Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 148 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1146569 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı worns

Son gün gelip imzalıyorum diyecek her tarafı hikaye bunun. Ts bile istemez, keşke alıverseler önünden kontratı... Nasıl şu çocuğa uyanamıyorlar hayret ben Rosier ve N'Koudou videosunda da ayar olmuştum davar gibi hal ve hareketleri, bu nediyo vs diye konuşuyor. Antrenman koşularındaki tripler falan, tesis bunun sanki. Bizimkiler yerine adam bulamama, nokta atışı yapamama gibi durumlardan tahammül ediyor herhalde. Yerine Necip-Montero falan oynasın daha iyi, hedefin zirveyse şu durumdaki oyuncu sana faydadan çok zarar getirir.

bu adamın ne bu seneki yarışta ne de gelecekte bize bir faydası olmayacak hissindeyim. davranışları baştan sona fail. öte yandan sakatlıktan sonra dikkate değer bir performansını da hatırlamıyorum. bugün sözleşme teklifini çekip kadro dışı bıraksak hiç bir şey kaybetmeyiz. necip zaten bu sene, bunu söylediğime şaşırıyorum ama, oyun olarak da çok önünde

Çevrimiçi Necmi

İkisi de kart gördü ama birisi Beşiktaş kariyerini bitirdi. Bundan sonra oynamamalı :tabe:
nsakala hata yaptı kart gördü bu oyun hırsı kazanma hırsından oldu kartları mücadele ederken gördü
Dorukhan ihanet etti kartı beşiktaşı eksik bırakmak için gördü o zamanda söylemişdim zaten sonrasındaki tavrıda bunun böyle olduğunu doğruluyor beşiktaşda olmasında kime giderse gitsin bu zihniyetteki insan kaybolup gider sonunda zaten

Çevrimiçi Necmi

Tek üzüleceğim konu sezon sonu şampiyon olursak bunada o ünvan verilecek bir hırsız gibi aldığı ünvanı hayatı boyu kullanacak üzücü

Çevrimiçi MUSTAFA_

nsakala hata yaptı kart gördü bu oyun hırsı kazanma hırsından oldu kartları mücadele ederken gördü
Dorukhan ihanet etti kartı beşiktaşı eksik bırakmak için gördü o zamanda söylemişdim zaten sonrasındaki tavrıda bunun böyle olduğunu doğruluyor beşiktaşda olmasında kime giderse gitsin bu zihniyetteki insan kaybolup gider sonunda zaten
Hala masada önerdiğimiz sözleşmenin olmasını geçtim. Neden hala kadroda tutuluyor anlamış değilim. Milli takımda bu performansı ile asla oynayamaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

n'sakala kupa maçında mı cezalı olacak gençler maçında mı?

Çevrimiçi MUSTAFA_

n'sakala kupa maçında mı cezalı olacak gençler maçında mı?
Gençlerbirliği maçında cezalı olacak. Zaten sonra ara ver ve aradan sonra Rıdvan dönüyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Gençlerbirliği maçında cezalı olacak. Zaten sonra ara ver ve aradan sonra Rıdvan dönüyor  :tabe:

iyi bari en azından kupa maçında oynasın, necip'i orta sahada kullanmak gerekecek. gençler maçında sol beki necip idare eder.

Çevrimdışı Erman1903

bu adamın ne bu seneki yarışta ne de gelecekte bize bir faydası olmayacak hissindeyim. davranışları baştan sona fail. öte yandan sakatlıktan sonra dikkate değer bir performansını da hatırlamıyorum. bugün sözleşme teklifini çekip kadro dışı bıraksak hiç bir şey kaybetmeyiz. necip zaten bu sene, bunu söylediğime şaşırıyorum ama, oyun olarak da çok önünde

Hatırlarsan beğeniyordum ben yine oyuna pozitif katkısı vardı sakatlıktan önce. Eskiden beğenen vardı beğenmeyen vardı şu anda her şeyi ofsayt daha bir defa futbolu ile gündeme gelemedi sakatlıktan sonra. Yarın bileti kesilse üzülmem hatta bence şampiyon olmak istiyorsak böyle de yapmalıyız.

Çevrimdışı worns

Hatırlarsan beğeniyordum ben yine oyuna pozitif katkısı vardı sakatlıktan önce. Eskiden beğenen vardı beğenmeyen vardı şu anda her şeyi ofsayt daha bir defa futbolu ile gündeme gelemedi sakatlıktan sonra. Yarın bileti kesilse üzülmem hatta bence şampiyon olmak istiyorsak böyle de yapmalıyız.

o zamanlar olumsuz bakmayı gerektirecek bir şey yoktu evet. ben de kendisinden sağ bek çıkartma heveslisiydim. ama sağolsun bu sene herkesi tiksindirmeyi başardı kendisinden.

Çevrimiçi Necmi

iyi bari en azından kupa maçında oynasın, necip'i orta sahada kullanmak gerekecek. gençler maçında sol beki necip idare eder.
josefi kupa maçında dinlendirmek lazım hatta atibada oynamamalı necip ozi ljajic önlerinde cenk

Çevrimdışı Erman1903

o zamanlar olumsuz bakmayı gerektirecek bir şey yoktu evet. ben de kendisinden sağ bek çıkartma heveslisiydim. ama sağolsun bu sene herkesi tiksindirmeyi başardı kendisinden.

Kafası yerinde olsa bek de oynayabilirdi, Rosier'in yokluğunda şans geldi ama istememiş sanırım. Paşam 8 numara. Böyle yapanı o kırmızı kartın üstüne hiç uğraşmadan kadro dışı bırakacaksın 3-5 maça yalvarır bek oynayayım diye ama bizimkiler biraz saf. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı yapıyorlar.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kulüp başkanlığına oturan çebide sus pus oldu yine. Penaltı verilmemiş çok kibar açıklama yapılıyor falan. Ben bu hikayeyi tanıyorum. Geldi tam bu uefa muefa tagleri oldu hop başkan yaptılar son günlerde sesimizi kesmek için. Başarılı da olmuşlar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Josef Reis Nsakalaya Jakuziyi yasaklamış :biggrinking: :biggrinking:

Sen cezalısın Yok sana Jakuzi diyo :lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

:alala:

Bırakmam seninin yurtdışı bilmem nesi olacaktı. Büyük ihtima onla alakalıdır.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yeni para toplama kampanyası açılmış  :tabe:

Kartal Penjesi Lansmanı:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Yanliz yorucu olmasina rağmen ben bu 3-4 günde bir mac oynanmasini sevdim🙂, nerdeyse her gün mac izliyoruz. Bir iki sene sıkıntılar illa olacakdir, ama sonra alişilir diye düsünüyorum. ingiltere , italya , ispanya yillardir bu sekilde oynuyorlar, almanlarda bundesligayi 20 takima cikartmayi düsünüyorlar👍

Çevrimdışı worns

ofansif kalitesi en yüksek takım biziz, bunu iki maç izleyen de görür, istatistikler de destekliyor. bununla birlikte kendi forumumuzda yok korkak çıkıyoruz, yok vinnır takımlar var çok yumuşak orta saha kuruyorlar filan gibi yorumlar okuyabiliyoruz. üstelik bu istatistiklerde hiç bir şey oynayamadığımız sezon başındaki dönem bizi olduğumuzdan da geride gösteriyor.

oyunumuzda eksikler yok mu? var. kadro yapılanmasında zaten fazlasıyla var. ama bizim kriz yaşadığımız bölümde de problemimiz, hücumda çoğalma olmadı.
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2021, 01:38:24 worns ]

Çevrimdışı can1903

Bu arada bizim için çok sevindirici bi haber var. Henüz şimdilik, hafta sonu oynanacak Karagümrük-Fener, Gs maçı oynanması çok zor. İnanılmaz soğuk ve kar yağışı var seyrantepe ve olimpiyatta.

Hele şu anki görünen sistem modellemesi gelirse gs maçı oynanması 0 diyebilirim.

Bizim ankara deplasmanı ise kuru soğuk geçecek gibi, ama değişirse bizim maçında oynanması çok zor. Allah dışarıda kalanlara yardım etsin.

Bizim alacağımız galibiyetle inşallah içimiz ısınır rakipler takılır  :bandit:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu arada bizim için çok sevindirici bi haber var. Henüz şimdilik, hafta sonu oynanacak Karagümrük-Fener, Gs maçı oynanması çok zor. İnanılmaz soğuk ve kar yağışı var seyrantepe ve olimpiyatta.

Hele şu anki görünen sistem modellemesi gelirse gs maçı oynanması 0 diyebilirim.

Bizim ankara deplasmanı ise kuru soğuk geçecek gibi, ama değişirse bizim maçında oynanması çok zor. Allah dışarıda kalanlara yardım etsin.

Bizim alacağımız galibiyetle inşallah içimiz ısınır rakipler takılır  :bandit:
Fb 120 dakika oynamis, onlar simdi dua ediyordur insAllah ertelenir diye, yani pekde olumlu olmaz eger rakiplerin maclari ertelenirse.

Çevrimdışı can1903

Fb 120 dakika oynamis, onlar simdi dua ediyordur insAllah ertelenir diye, yani pekde olumlu olmaz eger rakiplerin maclari ertelenirse.
fener maçı kar yağışı eşliğinde zemin ağırlaşarak oynanır gibi duruyor, gs maçı ise şuankiverilere göre imkansız oynanması. İnanılmaz soğuk ve kar yağışı var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

karagümrüklü dostlara stadımızı açarız sıkıntı değil 🙄