2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 334 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1762765 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Menajeri teklifi doğrulamış.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ömer Kaan

Menajeri teklifi doğrulamış.

Rıdvan ilk 11 haberleri çıktı ya, hemen ısmarlama haberleri döşemişler. Yemeyiz bunları.

Çevrimdışı mrred

Bu takıma kaliteli, isimli, minimum senelik 2,5 3M alan oyuncu lazım aga, yıldız eksikliği chok bariz. Yıldız demiş miydim? Yıldız.
Yıldız savaşları oluyor sonra george lucas devam filmi çekicekmiş. Beşiktaş gezegeninde yıldız savaşları
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

nsakala gidecek diye duydum ama doğruluğu nedir bilmiyorum
Nsakalaya taktılar ya gönderiyorlar işte.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Bursaspor İsmail Çokçalışın sözleşmesini feshetti...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

oyuncu tek taraflı feshetmiş, bu tip işleri en iyi bilen cincon kesin oraya gidecek.

Çevrimdışı Erman1903

Daha önce paylaştığım bir arkadaş, sakatlık öncesi umut vadeden bir performansı vardı lakin daha sonra oynamadı diye biliyorum. Temiz yedek olabilecek performansı şu an verebilir mi bu biraz şüpheli. Verebilir de ama risk var.

Çevrimiçi Mehmet57

Keske devre arasi gelse ve birdaha Larin’i bu forma altinda izlemeyecek kadar sansli olsam. Bir forvet oyuncusu top ile arasi bukadar mi kotu olur? Stopper olsa neyse diyecem, ama top bildigin ayagina yakismiyor.

Çevrimiçi Mehmet57

Larin’in sozlesmesini uzatmayin, Bats’i da Chelsea’ye geri gonderin.

Çevrimdışı ALDENYX

Sezon sonu sözleşmesi bitecek futbolcularımız;

Batshuayi, Pjanic, Oğuzhan, Larin, Vida, Atiba, Güven, Mehmet, Can, Josef, Gökhan, N'Sakala, Ljajic, Douglas, Lens, Welinton
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Batshuayi, Pjanic, Oğuzhan, Larin, Vida, Atiba, Güven, Mehmet, Can, Josef, Gökhan, N'Sakala, Ljajic, Douglas, Lens, Welinton
Can ile sözleşme yapsınlar. Gerisine go to bodrom demek lazım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

Larin can ve guven disinda hepsi gidebilir
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Sene basindan beri tipleme diyip duruyorum. Szalai avrupa takimlarinin istedigi tiplemede bir stoper. Fizikli atlet ve ayagi duzgun. 190 ustu boyu var mesela neden marcao degilde szalai istiyorlar simdi anladiniz mi ?

Avrupa takimlarinin kafasinda her bolge icin bir "tipleme" var o tipolojiye gore transfer yapiyorlar. Mesela cengiz under ve kerem akturkoglu benzer tiplemede oyuncular.

Bizim artik transferi buna gore yapmamiz gerek 20 yil oncesinin futbolcu tiplemesi ile oyuncu satamayiz. Mesela josef istese hala avrupaya gider. Ama dorukhan hayatta gidemez ki gidemedi. Ozan gidebilirdi cunku 8 numara tiplemesine uygun oyuncu.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Ömer Kaan

Larin uzat ve sat, Can kalsın, Atiba kulübeye, Güven uzatıp kiraya verilebilir ama gidebilir de, Josef belki bi yıl daha, kalanına  :by2:

Çevrimdışı mrred

@Orhan_ nerdesin ?

5 mac oldu hani biseyini goremedik gelmis gecmis en iyi orta saha transferi boşnak tolgayın ? Hani şampiyonlar liginde parasını 3 maç kazanıl çikarıyorduk ? @levitate  sen de biseyler diyordun ama hatırlamıyorum. Arazi mi oldunuz ? Hani asrın kadrosuydu ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Hepiniz cullandiniz ustume bagirdik bu transferler bize "kitleniyor" berbat transfer diye. Umarim ders almışsınızdır.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

@Orhan_ nerdesin ?

5 mac oldu hani biseyini goremedik gelmis gecmis en iyi orta saha transferi boşnak tolgayın ? Hani şampiyonlar liginde parasını 3 maç kazanıl çikarıyorduk ? @levitate  sen de biseyler diyordun ama hatırlamıyorum. Arazi mi oldunuz ? Hani asrın kadrosuydu ?
Onlar adına ben cevap vereyim. Şuan takımda herkes uçup kaçıyor da. Bir tek pjanic mi kötü? Mesela larinin kaç golü var? Ghezzal kaç asist yapmış?

Resmen Beşiktaşın başarısızlığından ben bunu ön gördüm diyerek mutlu oluyorsun.

Çevrimdışı levitate

@Orhan_ nerdesin ?

sana çullanmadım abi, arazi de olmadım buradayım hep buradaydım

hala çok iyi kadro diyorum, oynatamayan ve hazırlayamayan düşünsün. o kadar adam aldırdı tek takıldığı şey koşu mesafesiydi onda da sonuncuymuşuz zaten

geçen sezonun starları bile çökmüş durumda, sorumlusu belli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı BlackEagle16

Çıkarız o gruptan ama bizim için 5 yıllık sürede hedef sadece yerel başarı olmalı onu sağlayabilirsek Avrupa için sağlıklı ve ulaşılabilecek hedefler koyabiliriz.
Bende kaçmadım Beşiktaş’ın başarısızlığından kendi haklı çıktığı İçin sevinen adam
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı BlackEagle16

Sende asın gibi biliyorsun bu iş futbolcu işi değil bu takımdaki kadro Ligde hiç bir takımda yarısı yok. Ama bir uyuşmazlık ve isteksizlik var. Kan değimi şarttı yönetim gerekli reaksiyonu gösterip yapamadı. Ama yönetime asla kızmıyorum bu dönemde en zor olanı hocaya sahip çıkmayı yaptı. Türk futbolunun en büyük desteğini görmüş Sergen Yalçın’ un Erdemli’miz gösterip bırakması şart oğlu şart

Çevrimdışı BlackEagle16

Bu kadro Beşiktaş tarihinin ilk beşe girecek asrın kadrolarından biridir. Net olan Burdur. Başarısızlık kadroda değil kadro mühendisliği ve oynanan oyundadır.

Çevrimdışı Orhan_

@Orhan_ nerdesin ?

Sen ne kadar sığ bir şey çıktın yahu. Bunun benzerini yakın geçmişte yine yaşamıştım. O zaman adı mrred olmayan ama dunning-kruger sendromlu başka birisi aynı tavırla takım yaşlı-oyuncular kötü-yönetim cortladı şeklinde kendi çalıp oynuyordu. Aynı şeyi yüz bin kere tekrar ediyordu o da. Ondan farkın o kadar sallanmıyorsun ki mailime düşmese varlığını bile unutmuştum.
Oturup sana şimdi Pjanic'in Boşnak Tolga olmadığını anlatmaya çalışacağımı mı sanıyorsun :D.
Hadi hepsini geçelim de işine gelmeyince kaçan işine gelince de kına kokusuyla burada aynı şeyleri yazan sensin. Bununla şöhret oldun farkında değil misin?

Çevrimdışı Orhan_

Onlar adına ben cevap vereyim. Şuan takımda herkes uçup kaçıyor da. Bir tek pjanic mi kötü? Mesela larinin kaç golü var? Ghezzal kaç asist yapmış?

Resmen Beşiktaşın başarısızlığından ben bunu ön gördüm diyerek mutlu oluyorsun.

O kadar bariz ki, üstüne cümle kurmaya gerek yok.

Çevrimiçi murat

kadromuz kalabalık ama derin veya geniş değil.sorun birazda bu olabilir. geçen sezon sakatlıktan çok çekince ve üstüne yerli kuralı gelince saçmaladık.

Çevrimdışı ALDENYX

✓Kenan Karamanla sözleşme feshedilmeli
✓Welinton kadro dışı kalmalı (nskala'nın yanına gitmeli )
✓Sergen Yalçın bugün görevi bırakmalı
✓Lig bitti o yüzden gençlere şans verilmeli o yüzden Samet Aybaba gelmeli yarim dönem
✓Hedef Süper kupa ve Türkiye Kupası olmalı bunlara odaklanmalıyız!
Hayat geç kalanları hiç affetmez.