Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 436534 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimdışı nannan

Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.
[ Son Düzenleme: 16 Aralık 2016, 23:17:48 Berat ]

Çevrimdışı yigitcan1903

20 m TL'ye 3 yıl boyunca sponsora bağlanmak sıkıntı
Karşıyaka kadar bir kadro kuramıyoruz

Çevrimdışı Togay_1981

20 m TL'ye 3 yıl boyunca sponsora bağlanmak sıkıntı
Karşıyaka kadar bir kadro kuramıyoruz

Bu benimde hiç bir zaman anlam veremediğim bir husus. Karşıyaka takımının bütçesi ile bizim bütçemiz arasında ne kadar bir fark var bilen var mı acaba ? Adamlar her sene çok iyi yabancılar bulup getiriyorlar. Yerli rotasyonları sıkıntılı olduğundan sonunu getiremeseler de iç sahada çok etkili bir takım olabiliyorlar. Biz ise çok daha yumuşak ve etkisiz bir takım kurduk son iki senedir.

Çevrimdışı Thuggie

Caner Erdeniz, Engin Atsür ve Jajuan Johnson ile sözlesme imzalanmis.

Jajuan Johnson kimdir? 8 Şubat 1989 doğumlu olan Jajuan Johnson, 206 cm boyunda olup, power-forvet ve pivot (4-5 numara) pozisyonlarında görev almaktadır. Purdue Üniversitesi mezunu olan başarılı oyuncu, 2011 NBA Draft’ında ilk turda 27. sıradan seçildi. Geçen sezonu İtalya’nın Pistoia takımında geçiren ve  14.6 sayı, 6.5 ribaund, 1.4 blok ortalamalarıyla oynayan Jajuan Johnson, 2014-2015 sezonu öncesinden Beşiktaşımız ile sözleşme imzaladı.

Kaynak: Bjk.com.tr

Çevrimdışı ALDENYX

ajuan Johnson, NCAA kariyerinde art arda üç kez en iyi savunma takımına girip, bir kere de en iyi savunma oyuncusu ödülünü almıştı.ayrıca Jajuan Johnson, NCAA zamanında Kevin Garnett'e benzetiliyordu.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı ALDENYX

birde iyi bir 5 numara...lağzım.

Çevrimiçi murat

birde iyi bir 5 numara...lağzım.
atletik bir 5 numara mı yoksa shaq tarzı cüsseli bir 5 numaramı lazım.aslında ikisindende lazım.

Çevrimdışı ALDENYX

atletik bir 5 numara mı yoksa shaq tarzı cüsseli bir 5 numaramı lazım.aslında ikisindende lazım.

ajuan Johnson,avrupanın en atletik pota altı vede 4 numarayı dolduracak bir oyuncu onu bonsu ile karşilaştirabilirsin ajuan Johnson artı avantajı boyalı alan dışındanda yüzdeli atişları bize ikili oyun vede boyalı alanı domine edebilecek avrupalı bir 5 numara,her feyke zıplamayacak bir 5 numara lazım.

Erkek takımımız eurucupta  mücedele edecek :claps:

Çevrimdışı Anıl

Chris Lofton 2 yıl daha bizde. Jajuan Johnson'ın çok iyi olduğu söyleniyor. Engin Atsür ve Caner Erdenizde yerli olarak iyi transferler. Ben Yiğiter Uluğ dan ümitliyim ancak bence koç değişmeli  :boxin:

Çevrimdışı TØLGA

2.04 boyundaki Doğan Şenli 4 ve 5 numaralı pozisyonlarda görev yapıyor. 22 Yaşındaki oyuncu bu sezon Tofaş'ta 5.7 sayı ve 3 ribaundla oynadı

doğan şenli beşiktaşda arkadaşlar
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

yigiter uluğ barcelonada flen çalışmış amerikada yaşamış biri draftlar bitti ben draftlardan oyuncu getiriceklerine inanıyorum
teknik direktör konusunda bende ahmet kandemiri sevmiyorum acık acık söyliyim bizim takımın hocası olamaz öncelikle
yiğiter uluğ devam edicez dedi ancak seneye bu degişebilir :iscrewy:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı eski inönü

Basketboldaki yapılanmayı çok başarılı buluyorum. Orada yönetici baskısı da az olacagından, profesyoneller işini yapacak bu sene

Çevrimdışı ALDENYX

Beşiktaş Integral Forex, San Antonio Spurs'ten Damion James'in transferi için yol aldı.

1987 doğumlu ve 2.01 m boyundaki Texas çıkışlı oyuncu NBA kariyerine Nets'te başladı ve üçüncü sezonunun sonunda Spurs'e geldi. Bu sezon 5 maçta 10 dakika, 6 sayı, 2.6 ribaund ile oynayan James daha çok D-League'de yer aldı ve kolej günlerine göre çok geliştirdiği şutunu kullanarak sezonu yüzde 44 üç sayı, 21 sayı, 11 ribaund ortalamasıyla tamamladı.

Kaynak : basketfaul

Texas'ta Doğuş Balbay ile birlikte aynı takımda yer alan Damion James 3-4 pozisyonlarında oynayabilen ve atletik özellikleri önde olan bir oyuncu.

Çevrimdışı TØLGA

sanırım Damion James' işi yatmış spurs de kalıcakmış diye duydum twitterda
güzel takım kurulucak bu sene yabancı oyuncular özelliklede guard şart bu takıma
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Anıl

PF olarak Tyler Stone alındığına göre Jajuan Johnson 5 numara oynayacak daha çok. Lofton, Broekhoff, Johnson, Stone ile 4 yabancı bulunuyor şuan takımda. 1 tane şutu iyi olan bir guard alınmalı. Böylece her pozisyonda bir yabancımız olmuş olur. Son yabancı da Broekhoff ayarında bir SF olabilir. Bu yabancıların etrafını da kaliteli veya gelecek vaadeden Türk oyuncularla doldurulmalı. Ancak bu şekilde başa çıkabiliriz Fener ve Efesle  :by2:

Ilk öncelik yerli guard olarak düşünülüyor. Atletik bi takım kurma egilimindeyiz bu sene. Ahmet hoca son aciklamasinda nba patentli bi oyuncu getirebiliriz demiş. Takım bu sene yine az bütçeyle olduğunca kafaya oynayacak gibi.

Çevrimdışı Tolga

patrick millerı aldığımız söyleniyor ne kadar doğrudur bilemem fakat şu bir gerçekki kadrodan ziyade sıkıntı koçta bu koçla devam edilmemeli hala 17 sayılık farktan kaybettiğimiz avrupa maçını hatırlıyorumda o gün dedim ahmet kandemir yetersiz diye
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALDENYX

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, ABD'li oyun kurucu Patrick Miller ile sözleşme imzalayarak kadrosuna kattı.

Patrick Miller kimdir?

22.05.1992 doğumlu olan ABD'li oyuncu, 182 cm boyunda olup guard pozisyonunda görev almaktadır. Tennessee State Üniversitesi mezunu olan genç basketbolcu, 2013-2014 sezonunda 23.7 sayı, 4.1 asist, 4.5 ribaund ve 1.6 top çalma ortalamalarıyla oynamıştır. Skorer yönüyle ön plana çıkan başarılı basketbolcu Patrick Miller, 2014-2015 sezonu öncesinde Beşiktaşımız ile sözleşme imzalamıştır.

Bildiğin bo mccaleb jr bu adam :D inşallah tutar. Iyi bi kadromuz oldu yavaştan yerli rotasyonunu da halledersek tamamdır

Çevrimdışı ALDENYX

Bildiğin bo mccaleb jr bu adam :D inşallah tutar. Iyi bi kadromuz oldu yavaştan yerli rotasyonunu da halledersek tamamdır

aman  bo mccaleb iyi derinlemesine giren bir guard ama dış atışı çok kötü olan bir guard miller ise dış atışı muazzam loftonunda 1 tık ilerisi gibi,iyi bir takım olmamıza 5 numara da çok önemli ama şunu anladım ki!!!!!!!!! BOYALI ALAN sağlam olacak . ayrıca dış aticilarda miller vede lofton hatta breokof...güven veriyor takım ...

Çevrimdışı saricasi

Tyler stone alındımı yoksa onun yerine Patrick Miller mi alındı.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı ALDENYX

Tyler stone alındımı yoksa onun yerine Patrick Miller mi alındı.

Patrick Miller imzaladı.

Çevrimdışı saricasi

Patrick Miller imzaladı.
tyler stone noldu onu soruyorum.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Anıl

tyler stone noldu onu soruyorum.
Patrick Miller 1 numara için alındı, Tyler Stone 4 numara yani bir alakaları yok :) 1 tane de 4 numara alırlar kesin olarak :ok: