36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor - Beşiktaş Tarih : 20.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34335 defa] 36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%56.7]
1 puan
3 [%10]
0 puan
10 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 30

Çevrimdışı can1903

Genelde bu maçlarda ölürüz. Çok stresli bir maç olacak  :tabe:
hislerim kazanacağız diyor, mantıklı düşününce beraberlik diyor.

Şu sözden devam @MUSTAFA_
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kahyaoglueren

Pollyana tarafım mi bilmiyorum ama reaksiyon göstererek zor da olsa bu maçı alacağız diyor. Alanyaspor maçındaki gibi bir reaksiyon bekliyorum. En azından istek olarak. Bu maçı da kaybedersek oyuncular iyice baskı altina girecek.

Rahat rahat oynayıp alacağımız kupayı ne hale getirdik rahatlık ve umursamazligimizla.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Pollyana tarafım mi bilmiyorum ama reaksiyon göstererek zor da olsa bu maçı alacağız diyor. Alanyaspor maçındaki gibi bir reaksiyon bekliyorum. En azından istek olarak. Bu maçı da kaybedersek oyuncular iyice baskı altina girecek.

Rahat rahat oynayıp alacağımız kupayı ne hale getirdik rahatlık ve umursamazligimizla.
Bu Sergen, yönetim ve fıtbolculardan kaynaklanıyor. Sergen "Kimse 8 de 8 yapamaz" dememeliydi. Bu ligde 17 maçta 16 galibiyet gördü bu gözler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bu maçı kazanırız diyenleri Birleşmiş Milletler iyi niyet elçisi falan yapmak lazım.

Şimdiden görüyorum Gradel' in golünü. Golü tabletten tekrar izleyen Sergen Yalçın' ı

Çevrimdışı COB

Bu maçta oyuncuların dosta güven düşmana korku salmasını bekliyorum.

Net galibiyet alacağız.

Çevrimdışı Orhan_

Pik yaptığımız dönemdeki oyuna dönmek zorundayız. Topu rakibe ver, sahanda bekle gibi aksiyonlar bize yaramıyor. İstikrarı tekrar kazanmalıyız.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Beraberlik yeterli, ligte şampiyonluk puanı 85 olacak. Kalan 7 maçta 2 beraberlik 1 mağlubiyet 85 yapar. Kalan 2 rakibin de 1er maçta berabere kalması yeterli bizim için.
[ Son Düzenleme: 18 Nisan 2021, 21:47:19 Ömer Kaan ]

Çevrimiçi sEuL

Beraberlik yeterli, ligte şampiyonluk puanı 85 olacak. Kalan 7 maçta 2 beraberlik 1 mağlubiyet 85 yapar. Kalan 2 rakibin de 1er maçta beraber kalması yeterli bizim için.

Beraberlik yeterli falan degil bence, tam rakiplerin direncini ve umudunu kirmisken yaptigimiz puan kaybi adamlari tekrar istahlandirdi. Bir puan kaybi ile daha hem demorilize olup kendimizi ekarte etmis hemde rakipleri daha da istahlandirmis oluruz. Hocanin gereksiz aciklamalari hem takimi gevsetmis hemde rakipleri kamcilamis anlasilan. Sivas macini hedef maci olarak gorup kesinlikle kazanmamiz gerekiyor, yoksa momentumu kaptirip sampiyonluguda altin tepside sunariz sarisinlara.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Aboubakar 11'de başlayacakmis.
Hava iyi kadro güzel. Bahanemiz yok.
Vurup geçicez.

Çevrimiçi mellfred

Beraberlik yeterli, ligte şampiyonluk puanı 85 olacak. Kalan 7 maçta 2 beraberlik 1 mağlubiyet 85 yapar. Kalan 2 rakibin de 1er maçta berabere kalması yeterli bizim için.
biz hangi maçları kazanıyoruz rakipler hangi maçlarda puan bırakıyor söyle de rahatlayalım yiğidim

Çevrimiçi mellfred

yönetim prim mirim bir şeyler vaadetsin
oyuncu milletinin kırbacı paradır
hoca da artık bir şeyler ayarlasın lütfen
bizi bu cendereden sen ayıklayacan hoca

Çevrimdışı Erman1903

biz hangi maçları kazanıyoruz rakipler hangi maçlarda puan bırakıyor söyle de rahatlayalım yiğidim

Anlaşılan puan kaybetme hakkımız hala devam ediyor şef, sonuna kadar kullanmak istiyoruz :D, lider takım olarak 2 puanla şampiyon olmayı falan mı planlıyoruz acaba anlamadım. 

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sivas maçında puan kaybını psikolojik olarak toparlayamayız.
Kadro büyük oranda belli, sadece Abou'nun arkasında kim oynayacak merak ediyorum.
Töre' de biraz kondisyon olsa Ghezzal'i 10 numaraya alıp kanatlarda Töre-Larin oynardı ama kondisyon yok.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sivas maçında puan kaybını psikolojik olarak toparlayamayız.
Kadro büyük oranda belli, sadece Abou'nun arkasında kim oynayacak merak ediyorum.
Töre' de biraz kondisyon olsa Ghezzal'i 10 numaraya alıp kanatlarda Töre-Larin oynardı ama kondisyon yok.
Aslında sağa Nkoudou'yu atıp Ghezzal'ı ortaya alsak güzel olabilir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Hoca Dorukhan'ı 10 oynatır ama bunu asla yapmaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hoca Dorukhan'ı 10 oynatır ama bunu asla yapmaz.
Yanlışlıkla yaptığı olmuştu bunu ve çok verim almıştık. Ondan sonra asla denemedi. Aynı Hasic gibi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yanlışlıkla yaptığı olmuştu bunu ve çok verim almıştık. Ondan sonra asla denemedi. Aynı Hasic gibi  :tabe:

Zaten bana göre kadronun en güçlü hali bu şekilde olabilir-sağda kondisyonlu bir Töre  ya da Ozzy-Hasiç gibi biri 10 oynayacak ve performans verecek. Normalde ben Dorukhan'ı düğünümde bile oynatmam ama herhalde ya o ya da Necip ile çıkacağız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nkodou - Mensah gibi gamsız adamları kadroya bile almayacaksın ama kadrosuzluk böyle bir şey.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Zaten bana göre kadronun en güçlü hali bu şekilde olabilir-sağda kondisyonlu bir Töre  ya da Ozzy-Hasiç gibi biri 10 oynayacak ve performans verecek. Normalde ben Dorukhan'ı düğünümde bile oynatmam ama herhalde ya o ya da Necip ile çıkacağız.
Atiba'yı forvet arkasına koyup başlayacaksak maça çıkmayalım daha iyi. Hücumumuz sadece Ghezzal'a bakacak demek bu. Onu da artık çok dikkatli savunuyorlar. Artık şut çekmesine bile izin vermezler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Nkodou - Mensah gibi gamsız adamları kadroya bile almayacaksın ama kadrosuzluk böyle bir şey.
Yönetimin suçu. Cenk'e verilecek parayı başka oyuncu bulup veremediler. 4-5 tane hücum oyuncusu ile şampiyonluk yarışında var olmaya çalışıyoruz. İşimiz hiç kolay değil  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yönetimin suçu. Cenk'e verilecek parayı başka oyuncu bulup veremediler. 4-5 tane hücum oyuncusu ile şampiyonluk yarışında var olmaya çalışıyoruz. İşimiz hiç kolay değil  :tabe:

Portföyün, menajerlerin portföyü kadar olursa bu durum normal.
Sezon başı Benfica'nın serbest bıraktığı Zivkovic PAOK'ta kendini buldu.
Burada bir çok f/p oranı yüksek olacak oyuncu yazıldı ama araştıracak ekip lazım.
Seneye de Babacar ile Gredel' e salça oluruz muhtemelen, çünkü ufkumuz o kadar daha uzağa bakamıyoruz.

Bu arada Sivas'ta Hakan Arslan oynamazsa tek dikkat edilecek oyuncu Gredel.
Normal bir Rosier Gredel' e adım attırmaz. Umarım kondisyonu yerindedir.

Çevrimdışı Nartallo

Daha açıklanmadı mı Halil Umut Meler...

Onun sırası geldi, iki maçtır verilmedi... MHK vermiyorsa, yönetim ve kulüpler birliği başkanı talep etsin, efendilik bunu gerektirir.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Daha açıklanmadı mı Halil Umut Meler...

Onun sırası geldi, iki maçtır verilmedi... MHK vermiyorsa, yönetim ve kulüpler birliği başkanı talep etsin, efendilik bunu gerektirir.

Posbıyık gelir.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Nartallo

Rakip önde basarak, kaptığı toplarla pozisyon buluyor veya kanatlardan orta ile gol buluyor çoğunlukla.

Gradel ve Yatabare bayağı formdalar. Ligin 2. yarısındaki Rosier'in Gradel karşısında varlık gösteremeyeceğini düşünüyorum.

Dirençli, ısıran, mücadele eden bir takım olmalıyız Sivas deplasmanından çıkmak istiyorsak.

İyi futboldan ziyade mücadele ederek kazanılacak bir maç.

Bir de bırak penaltıyı, tacı, korneri bile ciddiyetle değerlendirip, tam konsantre oynamalıyız.