2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı
2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı

Beşiktaş Forum|2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı Takip etmek isteyenler için... Maalesef bizim youtube kanalı yayın yapmadığından bu linki paylaşıyorum. Konuşmaları izlemek için en başa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı  [Okunma sayısı 68003 defa] 2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı

Çevrimdışı Sinan23

Hürser beye 600 çikar tahminim. 3800-3900 alan kazanır.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk sandıklarda Serdal Adalı önde götürmüyorsa bu Çebi'nin kazanmaya yakın olduğunu gösterir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı FedericoGiunti

BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ahmet Nur Çebi fena geliyor  :tabe:

1. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 211
Serdal Adalı: 176
Hürser Tekinoktay: 15

2. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 260
Serdal Adalı: 170
Hürser Tekinoktay: 22

3. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 250
Serdal Adalı: 153
Hürser Tekinoktay: 25

4. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 231
Serdal Adalı: 142
Hürser Tekinoktay: 23

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Sunlardan gelen var mi acaba
Abuk sabuk konusuyor diye besiktasli adami ihrac edenler once bunlari temizleseydi keske
Yok baskana laf ediyor diye ana avrat kufur edip arkaya cekip besiktasliyi tokatliyorlardi sonra pusu musu diyorlardi
Bu herifler 19. Sandikta falandir

Çevrimdışı MUSTAFA_

Çebi başkanlığa koşuyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Adalı trolleri o bilgiyi yaymıştır. Divan kurulunu Tevfik Yamantürk ve ekibi olarak düşünmemek lazım sadece. F.O döneminde onların getirilmesi Divan üyelerinin Adalı seçmesi demek değil. Aksine Eski ve yaşlı üyeler yani Divan üyelerinin olduğu grup Çebi ve Seba dönemlerinden Hürser Tekinoktay ı daha çok tanır. Onların jenerasyonu. İlk 4 sandık mantıken Çebi ağırlıklı olacaktır. Çebi ne kadar fark açarsa iyidir. Adalı dan ise onu tercih edenlerdenim ben de...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı MUSTAFA_

Adalı trolleri o bilgiyi yaymıştır. Divan kurulunu Tevfik Yamantürk ve ekibi olarak düşünmemek lazım sadece. F.O döneminde onların getirilmesi Divan üyelerinin Adalı seçmesi demek değil. Aksine Eski ve yaşlı üyeler yani Divan üyelerinin olduğu grup Çebi ve Seba dönemlerinden Hürser Tekinoktay ı daha çok tanır. Onların jenerasyonu. İlk 4 sandık mantıken Çebi ağırlıklı olacaktır. Çebi ne kadar fark açarsa iyidir. Adalı dan ise onu tercih edenlerdenim ben de...
Serdal Adalı kim girerse girsin benim en son seçeneğim. Serdal Adalı, Adanalı olduğu için az çok tanıyarak konuşuyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Resmi  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Serdal Adalı kim girerse girsin benim en son seçeneğim. Serdal Adalı, Adanalı olduğu için az çok tanıyarak konuşuyorum  :tabe:

Günü birlikçiler hariç Adalı demek Beşiktaş ın geleceğini ipotek altına almak demektir. Açıkçası hiçbiri içime sinmiyor çok daha geniş kapsamlı ve güçlü yönetim beklerdim ama Mevcutlar arasında Çebi doğru tercih olur. Birkaç yıl Anadolu takımı olacağız tabi ona da hazırlı olmak lazım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Günü birlikçiler hariç Adalı demek Beşiktaş ın geleceğini ipotek altına almak demektir. Açıkçası hiçbiri içime sinmiyor çok daha geniş kapsamlı ve güçlü yönetim beklerdim ama Mevcutlar arasında Çebi doğru tercih olur. Birkaç yıl Anadolu takımı olacağız tabi ona da hazırlı olmak lazım.

Düşmeden kalkamayacağımız belli oldu. Herkes kafaca hazırlıklı bu duruma  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Düşmeden kalkamayacağımız belli oldu. Herkes kafaca hazırlıklı bu duruma  :tabe:

Aynen öyle bu seneyi geçtim. 2 seneyi daha geçtim. Sonrası önemli orada da sıkıntı Çebi 1 dönem yaparım diyordu. Trt spor da yanlış anlamadıysam. Düzeltir gider gibi duruyor. Bozulmadan doğru yolda 3 dönem götürmek lazım gelecek için.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Aynen öyle bu seneyi geçtim. 2 seneyi daha geçtim. Sonrası önemli orada da sıkıntı Çebi 1 dönem yaparım diyordu. Trt spor da yanlış anlamadıysam. Düzeltir gider gibi duruyor. Bozulmadan doğru yolda 3 dönem götürmek lazım gelecek için.
Çebi'den duyduğum en olumlu demeç Beşiktaş dışındaki işlerini başkalarına devredeceği ve sadece takıma odaklanacağı. Taraftarı toplayacak ve takımla özel olarak ilgilenecek. Bu bile bizim olduğumuzdan daha iyi olmamızı sağlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Zaten her sene kupa alan camia degiliz
En azindan burunlestirici olsun kazanan
Gucu bize degil rakibe yetsin
Postayo taraftara degil renklilere koysun bu camia tek yumruk olur zaten
Bizim kupalar kolay gelmez ugrasmak lazim
2-3 sene sampiyon olunca gunun sartlarinda kerametin kimde oldugu anlasilir insallah
Yoksa don basa
Ambargo koyacaz
Yuve olacaz
Ozzi 150 molyon len

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Çebi'den duyduğum en olumlu demeç Beşiktaş dışındaki işlerini başkalarına devredeceği ve sadece takıma odaklanacağı. Taraftarı toplayacak ve takımla özel olarak ilgilenecek. Bu bile bizim olduğumuzdan daha iyi olmamızı sağlar  :tabe:

Adalı ve F.O ya da çaktı. Sadece Beşiktaş a başkanlık yapacağım. Oraya bile yetişmek zor başarılı olmak için dedi ki doğru. Ayrıca yönetimi de daha güçlü.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Zaten her sene kupa alan camia degiliz
En azindan burunlestirici olsun kazanan
Gucu bize degil rakibe yetsin
Postayo taraftara degil renklilere koysun bu camia tek yumruk olur zaten

Bizim kupalar kolay gelmez ugrasmak lazim
2-3 sene sampiyon olunca gunun sartlarinda kerametin kimde oldugu anlasilir insallah
Yoksa don basa
Ambargo koyacaz
Yuve olacaz
Ozzi 150 molyon len

Bunları yapsaydık zaten o ambargo otomatikman gelirdi. Seneye de gider, sonra ki sene Şampiyon eleme oynayacak cl için geçti artık yap şikeyi git cl ye al parayı harca çileklere dönemi gs için... Biz düzgün yönetilseydik son 2.5 sene kulüpler birliği başkanı vekaleten bakmasaydı zaten önde olurduk şuan.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu biraz seçimin sonucunu göstermiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çebi başkan hayırlı olsun

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yakışmamış  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ahmet Nur Çebi fena geliyor  :tabe:

1. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 211
Serdal Adalı: 176
Hürser Tekinoktay: 15

2. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 260
Serdal Adalı: 170
Hürser Tekinoktay: 22

3. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 250
Serdal Adalı: 153
Hürser Tekinoktay: 25

4. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 231
Serdal Adalı: 142
Hürser Tekinoktay: 23

5. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 217
Serdal Adalı: 140
Hürser Tekinoktay: 20

6. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 192
Serdal Adalı: 184
Hürser Tekinoktay: 26

7. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 233
Serdal Adalı: 177

8. sandık sonucu 🗳️

Ahmet Nur Çebi: 203
Serdal Adalı: 145

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: