2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı
2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı

Beşiktaş Forum|2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı Takip etmek isteyenler için... Maalesef bizim youtube kanalı yayın yapmadığından bu linki paylaşıyorum. Konuşmaları izlemek için en başa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı  [Okunma sayısı 67988 defa] 2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Takip etmek isteyenler için...

Maalesef bizim youtube kanalı yayın yapmadığından bu linki paylaşıyorum. Konuşmaları izlemek için en başa çekin şuan itibari ile oylama başladı...

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mylife1903

Takip etmek isteyenler için...

Maalesef bizim youtube kanalı yayın yapmadığından bu linki paylaşıyorum. Konuşmaları izlemek için en başa çekin şuan itibari ile oylama başladı...

Katilim az herhalde
Ya su kongre isini cozemedik yillardir

Çevrimdışı MUSTAFA_

Katilim az herhalde
Üye sayısını arttırmadığımız müddetçe bu iş düzelmez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Katilim az herhalde

17:00 ye kadar sürecek gelip gidenler olur ama öyle istediğimiz gibi 10.000 üstleri zor duruyor.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Üye sayısını arttırmadığımız müddetçe bu iş düzelmez.

Aynen öyle düşürecekler büyük ihtimalle fiyatları yine artık hepimizin üye olması şart. Başka türlü düzelmez durumlar. O blok oylar belli kişilerin aday olan da hesap soramıyor o oyları almak için göz yumuyor ya da zaten onların zihniyette devamı oluyor.

Çevrimdışı mylife1903

Aynen öyle düşürecekler büyük ihtimalle fiyatları yine artık hepimizin üye olması şart. Başka türlü düzelmez durumlar. O blok oylar belli kişilerin aday olan da hesap soramıyor o oyları almak için göz yumuyor ya da zaten onların zihniyette devamı oluyor.
Gizli sakli uyelik arttirilirken camia tepki vermeliydi
Cok pasif kaliyoruz
Kabul edenler, etti bitti gitti
Kulubu bile 1$ a satarlar kongrede gizli sakli kimsenin haberi olmaz
Aslinda cok ince kokular geldi ama uyanamadik
Hepimizin icinde romantiklik var

Mesela ben son saniyeye kadar
Fikret ormanin gelip cebiyi adaliyi hurseli sagina soluna alip boyle buyuk baskan edasiyla herkesi birlestirip birini ikinci baskan oburunu baskan yardimcisi yapip oburjne futbolu birkaip tekrar tek aday olarak secime gule oynaya gitmemizi tek yumruk olmamizi bekledim. Anca filmlerde oluyor iste. Hayal kirikligim kelimelerle anlatilamiyor

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Vallaha ben senden daha hayalperestmişim. :D Orman istifa edince dedim. Saydıklarına ilave hepsi birleşir Koç Sancak Bilgili dahil olur aralarından birini başkan gösterip güç birliği kurarlar hatta yd ve f.o da direkt değil ama kendilerini temsilen birer kişiyi yönetime sokar bir güç birliği oluşur saha içi saha dışı masa başı vs her alanda bir güç birliği ile taş gibi bir yönetim oluşur diye çıkan tablo içler acısı.

Futbolu bilen bir tek Hürser Tekinoktay var onda da başkanlık karizması yok. Fikirleri doğru ama hesapları taraftar kafası ile yapıyor. En basitinden cl de 16 nın gediklisi olup kulübü çevireceğiz falan iyi hoş da önümüzde ki seneden sonra Türk takımları cl ye direk gidemeyecek artık geçti o iş.

Adalı desen kimin yönetimine girse çok yaşamadı o başkan. Yd izinden gider isim topçu alır getirir ha bu takıma şart da iş yapmayacak adamlar bulursa 5 senemiz gider görev süresi bittiğinde borç 4-5 milyar civarında olur.

Çebi desen maliyeti azaltır bu şaibeli işleri çözer giderleri kısar ama takımı anadolu takımına çevirir ucuz etin yahnisini bu sene görüyoruz aynı kafa ile gideriz. Borç düşer takım hemen hemen bu seviyede kalır.

3 ü toplansa 2 sene öncesinin F.O su etmiyor... Hiç istediğim gibi bir seçim olmuyor açıkçası geleceğimiz karanlık. İnşallah seçimden sonra camiayı bütünleştirebilirler. Şu anki başıboşluk olmaz ama güçlü bir yönetimiz de olmaz. Hakkımızda hayırlısı...

Çevrimdışı BJKTÜRK23

5k kişi oy kullanmış whoa

Akraba ve arkadaşım 17 kişi gitti bugün benim bildiğim sosyal medyadan gördüğüm. Ağırlığı Çebi diyor. Ama işte toplam sayı kaç olur bilemiyoruz. Daha 3 saat var 10 binlere yaklaşırsa işler değişir ama sayı az olursa Adalı alır...

Çevrimiçi levitate

Akraba ve arkadaşım 17 kişi gitti bugün benim bildiğim sosyal medyadan gördüğüm. Ağırlığı Çebi diyor. Ama işte toplam sayı kaç olur bilemiyoruz. Daha 3 saat var 10 binlere yaklaşırsa işler değişir ama sayı az olursa Adalı alır...
7-8k üstünde olursa çebi h.o. derim ben
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı BJKTÜRK23

7549 olmuş

Daha 1 saat var. 9 bine yaklaşır o zaman daha iyi olmalıydı ama iyi sayılır yine de. Link koyduğum yerde vermiyor şuan canlı sırada daha adamlar var mı yoğunluk nasıl görebilsek daha sağlıklı olurdu. Beşiktaş youtube kanalı bunu yayınlamayıp ne yayınlayacak o da ayrı bir rezillik...

Çevrimdışı MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı MUSTAFA_

Son yılların en yüksek katılımı oluyor. En son 2010 yılında 7600 kişiydi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

:tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kesinlikle üye sayısını arttırmalıyız :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hürser Tekinoktay'ın genel kuruldaki konuşması  :tabe:

Serdal Adalı'nın genel kuruldaki konuşması  :tabe:

Ahmet Nur Çebi'nin genel kuruldaki konuşması  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yuklenin salona 10k olsun
Ha gayret

10k barajını geçmez bence. Maksimum 9.5k olur gibi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

10k barajını geçmez bence. Maksimum 9.5k olur gibi  :tabe:
Adali goturur ozaman isi
Hursel oylari boldu herhalde

Çevrimdışı MUSTAFA_

Adali goturur ozaman isi
Hursel oylari boldu herhalde
Geçen seçimde sonuç böyleydi.

Toplam oy sayısı= 4899

Fikret Orman = 2882

Hürser Tekinoktay = 1617

Geçersiz = 400

Bu seçimde bence muhalefetin oyu yükseldi. Seçimi Ahmet Nur Çebi'nin de kazanma şansı var bence  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2019, 16:47:54
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
En çok Beşiktaş'ımıza kimin faydası olacaksa o olsun. Amin.

Etiketler: