

keşke. inzaghiciyim ama montella da iyidir :) hem ligi bilen hoca kategorisinde artık. geleneksel söylemlere bayılanlara da böyle pazarlarız. ligi biliyor, star ışığı var, diri bir montella falan filan  :)

Çevrimdışı worns

diğerlerini bilemem de by37, ct31 banko. diri bir volkan şen de kanatlara alternatif olur, kulüpsüzmüş.

Çevrimdışı Erman1903

keşke. inzaghiciyim ama montella da iyidir :) hem ligi bilen hoca kategorisinde artık. geleneksel söylemlere bayılanlara da böyle pazarlarız. ligi biliyor, star ışığı var, diri bir montella falan filan  :)

En son buraya gelmeden Fiorentina'da yaptığı ortalama 0,85. Onun üstüne getirmeye korkarsın, açıkçası ben de tutacağını düşünmüyordum. İşi bilen yabancılar geri kalmış ülkemizde fark yaratıyor. Fiorentina macerası üzerine bu adamı getirmeye kalksan işitilmedik hakaret kalmaz.

Çevrimdışı Erman1903

diğerlerini bilemem de by37, ct31 banko. diri bir volkan şen de kanatlara alternatif olur, kulüpsüzmüş.

Töre'yi de istiyor olabilir-uzatılır herhalde. Belki de yeni sezona hazırlıyoruz.

Çevrimdışı Talisca1903

Töre'yi de istiyor olabilir-uzatılır herhalde. Belki de yeni sezona hazırlıyoruz.
Bence transfer işine karışmaz kimi verirlerse oynatıyor zaten ilk şampiyonlukta defans tandemi ilk yarı sonunda tamamen değişti (Ersan’ın satıldı rhodolfo sezonu kapattı)gelenlerle marcelo&alexis yapıp devam etti
2.yılında golcüsü 10 numarası değişti gelenlerle devam etti

Ama Burak Yılmaza ayrı bir hayranlığı var hep onu istedi yalan YÖK Burak’ta Şenol Güneş için oynarken canını dişine takıyor

Bakalım neler olacak yolun sonu Şenol Güneş çıkıyor gibi bence gelecekse hemen gelsin zaman kaybı camiayı olumsuz etkiliyor

Çevrimdışı Erman1903

Bence transfer işine karışmaz kimi verirlerse oynatıyor zaten ilk şampiyonlukta defans tandemi ilk yarı sonunda tamamen değişti (Ersan’ın satıldı rhodolfo sezonu kapattı)gelenlerle marcelo&alexis yapıp devam etti
2.yılında golcüsü 10 numarası değişti gelenlerle devam etti

Ama Burak Yılmaza ayrı bir hayranlığı var hep onu istedi yalan YÖK Burak’ta Şenol Güneş için oynarken canını dişine takıyor

Bakalım neler olacak yolun sonu Şenol Güneş çıkıyor gibi bence gelecekse hemen gelsin zaman kaybı camiayı olumsuz etkiliyor

O zaten karışmaz, kendi 3-5 oyuncusu var onları alabiliyorsanız alın der. Bunun dışında istediği tipi söyler. Öyle gözüküyor Şenol Güneş gelecek gibi lakin arada kabul etmedi. Ben şu zamanda gelirse fark yaratabileceğini de sanmıyorum, hatta takım formunun düşme ihtimali bence daha fazla. Sadece Şenol Güneş de değil ben şu modda gideceklerin vb olduğu bir takımda çıkış sağlayabilecek bir hoca bulunabileceğine inanmıyorum - Karaveli iyi bile puan topladı.

Birisi gelirse benim öngörüm bu yönetim seçimi kaybeder, karşısında kim olursa olsun hoca adayı da S.Y olur. Sonra dön başa, şu anda bir takımı çalıştırıyor olsa kim gelecekse gelsin diyeceğim.

