34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş Skor : Erzurumsporspor - Beşiktaş Tarih : 11.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kazım Karabekir Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 42582 defa] 34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%69.6]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
5 [%21.7]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi MUSTAFA_

Basit goller yemeye devam ediyoruz. Daha fazla gol atmamız gereken maçları sevemiyorum...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

Hatayda da ilk golü atıp akabinde saçma gol yemiştik yine aynısı oldu nazarlık olsun

Çevrimiçi Samet Ç

Şu duran top işine azıcık konsantre olun adamların tek umudu duran toplar zaten

Çevrimiçi levitate

vida niye oturup beklemiş ki
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Oguzhan sagolsun, ustuste 2 sacma pas hatasi yapti. Son kaptirdigi geldi korner oldu golu yedik. Daha saglam oynamali

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Biliyordum golü yiyeceğimizi. Beşiktaş budur işte.. Yıllardır değişmedi attıktan hemen sonra yeme huyumuz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

yedik
Dün o kaleye büyü yapmislardi, ilk yarida isi bitirmemiz lazim. Gölüde o kaleye yedik
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

stoperler uyuyor bugün 3 oldu bu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

Oğuzhan iki organize atağı bitirdi. Kendine gelse iyi olur.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu patates tarlası gibi zeminde hava toplarında dikkatli olmazsak sıkıntı yaşamaya devam ederiz. Kolay gol atabileceğimizi de düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Basit top kayıpları yaptığımız an rakibe ihtiyaç yok kendi kendimizi yeniyoruz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Puan kaybı geliyor..
Tipik besiktas iste, önümüse gelen hicbir  firsati degerleniremiyoruz
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu patates tarlası gibi zeminde hava toplarında dikkatli olmazsak sıkıntı yaşamaya devam ederiz. Kolay gol atabileceğimizi de düşünmüyorum.
Zemin sadece bizim kalenin önündeki ceza sahasinda bozuk. Onun dışında pek sıkıntı yok gibi.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Başlangıç olarak Kasımpaşa maçı ile aynı.

Çevrimdışı can1903

Kötü başladık, ozzy ve dorukhan yüzünden eksik oynuyoruz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi murat baltacı

Hakem sıkıntı bize yapılan faulleri vermiyor rakibe faul yokken çalıyor en tehlikeli hakem tipi İnşallah hakeme işimiz düşmez. Ozide çok top kaybı yapıyor dikkat etmek lazım
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı kahyaoglueren

Josef olmayınca donen topları toplayamıyoruz.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Biliyordum golü yiyeceğimizi. Beşiktaş budur işte.. Yıllardır değişmedi attıktan hemen sonra yeme huyumuz

Bu dediğini en son ne zaman gördüm hatırlamıyorum bile. Morinho1903 ile bir akrabalığın var mı senin?

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Orhan_

Ozi çaktı.. Bir gol daha yemeyelim Allah aşkına.

Çevrimdışı yaço58