Fikret Orman Yönetimlerinin İcraatları
Fikret Orman Yönetimlerinin İcraatları

Beşiktaş Forum|Fikret Orman Yönetimlerinin İcraatları İnternet ortamındaki tartışmalardan rahatsız olmam nedeniyle bu başlığı açtım. Aslında Ekşi sözlükteki Beşiktaş başlığına

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fikret Orman Yönetimlerinin İcraatları  [Okunma sayısı 5035 defa] Fikret Orman Yönetimlerinin İcraatları

Çevrimdışı ozan062

Ozan, bizim şu anda borçlanabilmemiz bile bir başarı, artık faktoring olur, banka olur farketmez, bir kere düşmüşsen dünyanın en büyük holdingi de olsan mahalle bakkalından daha pahalı oranla kredi kullanırsın. bu işler maalesef böyle yürür. Ben esasen bir bütün olarak finansal yönetimin mükemmele yakın olduğunu düşünüyorum

dogru haklısın yeterki dondursunler simdi geçmişten borc oduyoruz lafını egerki bırakırlarsa bu donemde gelecek olanlara bi yuk bindiriyorsun:)) ama dediğin gibi boyle seylerde işin "fıtratında" var:)) her zaman soyluyorum bu kadar cok sponsorluklar oluyor kesinlikle gogsumuz kabarıyor fakat ipotek vari seylerle bunlara golge dusurmeyelim tek istediğim bu inan bunu yaptıkları vakit belkide yapıyorlar bilemiyoruz herturlu kotu taraflarını kenara iterim ve arkasında her sartta dururum :ok:
[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2014, 18:40:18 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

dogru haklısın yeterki dondursunler simdi geçmişten borc oduyoruz lafını egerki bırakırlarsa bu donemde gelecek olanlara bi yuk bindiriyorsun:)) ama dediğin gibi boyle seylerde işin "fıtratında" var:)) her zaman soyluyorum bu kadar cok sponsorluklar oluyor kesinlikle gogsumuz kabarıyor fakat ipotek vari seylerle bunlara golge dusurmeyelim tek istediğim bu inan bunu yaptıkları vakit belkide yapıyorlar bilemiyoruz herturlu kotu taraflarını kenara iterim ve arkasında her sartta dururum :ok:

İpotek olmayacağı gün , Beşiktaş'ın tüm borçlarını anında ödeyebilip krediye ihtiyaç duymayacağı gündür. Bekleyeceğiz biraz daha :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZORBEY

[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2015, 22:47:37 ZORBEY ]
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı kuzey

çoğunluk yapılan stadı olumlu olarak değerlendirilmiş  devlet herkese bedava stad yaparken arsası bile bizim olmayan 49 seneliğine kiraladığımız yere yapmamız ne kadar olumlu, bir senede bitecek dediği stadın senelerdir her sene reklamını yaparak prim yapmaya çalışıyor inşallah bu sene stad ve şampiyonluk gelirse ilk icraatlarını görmüş olacağız

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Başkanın altın döneminde bile burası yeterince rağbet görmemiş şaşırdım baya eleştiriler falan da var. Bu arada bizim başkanın icraatlerini eleştirdiğimiz yazılarımızı neden buraya taşımıyor moderasyon? Tam burada yeri varmış :alala:

Etiketler: