41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük

Beşiktaş Forum|41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük Skor : Beşiktaş - Karagümrük Tarih : 11.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan Ok

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük  [Okunma sayısı 39700 defa] 41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
18 [%66.7]
1 puan
3 [%11.1]
0 puan
6 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı Orhan_

gitmeden haber vereydin keşke.

Ahh be abi (:. Bi arkadaşa bakıp geldim sadece

Çevrimdışı Orhan_

Bilemezsen ama paralel evrendeki gelecekten geliyorum demezsin umarım dark dizisindeki gibi

Paralel evrende şampiyon olduk bile (:.

Çevrimdışı Irakleio

Şöyle düşünün, bizimle birebir aynı şartlarda gs veya fb olduğunu düşünün. Aynı şekilde eksikleri olsun, 2 puan önde olsun. Tepeden tırnağa şampiyonluk havasında olurlardı hem takım hem camia. Biz de şu geleneği kazanalım artık, şu pesimist aldırma kartal kafasından çıkalım. İpler bizim elimizde, son iki haftada o eksikmiş bu sakatmış bunların konusu olmaz. Ne dedi Sergen hoca, bu bahaneleri unutalım elimizde kim varsa çıkıp oynayacak dedi. Bugün kazandıktan sonra hem özgüven artar hem rahatlarız. Kazanacağız.
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Çevrimiçi Samet Demir

Sinerji sinerji sinerji. Mylife1903 olsa bir vudu yapsaydı iyiydi.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu akşam maçı alırsak bitti bu iş. Futbolcuların kupa finaline çıkar gibi motive çıkması lazım. Zaten 40 maçtır kendileri emek harcayıp buraya kadar getirdi gaz vermeye gerek bile kalmamalı. Bence töre sakat bile olsa kadroda olmalıydı. Bakarsın son 10 dk lazim olur vur iğneyi bas soğutucu spreyi oynasın son maç tribünden izlesin kupa almaya değneklerle insin. Bu maç öyle kritik son maç beraberlik bile yetecek.

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolgakgonul

Rüyamda ilk yarı 3-0 öndeydik  :D

Çevrimiçi Samet Demir

Rüyamda ilk yarı 3-0 öndeydik  :D

Benim rüyamda da Larin sarı kart gördü
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Benim rüyamda da Larin sarı kart gördü
Herkes totemi neyse yapsın beyler. Kazandıran ritüelleri terk etmiyoruz :)

Çevrimdışı can1903

Bülent Uslu, adam başı 20 bin € verildiğini söylüyor. Süper Lig tarihinde böyle prim verebilecek bir takım yok. Doğruysa yer yerinden oynamalı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı haluk.m

Bülent Uslu, adam başı 20 bin € verildiğini söylüyor. Süper Lig tarihinde böyle prim verebilecek bir takım yok. Doğruysa yer yerinden oynamalı.

20 Bin €  bu sektör için para değil, bu maç için adam başı 100'ü bile normal karşılarım.   Kaldı ki daha tetikçi hakemleri engelleyemezken böyle belgesiz bir şeye ne yapabilirsin. 

Maç bize bakıyor, çok fazla eksiğimiz var ama buradan dönülmez. 
Oyuncular ve Hocamız gs maçındaki hataya düşmeden, istekli ve doğru oyunla 3 puanı alacaktır. 
Şampiyon Beşiktaş.

Çevrimdışı worns

zaman da geçmek bilmiyor bugün :)

Çevrimdışı can1903

20 Bin €  bu sektör için para değil, bu maç için adam başı 100'ü bile normal karşılarım.   Kaldı ki daha tetikçi hakemleri engelleyemezken böyle belgesiz bir şeye ne yapabilirsin. 

Maç bize bakıyor, çok fazla eksiğimiz var ama buradan dönülmez. 
Oyuncular ve Hocamız gs maçındaki hataya düşmeden, istekli ve doğru oyunla 3 puanı alacaktır. 
Şampiyon Beşiktaş.
Karagümrük kişi başı 20 bin € verecek parayı nerden bulmuş hocam? Neyi normal bu işin  :alala:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı haluk.m

Karagümrük kişi başı 20 bin € verecek parayı nerden bulmuş hocam? Neyi normal bu işin  :alala:

Maalesef bizim ligin normali bu  :by2: 
Kağıt üstünde de ayarlarlar prim işini bir şey ispat edemeyiz.  Edilmişine de işlem yapmıyorlar zaten.

Bizim bunlara takılamadan maça odaklanmamız lazım, Hatay'a da prim gitmişti  :D   

Çevrimdışı can1903

Bülent Uslu yok yere adamları karşımıza aldı daha çok bilendirdi. Doğru olsa bile prim meselesi bişey yapamazsın maalesf

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Derbideki en büyük sıkıntılarımızdan biri önde baskıyı uzun topla aştılar. Bu da bizim baskımızı boşa çıkarmakla kalmayıp orta sahamizi da ileride bıraktı.

Karagümrük ise tam tersi kısa oynamaya çalışıyor. Bu bize avantaj olarak dönecektir bence.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimiçi Samet Demir

Önümüzdeki iki maçta yemeden atacağımız min. 1 gol ile şampiyonuz inşallah

Çevrimdışı ferdi1903

Valla ben yavasdan yavasdan iyce gerilmeye basladim

Çevrimiçi levitate

90+2'de gelen nsakala golüyle bjk galibiyeti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

stresten kalbim tekleyecek nerdeyse, çok sıkıntı maç.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

5-6 yeyip bizi rezil edecek kadro bu.

?s=19

Çevrimiçi sEuL

stresten kalbim tekleyecek nerdeyse, çok sıkıntı maç.

Aynen, isteyim suanda ve istemsiz gerildim. Maci izleyemeyecegim ama forumdan takip etmeye calisicagim, insallah gooooooooool yorumlarini sik sik okurum bizim adimiza. Allah utandirmasin, bol sans Besiktas'im!

Çevrimdışı Orhan_

Önümüzdeki iki maçta yemeden atacağımız min. 1 gol ile şampiyonuz inşallah

Biz yine de 10 15 gol atmayı düşünelim derim (:.