Çevrimdışı Talisca1903

O zaten karışmaz, kendi 3-5 oyuncusu var onları alabiliyorsanız alın der. Bunun dışında istediği tipi söyler. Öyle gözüküyor Şenol Güneş gelecek gibi lakin arada kabul etmedi. Ben şu zamanda gelirse fark yaratabileceğini de sanmıyorum, hatta takım formunun düşme ihtimali bence daha fazla. Sadece Şenol Güneş de değil ben şu modda gideceklerin vb olduğu bir takımda çıkış sağlayabilecek bir hoca bulunabileceğine inanmıyorum - Karaveli iyi bile puan topladı.

Birisi gelirse benim öngörüm bu yönetim seçimi kaybeder, karşısında kim olursa olsun hoca adayı da S.Y olur. Sonra dön başa, şu anda bir takımı çalıştırıyor olsa kim gelecekse gelsin diyeceğim.
SY nin medyadaki kalemleri Hocanın seneye takım çalıştıracağına dair ipuçları veriyor zaten.
Ben bize yakın zamanda geleceğine inanmıyorum Şenol Güneş gelecek gibi tamamen hissiyat

Çevrimdışı Erman1903

SY nin medyadaki kalemleri Hocanın seneye takım çalıştıracağına dair ipuçları veriyor zaten.
Ben bize yakın zamanda geleceğine inanmıyorum Şenol Güneş gelecek gibi tamamen hissiyat

O kurnaz sezonun bitmesini bekliyor. Kalemşörler de öyle, şu an bir hoca gelsin de batırsın diye içinden geçiriyordur fena bozulmuştur altyapı hocasının ondan iyi iş yapmasına. Şu arada bir hoca gelir de başarısız olursa eline büyük koz vermiş oluruz, sorun yaşadığı Atiba gibi oyuncular da yaza yolcu. Eğer böyle olursa bu yönetimin karşısına kim gelirse gelsin hoca adayı net S.Y olur - hocayı yediler ettiler twitterda bir ton kampanyalar, müzikli videolar falan, kazanırlar.
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2022, 22:17:31 Erman1903 ]

Çevrimiçi murat

Ben sergen yalçına kabahat bulmuyorum. Yönetim şampionluk kutlamasında sergen yalçını geri plana attı. Sergen bu yönetimle çalışmayı orada kafasında bitirdi.kadro mühendisliği kötü değil hatta bu lige fazla bile.

Çevrimdışı Talisca1903

Ben sergen yalçına kabahat bulmuyorum. Yönetim şampionluk kutlamasında sergen yalçını geri plana attı. Sergen bu yönetimle çalışmayı orada kafasında bitirdi.kadro mühendisliği kötü değil hatta bu lige fazla bile.
SY geçen seneki şampiyonlukta büyük paya sahipti saha içinden daha çok saha dışında.Camiayı bir arada tutup medya hakem herkesle tek başına mücadele etti.

Ama bu sene o da saldı ilk defa Antalya açından sonra yenilsekte çok üzülmeyecektim dediğinde göndermeliydik.Futbolculuğu da aynıydı saldımı bir kere klubün 2. başkanına çık sen oyna diyecek kadar ileri giderdi.yapacak bir şeyim yok dediğinde bırakmalısın yakışmadı hocaya 4 maç erken bıraksa şu an potadaydık

Çevrimdışı Erman1903

Zorla getirirsen böyle olur ama kendi kabahatleri de çok. Kadro kalitesi ligin çok üstünde, mühendisliğe dair pek konuşabileceğimiz bir şey gözükmüyor. Geçen sezon da çok eksik vardı ama amatör ruh olduğu için fazla göze batmadı.

[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2022, 00:35:07 Erman1903 ]

Çevrimiçi sEuL

Acun ile arayi iyi tutsak bari, Fener’in coplerden sonra simdide Gs’nin coplerini aliyor. Verelim bizde bi paket - Vida, Wellinton, Nsakala, Ljajic, Montero, Oguzhan, Gokhan Tore, Topal, Lens, Kenan Karaman, Larin, Douglas, Alex secsin alsin bir iki tane. 1 alinca 3 bedavadan verelim yanina

Çevrimiçi levitate

?t=G89pi9MJfJqGQkWvv9caEA
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!